Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Лична класация - най-добри филми

Go down 
+7
Demaga87
Kakichka
beyOnd
Kamukag3e
McMarto
Cannibal
Epicfail
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Лична класация - най-добри филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 12:48 pm

Нека да разграничим Бюджет, Награди, Приходи и качествен филм а ?
Защото гледането на един филм е силно зависимо от рекламата, която е зависима от бюджета. Много стойностни филми нямат нужният бюджет, за да бъдат рекламирани и оттам да направят приходи от зрителите.

Avatar и Titanic са точно филмите които могат да спечелят ума и сърцата на масата народ с IQ далеч надвишаваща това на шимпанзе и доста по-ниска от бих искал да беше средно-статистически, но тъй като точно 'те' са средно статистически ми се доплаква - homo sapiens.

Това са малоумни филми с милиони бюджет.
Даа невероятната история на Leonardo Dicaprio ... t-t.
Единственият му хубав филм на този актъор е The Beach, не толкова заради добрата му игра, колкото заради силният сюжет и дълбокият подтекст.

Както всичко друго в този живот, 'Оскар' се печели с пари.

И да ми кажеш за дълбоките 'синволики' в този филм ... сигурно се бъркаш с Hero, в летящи кинжали няма нищо 'синволично'.
Като стана въпрос за това, забравих да кажа още два любими филма - Musa и Ghost in the Shell.
Ако търсиш синвилика - гледай Akira, напиши ми едно малко резюме за засегнатите теми в филма.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Лична класация - най-добри филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 1:35 pm

Demaga87 написа:
Хмм, мисля че се досещам какви филми предпочиташ. Поправи ме ако следните не са в твоите предпочитания: transformers, Van Wilder, Batman Begins, Never Back Down .

За Леон:професионалистът - Актьрската игра на Жан Рено е впечатляваща, дебют на Натали Портман,както и нейно много силно присъствие в ролята на момиченцето Матилда, режисьор е Люк Бесон (Такси, Уасаби, Жана д'Арк, Петият елемент), не знам защо не ти е харесал филма...

Беднякът милионер- хареса го целия свят, изключително заслужен оскар, натри носа на всички прехвалени високо бюджетни филми излезли същата 2008г

Зеленият път- рядкост са филмите толкова добре и с такава точност направени по книга, а Том Ханкс както винаги е на най-високо ниво

Мулен Руж- и на мен не ми е любим, но това е един от най-добре екранизираните мюзикали някога, незнам дали знаеш но наистина има такъв клуб (Мулен Руж) във Франция основан през 1889г. а да не ти разправям колко награди е спечелил филма - нямаше как да не го спомена в списъка:)
Transformers - прекалено детски/глупав ми се вижда. Да речем, че става за един път, но не бих дал 14 лева за него.
Van Wilder - комедия с простотии от ранга на Американски Пай. Става за един път ако нямаш какво друго да правиш, но в никакъв случай не давам пари, за да го гледам на кино.
Batman и Never Back Down ми харесват.

Леон... И кое по-точно ти хареса в този филм? Че няма нищо реално в него или че е пълна измишльотина? Ония полицаи пък всъщност нарко босове... айде, тва го има по света, вярно, ама по принцип тези хора са по-дискретни и се крият, че се занимават с това, защото, ако не се лъжа, е незаконно... Тези тук взривиха и убиха половината град и никой нищо не разбра... Тази пък Портман уж на 12 години, но искаше да стане убиец. Че тя видя толкова убийства, че, ако беше наистина, щеше да спре да говори до края на живота си. Не ми се нравят и опитите за свалки между нея и дъртия. И пушеше цигари на всичкото отгоре, не знам как са я накарали Натали. Ролята пък на Жан Рено беше най-дебилната тук. Във всеки един момент ми приличаше на идиот. Накрая на всичкото отгоре събраха цялата полиция на Щатите за да хванат 12 годишно момиче и 1 убиец... Все пак ролята на Натали Портман не беше изиграна зле, но единственото истинско нещо в този филм беше цветето...
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Demaga87
Новак



Брой мнения : 5
Registration date : 17.08.2011

Лична класация - най-добри филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 5:58 pm

Kamukag3e -мерси за препоръката за Акира ( в момета го дърпам), а ти ако наисти харесваш този жанр от киното ти препоръчвам Berserk.
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Лична класация - най-добри филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 6:08 pm

Японски, китайски и корейски продукций съм изгледал всичко което си заслужава. Колкото до анимета - повече отколкото са ми харесвали. Golden Boy ми е любимото като комедия.
Shura no toki - martial-arts, Ghost in the shell - sci-fi, Trigun - action.

Освен това съм сигурен, че повечето посочени от мен по-рано филми не са изгледани от повечето четящи този форум.
Препоръчвам на всички да погледнете най-малкото резюметата на тези филми и сами да прецените дали си заслужават.
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Лична класация - най-добри филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 7:06 pm

Кире, търсят те на 2-ра линия.

PS. Гледайки предпочитаните ти жанрове и стандартите ти, силно се изненадвам от липсата на Kill Bill 1/2 в списъка ти. Коментар?
Върнете се в началото Go down
HU57L3R
Зарибен
HU57L3R


Брой мнения : 229
Age : 30
Location : Burgas
Registration date : 05.07.2010

Лична класация - най-добри филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 3:49 am

трансформърс 1 ми е най-любимия филм щото меган фокс е баси яката и има баси яките роботи.
трансформърс 2 ми е 2рия най-любим филм щото меган фокс е още по-яка и има още по-яки роботи.
трансформърс 3 ми е 3тия най-любим филм щото махнаха меган фокс и има баси яките роботи.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/InsertDumbNickHere
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Лична класация - най-добри филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 10:52 pm

Комедия, 79 епизода.
ChessNow
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Лична класация - най-добри филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 1:22 am

Ще ми се да обърна внимание на няколко филма, понеже си направих кратък маратон от стойностни по мне мнение филми:

The Prestige
Dark City
Twelve Monkeys
Meds in bed... опа, това не беше за тука...
Equilibrium
Watchmen - най-добрия филм за супергерои, който съм гледал, нищо общо с бозите на Марвел
Death Silence
Shutter Island
Se7en - май беше споменат по-горе, но не съм сигурен
From Hell
Constantine
V for Vendetta


Последната промяна е направена от McMarto на Чет Сеп 22, 2011 2:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Maynata_yee
Новак



Брой мнения : 83
Registration date : 20.06.2011

Лична класация - най-добри филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 8:06 am

Аз лично много харесвам изкуплението шоушенк, както епикфейл каза е много готин филм и мисля че беше по истински слуичай .. бързи и яростни всички части без 3та ( тя ми беше тъпа ) и филмите 50 сент за по запалените кто мен рапъри и почитатели на генгста стаила ако има такива разбира се хаха ето и филми с него: before i self destruct, gun .. мисля че ще ви харесат :)
Върнете се в началото Go down
f0xxx1
Новак
f0xxx1


Брой мнения : 99
Location : Burgas ^.^
Registration date : 29.08.2011

Лична класация - най-добри филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 12:29 pm

Може би
1.Hellsing
2.Death Note
....
....
xD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лична класация - най-добри филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лична класация - най-добри филми
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общо-
Идете на: