Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!

Go down 
+24
Lord_Vampire
beyOnd
^NiGhT_eLf^
kjakjak
No_Tears_Please
Gopeto
Thunderseeker
Cannibal
Epicfail
TwiX-
blqh
slav_17
Sascho
WindStriker
React1ve-
Morti
Kamukag3e
He_Mu_e_gobre
Imbalanced-_-
[DeAd ZoNe]
Zero
frezist
McMarto
dirt_irlandski_hui
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
TwiX-
Зарибен
TwiX-


Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 12:18 pm

34lvl почти , но и за мене няма значение лвл.
Върнете се в началото Go down
Epicfail
Форумен маниак
Epicfail


Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 8:24 pm

Гост написа:
LVL : 10
Ladder : 12 - закво е тоя Ladder, не ги разбирам тия неща .. :oops:
мдам нали ги знаете хората които СА 12 ЛЕДДЪР лвл ама незнаят какво е т'ва

Imbalanced-_- написа:
Аз съм 3 лвл но който иска до го смажа 1в1 да пише на лс
имам лошото чуство че камикадзето иска

Sascho написа:
Аз пък съм 37 левел! Да ва е яд :P ( не съм играл изобщо CS за" exp exlpoit") EXP: 516420 :Р


Послепис:
Да донякъде сте прави- левела не значи много, обаче все пак шансът 1lvl
да е про е малък (Да много по вероятно е 40lvl да е про) !
мдам, а един мармот завиваше шоколада във станйол нали?
Върнете се в началото Go down
https://dota-bg.bulgarianforum.net
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 9:38 pm

кво значи про :?
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
TwiX-
Зарибен
TwiX-


Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 14, 2009 8:53 pm

Колкото и да не ви се вярва , донякъде е прав. Мн рядко се случва някой 40 лвл да е идиот. А ако искаш да видиш дали е , просто му виж регa от кога е и ще разбереш дали има cs abuse. Нз какви афк мапс има ся ама един го гледам през два дена левела му се качва с 1 а това е 45 лвл. Аз съм 34 лвл и от 3 седмици игра сам минал едва 1/6 от експ до 35. А представете си колко трябва за 45/46, и го минава за 2 дена ,което и с cs abuse не е възможно.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 14, 2009 9:01 pm

Ами може да има платен акаунт, а и 100% е на афк. Освен това като си хост на афк мап можеш като почне афк-то да дигнеш лвла на Archimonde, че да му качиш баша и тогава да почнеш да си афк. :P
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
TwiX-
Зарибен
TwiX-


Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 14, 2009 9:24 pm

Да има гм , и мерси че ми каза че е 100 % афк аз не знаех :). Наскоро видях някъде карта с името , GarenaAfkmap2lvlup,и хоста беше баннат от хл :Д.
Върнете се в началото Go down
Sascho
Новак



Брой мнения : 2
Registration date : 15.01.2009

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Хехехе   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 05, 2009 4:03 pm

Аз пък вече съм лвл 40 :)
http://www.garena.com/forum/viewpro.php?username=sascho
Ето ми го и акаунта :P
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 05, 2009 7:00 pm

8 и 26
Върнете се в началото Go down
Thunderseeker
Зарибен
Thunderseeker


Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 05, 2009 7:35 pm

сичко дето ти тряя е 27 лвл за еу хлр 1, нагоре вече е вятър работа...
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 05, 2009 7:45 pm

Аз 15 не мога да кача, пък единственото, което ми трябвало е 27 :D
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Gopeto
Зарибен
Gopeto


Брой мнения : 375
Age : 31
Location : At home
Registration date : 08.03.2009

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 11:05 am

Аз станах 14 и спрях да играя :lol:
Върнете се в началото Go down
http://www.google.com
No_Tears_Please
Зарибен
No_Tears_Please


Брой мнения : 273
Registration date : 03.09.2009

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 06, 2009 11:34 pm

5ти и 8ми :)
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 9:48 am

Ozzy написа:
5ти и 8ми :)
стига се фука бе :D

П.С: Бих могъл да обсъдя големия смисъл на тази тема, но ще прескоча този път.
Върнете се в началото Go down
Epicfail
Форумен маниак
Epicfail


Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 9:36 pm

ти кажи големия смисъл на поста си..

15+
Върнете се в началото Go down
https://dota-bg.bulgarianforum.net
kjakjak
Новак



Брой мнения : 11
Registration date : 02.03.2009

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 4:55 pm

14 левел без афк мапове
Върнете се в началото Go down
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак
^NiGhT_eLf^


Брой мнения : 417
Age : 30
Location : Русе
Registration date : 27.07.2008

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 5:34 pm

12 без афк мапове и гарена хакове...
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 5:54 pm

елфе ако си играеш редовно без афк мапове и т.н. до 20ти левел преспокойно може да стигнеш.... за няколко месеца макс (зависи колко играеш и колко печелиш/губиш)..
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак
^NiGhT_eLf^


Брой мнения : 417
Age : 30
Location : Русе
Registration date : 27.07.2008

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 7:50 pm

ами Beyond прав си, поне тая сезмица докато съм във ваканция ше прая рекорди :D вчера с 2 фр играхме те даже си говориха по скайп и аз бях вътре ма не ми са говореше и пишех :D обаче от началото на разговора здо края играхме дота и то беше станало 4 и половина сутринта и утидохме да си лягаме и после изписа даже още имам хронологията 8 часа и 40 минути след сяка дота почвахме нова :D ама доста игри падахме и получих само 600 и нещо xp
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 8:07 pm

^NiGhT_eLf-BETA^ написа:
ами Beyond прав си, поне тая сезмица докато съм във ваканция ше прая рекорди :D вчера с 2 фр играхме те даже си говориха по скайп и аз бях вътре ма не ми са говореше и пишех :D обаче от началото на разговора здо края играхме дота и то беше станало 4 и половина сутринта и утидохме да си лягаме и после изписа даже още имам хронологията 8 часа и 40 минути след сяка дота почвахме нова :D ама доста игри падахме и получих само 600 и нещо xp
както вече казах(но яно някой има нещо против поста ми) това дали печелиш или губиш няма отношение към ЕКСПто, което получаваш
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 8:15 pm

Cannibal написа:
^NiGhT_eLf-BETA^ написа:
ами Beyond прав си, поне тая сезмица докато съм във ваканция ше прая рекорди :D вчера с 2 фр играхме те даже си говориха по скайп и аз бях вътре ма не ми са говореше и пишех :D обаче от началото на разговора здо края играхме дота и то беше станало 4 и половина сутринта и утидохме да си лягаме и после изписа даже още имам хронологията 8 часа и 40 минути след сяка дота почвахме нова :D ама доста игри падахме и получих само 600 и нещо xp
както вече казах(но яно някой има нещо против поста ми) това дали печелиш или губиш няма отношение към ЕКСПто, което получаваш
аз доколкото знам е на убийство ? И като изнесете кристал-а вземате още ? или ддз не съм запознат тфа са мойте разсъждения lol!
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Lord_Vampire
Новак
Lord_Vampire


Брой мнения : 35
Age : 30
Location : Стара Загора
Registration date : 07.11.2009

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 8:20 pm

Завършените игри дават повече експириънс.
Самото даване на точки се влияе от много фактори.
Ето инфо- http://www.garena.com/support/support_features2.html

П.С. 20 лвл съм в Гарена без игране на афк карти.
На ден ако се назоря правя по 800-900 експи :D
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 9:05 pm

beyOnd написа:
Cannibal написа:
^NiGhT_eLf-BETA^ написа:
ами Beyond прав си, поне тая сезмица докато съм във ваканция ше прая рекорди :D вчера с 2 фр играхме те даже си говориха по скайп и аз бях вътре ма не ми са говореше и пишех :D обаче от началото на разговора здо края играхме дота и то беше станало 4 и половина сутринта и утидохме да си лягаме и после изписа даже още имам хронологията 8 часа и 40 минути след сяка дота почвахме нова :D ама доста игри падахме и получих само 600 и нещо xp
както вече казах(но яно някой има нещо против поста ми) това дали печелиш или губиш няма отношение към ЕКСПто, което получаваш
аз доколкото знам е на убийство ? И като изнесете кристал-а вземате още ? или ддз не съм запознат тфа са мойте разсъждения lol!
няма място за разсъждения, ако ще и 50-0 да си, няма да ти даде повече
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 9:54 pm

Зависи от дължината на играта и от това дали сте спечелили. Стата няма значение. Поне така бях чел някъде.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Lord_Vampire
Новак
Lord_Vampire


Брой мнения : 35
Age : 30
Location : Стара Загора
Registration date : 07.11.2009

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 10:14 pm

Стаята има значение, в hlr дава повече експи.
Върнете се в началото Go down
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак
^NiGhT_eLf^


Брой мнения : 417
Age : 30
Location : Русе
Registration date : 27.07.2008

Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 11, 2009 4:36 pm

Явно наистина фактора за повече EXP e ако завършиш играта и е горе доло продължителна. Вчера играх само 5 часа и нещо, но последните игри бяха супер добри, едната стана 1 час другата 1 час и 15 минути и 2-те ги завъ ршихме, но и 2-те паднахме и то и 2-та отбора бяхме оядени само че и двете паднахме, защото ни бутнаха от една или 2 страни и тряше деф нямаше как да пъшнем но няма значение xD и днес видях че съм спечелил 500 exp от вчера.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!   Кои е най голям лвл в ГАРЕНА! - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кои е най голям лвл в ГАРЕНА!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Друго :: SPAM land-
Идете на: