Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Лична класация - най-добри филми

Go down 
+7
Demaga87
Kakichka
beyOnd
Kamukag3e
McMarto
Cannibal
Epicfail
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Epicfail
Форумен маниак
Epicfail


Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 10:14 pm

Аз лично няма да казвам 1,2,3,4.. защото не мога да преценя. Ето кратък списък с няколко имена, горе долу по това колко са ми харесали..

1. Най-добрите филми които съм гледал - Godfather 3, Memento, The Shawshang Redepmtion

2.Също добри филми Sixth Sense, Fight Club, The Football Factory, Catch 22, A Flew over the coocoo's nest, Children of Man, The Godfather 1, 2

3. Тука ще изброя несериозни филми, обаче от жанра който харесвам - изследване на съкровища и изтребление на хората - I, Robot, I am a legend, Resident Evil

4. Качествени комедии - The Hangover, Sex Drive, American pie

www.imdb.com/top_250_films
Върнете се в началото Go down
https://dota-bg.bulgarianforum.net
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:10 pm

Може би най-добрите криминални филми - The Godfather Trilogy(но главно 1 и 2), Once Upon Time in America, Scarface, Leon. Изобщо половината качествени криминалета са с Ал Пачино, много му се отдава на човека. lol!
Върнете се в началото Go down
Epicfail
Форумен маниак
Epicfail


Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:53 am

Cannibal написа:
Може би най-добрите криминални филми - The Godfather Trilogy(но главно 1 и 2), Once Upon Time in America, Scarface, Leon. Изобщо половината качествени криминалета са с Ал Пачино, много му се отдава на човека. Лична класация - най-добри филми Lol
да, аз Once upon a time in America забравих да го спомена
Върнете се в началото Go down
https://dota-bg.bulgarianforum.net
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 12:16 pm

Underworld 1&2, Lord of the rings trilogy, American Pie (като най-добри комедии на всички времена)
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 12:54 pm

Американски пай е смешен, забавен и разтоварващ филм, но няма място при великите филми.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 2:02 pm

О, напротив ;) За мен има.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 6:58 pm

Филм които ми е направил огромно впечатление, което едва ли друг филм ще може да направи - 'The man from Earth'.

Иначе съм изгледал доста филми, добро впечатление имам от много. Но това да сложите толкова жалки филми, най-вече по книги е смешно (намеквам за марто). Рядко двучасов филм може да се конкурира с 1000 страници книга.

Един филм е много зависим от актъорите в него, както и от режисъора.
Жанра е само подробност.
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 7:00 pm

За един от малкото добри филми по книга мога да посоча Зеленият път(по Кинг - страхотен филм)
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 7:06 pm

Чел съм книгата, гледал съм и филмите. Филмите ми харесват. Проблем?
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 7:09 pm

McMarto написа:
Чел съм книгата, гледал съм и филмите. Филмите ми харесват. Проблем?
мхм, тука голям проблем ще става
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 7:14 pm

Ще се ядат шамари май :2:

Книгата LotR е пълна с описания и такива работи, а действието всъщност е много малко. Изчетох я с интерес, но филмите са точно моя тип и не могат да не влязат в личната ми класация.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 7:21 pm

о, екранизацията но ЛотР е една от най-добрите в жанра, но просто няма място за сравнение с книгата :)
Върнете се в началото Go down
Epicfail
Форумен маниак
Epicfail


Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 9:48 pm

Няма ли никой да каже своя личен топ 10?
Върнете се в началото Go down
https://dota-bg.bulgarianforum.net
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeСря Окт 28, 2009 11:17 pm

аз ше кажа :)
1.Пърл Харбър
2.Враг пред Портата
3.Fast & Furious : Tokio Drift
4.Arn - Tamplier Knight 1 & 2
5.300
6.American Pie : BETA house (и общо взето цялата поредица... всички филми от поредицата са супер забавни и смешни)
7.Yesman
8.Scary Movie 1,2
9.Война на Световете
10.LOTR 1,2,3 ...
Не съм ги нареждал по това "кой ме кефи най-много" просто както се сетих така ги писах но тези филми са ми любими...
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Kakichka
Новак
Kakichka


Брой мнения : 35
Registration date : 16.10.2009

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeЧет Окт 29, 2009 4:57 pm

1. The Matrix
2. V for Vendetta
3. Fight Club
4. The Proposal
5. LOTR

:sunny:
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeПон Ное 02, 2009 9:46 pm

Много хубав филм е и Forrest Gump
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Demaga87
Новак



Брой мнения : 5
Registration date : 17.08.2011

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 1:18 am

Направих си труда да прочета всички коментари и съм разочарован, как може да има хора, които да класират филми, като Американски пай и Навитакът. Вярно че са забавни но не са стоймостни филми, които ще се помнят във времето. Ето ви малко филми от различни жанрове, които са получили различни признания и най-важното са издържали проверката на времето.

Терминатор 1 и 2
The Matrix
Рамбо 1-2-3
Роки 1-2
Танго и Кеш
True Lies
Скалата
Смотаняци 1-2
Бетовен (само първия филм)
имало едно време в америка
Кръстникът
Враг пред портите
Всички страхове
Титаник
Гладиатор
Пърл Харбър
Беднякът милионер
Леон: Професионалистът
Интервю с вампир
Белязаният
Усещане за жена
Неприлични танци
flashdance
Star Wars
Гатака
Специален доклад
летящи кинжали - asian
Hero - asian
Veer-Zaara
Списъкът на Шиндлер
Изкуплението Шоушенк
Зеленият път
Момиче за милиони
A Walk to Remember
Капан за родители
Forrest Gump
Умирай трудно
Труден за убиване
Maverick
Воден свят
Сибирският бръснар
Първичен инстинкт (1)
Hair
Moulin Rouge
P.S. I Love You
Едуард Ножиците
Batman - (с Майкъл Кийтън, но и с Крисчън Бейл също са хубави)
Карибски пирати
Avatar
Ледена епоха
Шрек
Годзила
джурасик парк
Resident Evil
Анаконда

Класики:
Имало едно време на запад
Казабланка
Добрия, лошия и грозния
The Quick and the Dead
Да убиеш присмехулник (един от най-емблематичните филми в историята на киното)
Слонът, моят приятел
Отнесени от вихъра 1-2

Български филми:
Господин за един ден
Тримата от запаса
Козия рог
Оркестър без име
Топло
Време разделно
С деца на море
Баш майстора
Опасен чар
Вчера (един от любимите ми)

Предполагам, че повечето филми са Ви познати, но ако има някой, който не сте гледали ви го препоръчвам. Извинявам се, че списъка е доста по-дълък от 10 филма, но за сметка на това се надявам да Ви е от полза на всички.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 2:00 am

Е всеки си има вкус, затова и има толкова много различни класации. Не ми казвай, че абсолютно всички изредени филми ти харесват, защото мен около половината от тях не ми харесват.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Demaga87
Новак



Брой мнения : 5
Registration date : 17.08.2011

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 4:00 am

Изброих над 100 филма, няма как да се харесат на всички. Далеч съм от мисълта, че всеки би харесал класически филм или филм по мюзикъл. Много от фимите са и стари, а други са много, много стари. Все пак и жанровете са много различни. Изброил съм само популярни заглавия, които се харесват на по-широка публика (спестих всички испански, френски, италиански и т.н. които също са стойностни, но не биха се харесали от всеки ) McMarto предполагам в списъка има филми, които не си гледал АКО СА В ЖАНР, който харесваш, изгледай 1-2 и ми пиши ако не са ти харесали. А ако има филм в изброените от мен, който си гледал и въобще не ти харесва, моля да споделиш. Така другите читатели ще имат и второ мнение на разположение.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 4:39 am

Ok.
Леон: Професионалистът се води екшън - на мен обаче не ми харесва. Като цяло действието е супер мудно и във час и половина филм са наблъскани всичко на всичко две действия.
Има и други филми, които дори не мога да обясня защо не ми харесват - Беднякът милионер, Зеленият път, Анаконда, Мулен Руж. Сега не ми разправяйте кой колко оскара е взел, просто не са по вкуса ми. Други пък са по-детски и вече не са ми интересни - Капан за родители.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Demaga87
Новак



Брой мнения : 5
Registration date : 17.08.2011

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 5:46 am

Хмм, мисля че се досещам какви филми предпочиташ. Поправи ме ако следните не са в твоите предпочитания: transformers, Van Wilder, Batman Begins, Never Back Down .

За Леон:професионалистът - Актьрската игра на Жан Рено е впечатляваща, дебют на Натали Портман,както и нейно много силно присъствие в ролята на момиченцето Матилда, режисьор е Люк Бесон (Такси, Уасаби, Жана д'Арк, Петият елемент), не знам защо не ти е харесал филма...

Беднякът милионер- хареса го целия свят, изключително заслужен оскар, натри носа на всички прехвалени високо бюджетни филми излезли същата 2008г

Зеленият път- рядкост са филмите толкова добре и с такава точност направени по книга, а Том Ханкс както винаги е на най-високо ниво

Мулен Руж- и на мен не ми е любим, но това е един от най-добре екранизираните мюзикали някога, незнам дали знаеш но наистина има такъв клуб (Мулен Руж) във Франция основан през 1889г. а да не ти разправям колко награди е спечелил филма - нямаше как да не го спомена в списъка:)
Върнете се в началото Go down
interaktiven
Новак
interaktiven


Брой мнения : 28
Registration date : 13.07.2011

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:05 am

Не знам дали харесвате филми на ужасите но на мен те ми харесват най много.Ето едни от най добрите,е според мен :) зомбиленд,погрешен завой 3,хълмовете имат очи,петък 13-десети,тексарско клане и тн.
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 10:03 am

Изгледал съм всички изброени от Demaga87 филми, старите са ми харесали, когато съм ги гледал. Сега повечето не са по мой вкус.

Доста голяма бройка от тях изобщо не са 'издържани' от времето, а са си пълни бози. Ще изброя няколко такива:
Титаник, Пърл Харбър, Летящи Кинжали, Аватар.
Това са много глупави филми, с огромен бюджет и добра рекламна кампания, нищо интересно в тях.

За сметка на това, не си отбелязал твойте 10.
Относно спора между теб и Март, един филм може да е добър и въпреки това да не ми стане любим. Аз оценявам актъорската игра, представата на режисъора, операторското майсторство. Но трябва и сценарият да е добър, ако е иноваторски в жанра има допълнителни точки за мен. И въпреки това, може да не ми хареса.

Искам да ти кажа, че си пропуснал невероятно добри филми, мога да ти изброя няколко мои любими филма, издържали на проверка от времето.

Комедий:
Tais-Toi!; Who slept with her; Black cat, white cat; The naked gun; Особености на националният (риболов, лов и политика).
Също така съм голям почитател на филмите на Гай Ричи.

Екшън:
Pitch black; The Chronicles of Riddick; Fighter in the wind; The saint; Boondock's Saints (1, 2); 9-та рота; The jackal; The edge; 13 assassins; Seven Samurai; Ronin; Брат (1, 2); Robin Hood: Prince of Thieves; Gunmen; Fight Club.

Фантастика:
Event horizon; The sphere; Appleseed; Vexille; The Butterfly Effect; Contact; Bicentennial Man; Predator (1,2); Allien (1-4); Stargate; I, Robot; Total Recall; End of Days.

Психо:
Цялата поредица за Dr. Hannibal Lecter (Мълчанието на агнетата, Червеният дракон и тнт.); Saw; The Hackers; Deth Note.

Освен това наскоро излезе първи сезон на много добър сериал, а именно 'Game of thrones'.
Върнете се в началото Go down
Demaga87
Новак



Брой мнения : 5
Registration date : 17.08.2011

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 11:37 am

Да кажеш, че "Титаник" не е издържан във времето ми звучи доста..... нелепо. Филм спечелил само 11 оскара с 14 номинации(рекордьор).... с приход почти 2милиарда (на второ място в историята на киното) Вярно е, че всеки знае края, но въпреки това хората продължават да го гледат (ако не си го гледал не се изненадвай ако кораба потъне накрая:)))

Летящи Кинжали - по ми е лесно да го сръвня с някое произведение на изкуството от колкото с друг филм.Това е един шедьовър... Може би наисти не всеки би разбрал дълбоките синволики в сюжета. Май доста са спали през годините, когато учетелите всеки път са им задавали един и същи въпрос " Какво е искал да каже автора?", лошото образование води до покачване на процента хора, които не виждат по-далеч от носа си...

Аватар- приходи 2,770,435,000.... Нямам познат, който да го е гледал на кино и да е разочарован, че е дал 14лв за него, а много от тях както и аз ходихме да го дледаме повече от веднъж (първия път чакахме една седмица за резервация) Съгласен съм, че темата за защитата на околната среда не е нова, но въпреки това филмът беше добър.

разбиера се че има много други стойностни филми, които не съм включил, радвам се че ме допълвате, а ето още два за които сега се сетих: Final Destination, The Departed, Генезис

Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 12:19 pm

interaktiven написа:
Не знам дали харесвате филми на ужасите но на мен те ми харесват най много.Ето едни от най добрите,е според мен :) зомбиленд,погрешен завой 3,хълмовете имат очи,петък 13-десети,тексарско клане и тн.

Не знам кой блестящ режисьор е решил, че тоновете кръв, оскъдната светлина, използването само и единствено на една гама цветове в продължение на 60 до 90 минути(колкото обикновено траят тези филми) е ужасяващо. За изскачащите от тъмното лумпени въобще не ми се коментира - разликата между стряскане и ужас е километрична. Някъде от първи клас насам се смея с цяло гърло на "ужасяващите летящи глави" в подобни филми.

Ограничил съм до абсолютен минимум гледането на нови филми от жанр комедия/ужаси, поради схващането си, че от години насам всеки следващ е все по-голям бълвоч. Сигурно има и хубави филми от жанра - да кажем че съм се разминал с тях. Може би грешката е моя.

Комедия
Фаворит ми е трилогията за Остин Пауърс. Не зная колко филма за Агент 007 има, но тези три филма ги просто ги разбиват до един. С това изключение смятам, че сит-комите са много по удачни за жанра. Monty Python, Mr.Bean са от по-старата генерация, които са ми харесали. Съвременните холивудски също са добри.

Също така съм харесвал добре прикрития хумор и ирония(било то и зад маска от кръв) много повече от очевидния подхлъзване-на-кора-от-банан номер. "Убийците на старата дама" е добър в това отношение.

Мда, има и накакъв си Чарли Чаплин тв този жанр.

Ужаси

Принципно не се сещам за филм от жанра, който да ме е ужасил. Не мисля че някой дори е бил близо. Според мен страхът от подобни филми трябва да идва след финалните надписи, когато човек може да осъзнае и осмисли пълния поток на историята и съответно да я асоциира със близки обекти и събития.
Жанра е пълен с качествени продукции, повечето от които за жалост са от 80те надолу.

Хичкок е много добро налачо.
"Rosemary's Baby"(на Полански ако не се лъжа) е много добър, както и "Invasion of the Body Snatchers"(този от 1956).
Ориентир в по-новата ера са продукциите, филмирани върху литературни произведения. Голямото изключение тук се казва Stephen King, който има не повече от 5 наистина добри филмови адаптации. При все това, именно по негови произведения мога да ти дам пример за правилно изграждане на ужас: "1408", "Storm of the Century" ----> "Rose Red", "Secret Window", "Misery", "The Langoliers".
Нещо негово с повечко кръв е "Creepshow", който за мен е отново смешен поради хвърчащите глави, но представлява компилация от разкази и не върви така мудно като нормален хорър филм. Чисто теоретично психо-страха би трябвало да се усилва най-вече от видовете страхове и фобии, включени във филма. Това предоставя Creepshow, това прави и "The Silence of the Lambs".

Най-големите разочароване в жанра за мен, които иначе са наричани "класики" са били "The Shining" и "The Amityville Horror". Сиянието е зле филмирано спрямо книгата(която, да, е по-добра), а Амитивил е популярен заради преекспонирането си в американските медии през миналия век - самата история е доста банална, а достоверността ѝ - спорна.


Други

Тъй като е невъзможно да възпроизведа достатъчно и да отбележа всички, ще дам само един пример, на име Slipstream, тъй като е много различен. Освен това е и доста жалко, че най-иновативния филм за годината си идва от Сър Антъни Хопкинс(мой любим актьор), който е на -достатъчен- брой години.



PS. Нито "Titanic", нито "Avatar" заслужават да заемат челни места в тази тема. Уловката на "Титаник" е че разказва истинска история, при това една от най-големите трагедии на ХХ век, а не го прави никак добре - трагедията и ужаса са в голяма степен заместени от сапунената драма на Лео и Жулиета. А ужаса, ужаса е важен за трагичните филми. Рекордиор или не, 1997 не е силна за киното. 200 милиона бюджет, както и бюджета на Аватар предполагат някакви оскари по един или друг начин. Наградите Оскар, освен това са се доказали като твърде субективни. Твърде обичаният "Изкуплението Шоушенк" не се отличава с Оскар.

Иначе можеш да пратиш много поздрави на учителката си по БЕЛ - с Литературата може и да се е справила, с българския е претърпяла сериозен провал, синволично казано.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лична класация - най-добри филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лична класация - най-добри филми   Лична класация - най-добри филми Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лична класация - най-добри филми
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общо-
Идете на: