Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>

Go down 
+13
dirt_irlandski_hui
Kamukag3e
Zero
frezist
Morti
BoRn4DOTA
DoLi
HeyKiwey
Arcanum
McMarto
React1ve-
^NiGhT_eLf^
beyOnd
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Arcanum
Форумен маниак
Arcanum


Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 03, 2008 8:54 pm

тъндъра е фен :D и е един от малкото хора, които НЕ спамят в тоя форум :!:
Върнете се в началото Go down
Thunderseeker
Зарибен
Thunderseeker


Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 12:18 am

ае гледам аз нови мнения във форума и са гледам аз във заглавието на тема :Д
кво пак злословите бе простосмъртни :P
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 2:59 pm

Thunder-a ..
Върнете се в началото Go down
Zero
Форумен маниак
Zero


Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 11:51 pm

тъндур нямам обосновано мнение за него щото тои доста...доста рядко влиза ма доколкото съм чел разни пич изглежда а реактив не знам колко играе ма мн такъв странен, квото не му харесва е "тъпо" то така не става :D
Върнете се в началото Go down
React1ve-
Форумен маниак
React1ve-


Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 2:36 am

аз сам мега тъп affraid
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 10:19 am

Кажи нещо ново afro
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Arcanum
Форумен маниак
Arcanum


Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 3:19 pm

React1ve- написа:
аз сам мега тъп affraid

и ти като мен имаш самочувствие :lol:
Върнете се в началото Go down
frezist
Форумен маниак
frezist


Брой мнения : 742
Location : В София
Registration date : 02.01.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 5:24 pm

BeyOnd-кво да кажа свестен е човека преди яко чатехме беше яко ама ''уж съм му краднал гайдоветв и ме намрази'' от тогава изобщо не ми харесва щото се държи позатворен и нагло
арканум- НО КОМЕНТ lol!
морти-незнам как играя горе долу добри мнения но се държи леко заядливо но кат цяло ме кефи :elephant:

пс: арканум супер яко ме кефи ЛОЛ мога да коментирам поеми за него :K{ou:
Върнете се в началото Go down
Morti
Форумен маниак



Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 6:18 pm

можеш да ми гледаш replays lol
Върнете се в началото Go down
http://www.warstomp.com
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак
^NiGhT_eLf^


Брой мнения : 417
Age : 30
Location : Русе
Registration date : 27.07.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 6:36 pm

beyond свестен е lol! Arcanum нз нищо за него ма забавен е xD Morti... критик и остроумник хх
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 8:37 pm

bey0nd се прави на върл враг на спама, но The Spam side of the Force is invincible
Арканум е пич.
Морти е най-арогантното говедо, което съм виждал.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Morti
Форумен маниак



Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 9:14 pm

BoRn2SPAM написа:
Морти е най-арогантното говедо, което съм виждал.

Ще го приема за комплимент

Иначе Арканум е свестен, а bey0nd дразни на моменти
Върнете се в началото Go down
http://www.warstomp.com
frezist
Форумен маниак
frezist


Брой мнения : 742
Location : В София
Registration date : 02.01.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 9:52 pm

vseob6to mnenie e 4e arcanum rulira sry za latinica btw az sam posleden za desert lol!
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 11:07 pm

bey0nd:
Странен, не играе зле, взима си бележки, но чак след като десет човека му кажат, че е така.
В личен план е пекан и малко отнесен (да не говорим че играе WoW).

arcanum:
Само като чета постовете му, разбирам че мисли, пробва и не говори глупости като цяло. Общо зето готин тип :)
Гледа да не спами ... (само незнам що не му харесват шегите, мен си ме кефят).

Cyborg Pirate Ninja Jesus (aka Mortician):
1-во Той играе много добре.
2-ро Не е глупак.
3-то Незнам защо, но се заяжда със по-слабите от него, сигурно е на основа 'слаба нервна система'. Което не е добре според мен.

Трябва да прави като мен, когато един човек не разбира от една дума, да му обеснява като на олигофрен, дума по-дума и да аргументира всяко нещо с по два факта :D
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 11:38 pm

Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
Ще го приема за комплимент
То си беше комплимент
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Morti
Форумен маниак



Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 14, 2008 12:51 am

Kamukag3e написа:
Cyborg Pirate Ninja Jesus (aka Mortician):
3-то Незнам защо, но се заяжда със по-слабите от него, сигурно е на основа 'слаба нервна система'. Което не е добре според мен.

Не е до слаби нерви, а до липсва на интерес да обяснявам на загубеняци :/
Върнете се в началото Go down
http://www.warstomp.com
Arcanum
Форумен маниак
Arcanum


Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 14, 2008 7:45 pm

bey0nd е пич, още чака да му разяснавам стратегията с роуг :lol:
arcanum- еми... кво да кажа :lol: shock не го познавам много добре, че оценка да му давам :arrow:
morti- много е арогантен, само това ми е впучатлението от него :roll: и играе CoD 5 8) 8)


ПП фрезисте, а ти що но коммент за мен :?: изръси някоя простотия по мой адрес бе :D
Върнете се в началото Go down
frezist
Форумен маниак
frezist


Брой мнения : 742
Location : В София
Registration date : 02.01.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 9:57 am

алекс-добре е човека рядко влиза пък и ми е горе долу земляк люлин пауаа :Д
инойед-рофл човека откъде да го знам "/ не съм играл с него ама ми изглежда слаб :д

пс арканум ако трябва да пиша нещо по твой адрес напрао си отделя 3-4 часа за да може да напиша квото мръсно се сещам lol! lol!

не вие прсосто не знаете истинската му същност :lol: :lol:

арка време е да те видиме колко си ''грозен'' щото от разказите дет ми ги казваш едва ли приличаш на мене :Д
Върнете се в началото Go down
Arcanum
Форумен маниак
Arcanum


Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 8:59 pm

frezist написа:
алекс-добре е човека рядко влиза пък и ми е горе долу земляк люлин пауаа :Д
инойед-рофл човека откъде да го знам "/ не съм играл с него ама ми изглежда слаб :д

пс арканум ако трябва да пиша нещо по твой адрес напрао си отделя 3-4 часа за да може да напиша квото мръсно се сещам lol! lol!

не вие прсосто не знаете истинската му същност :lol: :lol:

арка време е да те видиме колко си ''грозен'' щото от разказите дет ми ги казваш едва ли приличаш на мене :Д

ок ей ся ще ми пратят снимки от един рожден ден- коч компания бяхме :lol: и ще постна някоя
Върнете се в началото Go down
frezist
Форумен маниак
frezist


Брой мнения : 742
Location : В София
Registration date : 02.01.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 18, 2008 10:22 pm

ккАТО гледам последните двама са мн скучни затва ще разнообразя КРАЯ-!!!!!ФРЕЗИСТ ДАВАЙТЕ МНЕНИЯ!!!!!!! за мене само уави нещ :Д а бтв утре иам само 4 часа lol!
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 18, 2008 10:36 pm

Пълен идиот на дота... не бе, бъзикам се lol! още по-зле е шшшшт
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Arcanum
Форумен маниак
Arcanum


Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 19, 2008 8:52 pm

frezist написа:
ккАТО гледам последните двама са мн скучни затва ще разнообразя КРАЯ-!!!!!ФРЕЗИСТ ДАВАЙТЕ МНЕНИЯ!!!!!!! за мене само уави нещ :Д а бтв утре иам само 4 часа lol!


е ти се набута м\у шамарите :D на дота си много зле, а иначе 70% от времето си кошмарно неадекватен :lol: или просто разликата в годините си казва думата 8) 8)
Върнете се в началото Go down
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак
^NiGhT_eLf^


Брой мнения : 417
Age : 30
Location : Русе
Registration date : 27.07.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 3:09 am

фрезист е пич е макар скоро да не сме писали , не му зн дота способностите xD (няя са задълбочавам в отговорите си xD)
Върнете се в началото Go down
HeyKiwey
Форумен маниак
HeyKiwey


Брой мнения : 699
Location : Варна
Registration date : 02.07.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 11:33 am

Ми на фрезист не му разбирам ко пише lol!
А да ма светне оназ картинка дето MYM|MaNia пуска First blood, той ли е LQmmel-_- ? :scratch:
Върнете се в началото Go down
Morti
Форумен маниак



Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 12:40 pm

Да, а да ти кажа ли как може да направиш ти да вземеш FB на когото и да било?
Върнете се в началото Go down
http://www.warstomp.com
Sponsored content





Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kamukag3e is a n00b!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Друго :: SPAM land-
Идете на: