Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>

Go down 
+13
dirt_irlandski_hui
Kamukag3e
Zero
frezist
Morti
BoRn4DOTA
DoLi
HeyKiwey
Arcanum
McMarto
React1ve-
^NiGhT_eLf^
beyOnd
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
HeyKiwey
Форумен маниак
HeyKiwey


Брой мнения : 699
Location : Варна
Registration date : 02.07.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 7:13 pm

Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
Да, а да ти кажа ли как може да направиш ти да вземеш FB на когото и да било?

:suspect: Тва да не е нещо като да си напълниш Blood Stone с 1000 чарджа??? lol!
Върнете се в началото Go down
Morti
Форумен маниак



Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 7:28 pm

Вземаш некой авер, влизате в гарена, той си сменя името на некой gosu играч, зимаш му fb, той прави SS и готово.

Той трябва да прави SS, защото само при него излзиа Gosu името, при теб ще си е нормалното му
Върнете се в началото Go down
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 8:27 pm

Омг, колко си хитър. Истински госу имба тарикат
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 2:12 pm

ПЦ-то гръмна и поне още месец няма нет няма комп... просто в момента немоа намеря време го опрая.. а за фрезист ако стаа вапрос ддз на дота е доста непостоянен но иначе лошо немоа кажа
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 2:17 pm

Arcanum написа:
bey0nd е пич, още чака да му разяснавам стратегията с роуг :lol:
arcanum- еми... кво да кажа :lol: shock не го познавам много добре, че оценка да му давам :arrow:
morti- много е арогантен, само това ми е впучатлението от него :roll: и играе CoD 5 8) 8)


ПП фрезисте, а ти що но коммент за мен :?: изръси някоя простотия по мой адрес бе :D
ДА ДА АЗ вече се научих... :Д дося научих Уарр , Роуг, Друид (баланс ресто ферал сам малко зле) Енхейстмън шаман съм супер зле и ся сам зарибен на Елементал шаман... (ресто е лесно)..... приист ми е шибано тъпо хънтър ми е мега трудно тфа е.... А бтв искам и да изкажа мнение за себе си - Красив, Умен, Остроумен, Мегаумен, Суперумен, Якоумен, Луд на дота и на УоУ ест... ко друго мога да кажа за тоя пич .... радва ме lol! lol!
виж къф шаман напраих (не сам зел още тотемите ама гм ще ми ги даде кат е онлайн) иначе виж като итемс добре ли е според тебе елементал е ?
Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 224c61ff2160c99a
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Epicfail
Форумен маниак
Epicfail


Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 6:34 pm

ахах темата е много яка но вече някой хора много започват да ме дразнят и ще се си изядат бана но това ще го пише в дурга тема
Върнете се в началото Go down
https://dota-bg.bulgarianforum.net
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 9:50 pm

Start again pls
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Arcanum
Форумен маниак
Arcanum


Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeЧет Юли 16, 2009 9:01 pm

да... тъкмо се върнах :D :D
Върнете се в началото Go down
HeyKiwey
Форумен маниак
HeyKiwey


Брой мнения : 699
Location : Варна
Registration date : 02.07.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeЧет Юли 16, 2009 11:22 pm

да бе верно я почнете от начало :)
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПон Юли 20, 2009 9:34 pm

аз я бях започнал тази тема стигнахме до фрезист и той след това заеба темата (уж той трябваше да се "грижи" за нея незнам какво е ставало щото бях мнооого неактивен ся ще сложа някои нови имена и ще почнем отначало ....
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПон Юли 20, 2009 11:12 pm

И нека извадим скрития коз: погледнете много внимателно името на темата в момента :lol: whos the best???
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 12:13 pm

а защо това е в заглавието? :lol:
"<<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>"
Върнете се в началото Go down
frezist
Форумен маниак
frezist


Брой мнения : 742
Location : В София
Registration date : 02.01.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 11:46 am

za6to li ? za6toto kogato be6e moi red napisah ''GOD IS HERE'', prosto za maitap, oba4e MALOUMNIQ beyOnd, s izvineniq, togava v edin drug dota forum pomisli 4e sam mu otkradnal edin guide za hand of midas, oba4e toi be6e tolko typ i ne e pro4el kak otdolu sam napisal s 4erni bukvi, udebeleni, 4e tova ne e moi guide, a na edin priqtel . Opitah se da mu go pokaja i kaja 10000000000 pyti, oba4e toi kato edna gospoji4ka, samo me obijda6e i se prave6e 4e sam go bil editnal sled tova, i ot togava beyond se prai na laino i me mrazi, i togava bee6e i admin(to i sega e takuv) i si editva6e kak si iska.

A ako nqkoi pita kak sam si go editnal imeto na GOD IS HERE, togava bqh moderator, no pyk o6te po velikiq admin, re6i da me smeni sas starscream. Ne znam sega otgovoren li e, ne e li, no togava dokolkoto pomnq be6e pylna skrub, no kakto i da e, ot ostanalite sega potrebiteli, az bqh edin ot purviq, foruma mi haresa, no prosto ve4e go zaebah . Prevurna se v spam ma6ina, a na si4koto otgore nqkoi typaci se praeha na interesni .
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 12:08 pm

Всъщност бях аз :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 3:36 pm

фрезист незнам откъде се вкара във тея сапунки но ме изнерви не за друго а просто щото не ме пита.. еми има скайп имаше ме във скайп що не написа
"ей бейонд може ли да ти копна темата във един друг форум ще напиша че е твоя" ама не разбираш ли.... другото е че не съм се праил на лайно.. нито съм ти правил мръсно просто ми стана ясно колко си зле (а то не беше само 1 гайд де)... другото е че тая тема е едитната от марто не от мен... относно избора на старскрийм браво на епикфейл... поне едно нещо има дето той е по-добре от тебе (ако отказваш да чуеш останалите) и това е че поне пиши на кирилица ... не виждам какво изобщо имам да ти давам обяснения при положение че като стана оная случка почна да разправяш наляво и надясно че админа бил се напил когато ми дал правата или някви такиа шитни..
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Cherkezov
Форумен маниак



Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 7:11 pm

Drama ftw shock
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 8:35 pm

в очакване на развръзката...
Върнете се в началото Go down
frezist
Форумен маниак
frezist


Брой мнения : 742
Location : В София
Registration date : 02.01.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 9:26 pm

Predi da zapo4na s moq otgovor iskam da mi otgovori6 kak razbra 4e sam mnogo zle ?
Taka, sega . Na absolutno vsi4ki gaidove bqh napisal 4e ne sa moi, osven na edin v koito napisah 4e sme rabotili zaedno, e tuka malko poslugah, no ne bih kazal, mnogo dobre pomnq kak po skype mi kaza 4e si gledal hellboy 2 i ti e hrumnalo za geroi i az ti pomognah za ideqta, kakto i da e, poneje imam navika da pomnq nezna4itelni ne6ta mnogo dobre pomnq kak to4no v tozi period ti izob6to ama izob6to ne be6e liniq, poprincip 4atehme po celi dni, oba4e togava nikuv te nqma6e, ina4e kak da ne ti kaja, ta togava bqhme priqteli.Otnosno kirilicata, vinagi sam pi6el na kirilica(s malki izklu4eniq) DOKATO ne zaebah foruma . A nasi4koto otgore i te ni se mega kirilika, tolko mn postove sa ti na latinica (e kak ne ot 2000 spamerski komentara, se nekoi e pisan na latinica) . I kato za final, nedei mi kazvai koi e razpravql 6itni, 6toto kogato vidq 4e sam ti ''kopnal'' gaidovete zapo4na da se surdi6, da kazva6t na seki kak sam ti kradnal gaidovete, kolko mrusno kopele sam bil, osven tva imah i pri4ina da kaja 4e admina nekorektno te e slojil(i dori da go e napravil, sled tova ne ti gi premahna). V prodyljenie na okolo 4 meseca ti be6e napylno neaktive v toq forum, tva za moderator e nedopustimo, pak za admin...toi te sloji 6toto ima6e dvesta hilqdi postove .

ps: kato stana duma za neaktivnost, starscream be6e absulutno nai zaslujiliq moderatorski post :lol: :lol:
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 10:32 pm

Дай ги,дай ги,дай ги само да ги видя,
дай ги,дай ги,дай ги тези страшни очи.
Дай ги във ръцете ми само да ги пипна,
дай ми най-доброто от тебе ми дай.

Поздрави за Крас
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 11:05 pm

мерси, мерси
а аз искам да пратя много поздрави на Живко от Панчарево

Черешката на тортата - това си ти
пак намокри всички мъжки погледи.
Черешката на тортата е адски вкусна
да я изпусна
няма да допусна.
Твойто не е рокля, а оръжие
стреляш право в сърцето ми.
С тия форми водиш до побъркване!
Каквото имам - ела и го вземи.
СИЧКИ РЪЦЕТИ ГОРИИ!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Kamukag3e is a n00b!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Друго :: SPAM land-
Идете на: