Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>

Go down 
+13
dirt_irlandski_hui
Kamukag3e
Zero
frezist
Morti
BoRn4DOTA
DoLi
HeyKiwey
Arcanum
McMarto
React1ve-
^NiGhT_eLf^
beyOnd
17 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 3:19 pm

Значи реших да направя такава тема всяка седмица ше сменям човека написан горе (тази седмица до следващата неделя е кико) и ще си пишете мнението за човека който е даден тази седмица.Моля като пишете мненията напишете за кого се отнася че после като се чете по късно след като е минал дадения човек да се знае за кой е дадено мнението.Заглавието ше се променя всяка седмица ето го и списъка как ше вървим подред:
KIKO
Born2Spam
Akam_v_Usti4ka
Gopeto
StarScream
Kamikadze
Admin
Night Elf
Doli
UnrealReactive
Thunderseeker
beyOnd
Arcanum
Morti (cyborg ninja pyrate jesus)
user[x]
innoyed
frezist(GOD)

Сори че не съм ви написал никовете кат хората ама бързам ше помоля ако във уречения ден на смяната на човека за който ше се дават мнения ме няма някой модератор или админа да смени името на следващото:)
Давате си мнението за дадения човек и това е аз съм първи:
Кико е един малък спамер който никога няма да се оправи не и преди 18 години или поне аз така си мисля.Това е немога да кажа че мнението ми за него е позитивно или негативно аз просто вече нямам почти никакво мнение за него


Последната промяна е направена от beyOnd-BETA на Пон Ное 03, 2008 4:42 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак
^NiGhT_eLf^


Брой мнения : 417
Age : 30
Location : Русе
Registration date : 27.07.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 3:27 pm

нението ми за кико е че е още малък и глупав и за тва се копва работи от някой други като гаидове аватари иам предвид и в skype
тва е xD дано никои не се сърди от преценката ми и на другите де :roll:
Върнете се в началото Go down
React1ve-
Форумен маниак
React1ve-


Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 3:36 pm

спамер слаб дразне6т и само4увствие без покритие !
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 7:18 pm

Кико е още малък и тъп (не знам дали това с възрастта ще се промени :D). Айде, до утре, и вниманайте ко ше пишете за мен :D
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост




Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 7:36 pm

Още е малък и копира всичко което види и му хареса - което дразни ..
Върнете се в началото Go down
Arcanum
Форумен маниак
Arcanum


Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 9:21 pm

е човека е на 10 или 11 години не помня на колко беше- вие като сте били на 10 да не сте били различни. Аз като бях малък...пффф нема такъв идиот :lol:
Върнете се в началото Go down
HeyKiwey
Форумен маниак
HeyKiwey


Брой мнения : 699
Location : Варна
Registration date : 02.07.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 9:27 pm

Кико е имба ве lol! Да не сте посмели да кажете още нещо лошо за него!!! :P
Върнете се в началото Go down
DoLi
Зарибен
DoLi


Брой мнения : 265
Age : 36
Location : Варна
Registration date : 31.08.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 11:41 pm

неговата мечта като съвсем малък е била като порасна искам да стана спемер , и кат гледам го осъществява за сега има време да се развие още
Върнете се в началото Go down
BoRn4DOTA
Новак
BoRn4DOTA


Брой мнения : 27
Age : 30
Location : Варна
Registration date : 12.10.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 11:24 am

ХАХАХАХАХА, къв си нууб... ХАХАХА... Майко, ако исках да спамя, вече форума нямаше да съществува... Другото е, че нямате право да ме обиждате, като не сте видели уменията ми в игра.... Играх с Алекс, единственият който, като победи не казва "Аре ве гъзар нали щеше да ме биеш, много си слаб" или нещо от сорта... Победи ме. - Браво.... Но той игра нечестно... Той игра с BackDoor, а аз играх съвсем честно... Мисля, че ми дължи реванш... :)
Върнете се в началото Go down
http://dota4life.19.forumer.com/index.php
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак
^NiGhT_eLf^


Брой мнения : 417
Age : 30
Location : Русе
Registration date : 27.07.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 3:00 pm

Arcanum написа:
е човека е на 10 или 11 години не помня на колко беше- вие като сте били на 10 да не сте били различни. Аз като бях малък...пффф нема такъв идиот :lol:
пфф както казвам кико е щасливец ,аз на 10 няях кабелна нито комп :suspect:


BoRn4DOTA написа:
ХАХАХАХАХА, къв си нууб... ХАХАХА... Майко, ако исках да спамя, вече форума нямаше да съществува... Другото е, че нямате право да ме обиждате, като не сте видели уменията ми в игра.... Играх с Алекс, единственият който, като победи не казва "Аре ве гъзар нали щеше да ме биеш, много си слаб" или нещо от сорта... Победи ме. - Браво.... Но той игра нечестно... Той игра с BackDoor, а аз играх съвсем честно... Мисля, че ми дължи реванш... :)
а ако беше почнал да спамиш отлиташе от форума...и аз няяше кажа нищо лошо ако та бях бил...
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 4:43 pm

BoRn4DOTA написа:
ХАХАХАХАХА, къв си нууб... ХАХАХА... Майко, ако исках да спамя, вече форума нямаше да съществува... Другото е, че нямате право да ме обиждате, като не сте видели уменията ми в игра.... Играх с Алекс, единственият който, като победи не казва "Аре ве гъзар нали щеше да ме биеш, много си слаб" или нещо от сорта... Победи ме. - Браво.... Но той игра нечестно... Той игра с BackDoor, а аз играх съвсем честно... Мисля, че ми дължи реванш... :)
Кико моля не се прави на всемогъщ щото дразниш не само мене и другите и пак ше си ходиш еее ... другото е че нямаш никакви умения във играта.... не се сърди сега секи играел нечестно секи бил еди какво си .... бак доор ??? Как ше стане Бакдоор като играете само Мид... или случайно той е изпреварил криипа и ти смачкал сички кули а ти си гледал на фонтана безпомощен не защото това е бакдоор а защото той е имал 3 скъпи предмета а ти нито един.... МНЕНИЕТО МИ ЗА КИКО:
Много ми е забавен кат почне да се прави на умен,Про,и всемогъщ разбира се.... ехх кико то да не ставаше така сичко със думи "ако исках вече форума нямаше да съществува" ей на пак се праи на всемогъщ... според мен нямаш работа тука кат станеш поне на 14 пиши вече тука ........
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост




Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 6:04 pm

Махайте го тоя кико - че почвате да спамите кат невидели за него..
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 8:23 pm

That's my job...
Кико понякога може и добре да играе, ама само когато сме един до друг в залата и му казвам какво да прави. Но сами видяхте, че в мелетата когато играехме от форума, той се осира, защото аз имам не по-малко работа когато имам 4 активни магии (Акаша)
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Morti
Форумен маниак



Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 8:52 pm

Napisal si mi imeto i tova na Kamukag3e gre6no :/
Върнете се в началото Go down
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 8:53 pm

Линчувайте го :lol:
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост




Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeЧет Окт 16, 2008 6:02 pm

Следващ потребител за оценка моля ! 8) Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
frezist
Форумен маниак
frezist


Брой мнения : 742
Location : В София
Registration date : 02.01.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeЧет Окт 16, 2008 7:33 pm

мене пък последен тва е шибано пренебрегнат съм :Д пък и кико суксва да знам че е нууб нууб ама де не се праи на мн силен и голям че ма дразни нещо
Върнете се в началото Go down
Morti
Форумен маниак



Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeЧет Окт 16, 2008 7:50 pm

kiko e zle e
Върнете се в началото Go down
http://www.warstomp.com
Zero
Форумен маниак
Zero


Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeЧет Окт 16, 2008 9:17 pm

кико мн дразни от време на време а и не е толкова про за да се праи на толко велик а колкото до бакдоора ситуацията беше такава начи кулата му беше на малко тая лв 2 кулата и аз го убих и му зех да кажем 200 кръв на кулата без моя криип и тогава тои доиде вкраина сметка кво е било бд-то 200 живот на кула уесс а и бд-то вече отдавна е позволено ма то се разбирате преди играта
Върнете се в началото Go down
BoRn4DOTA
Новак
BoRn4DOTA


Брой мнения : 27
Age : 30
Location : Варна
Registration date : 12.10.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeЧет Окт 16, 2008 10:03 pm

Някой път и 200 хп е много !
Върнете се в началото Go down
http://dota4life.19.forumer.com/index.php
Zero
Форумен маниак
Zero


Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeЧет Окт 16, 2008 10:39 pm

хаха нали играхме 2 от три за са е 2:0 за мене ма се 1 ми нз кога скоро в еуропе ще напраим няква дотичка ма ти извади касмет че не моа да играя със спектре мн мн :D
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeПет Окт 17, 2008 8:12 pm

Ааа, 2 бяха lol! и аз видях
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeПет Окт 17, 2008 8:23 pm

ааааа ае без спам а.... казах ви нещо ве злетаци 1000 пъти..... мнение за кико.... ем няма мозък очевидно щото пак се стигна до спам (главно заради него)

наред е Борн2Спам марто тоест.... ем ко да мисля печен е не е някаф идиот кат брат си ама ше си патят и 2мата заради КИКО.... сри тряя да се опиташ ти да го превъзпиташ малко брат си щото както казах ше си патите и 2мата заради него... (както във момента кико е баннат за седмица заради обиди към мен и спам и се получава така че и ти си баннат) Както и да е... няма лошо мнение за марто общо взето..
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Arcanum
Форумен маниак
Arcanum


Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 7:05 pm

темата му с вицовете е уникална cheers
Върнете се в началото Go down
React1ve-
Форумен маниак
React1ve-


Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 7:47 pm

спамер :) пи4
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>> Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kamukag3e is a n00b!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Друго :: SPAM land-
Идете на: