Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 PRO PUDGE 2

Go down 
+3
Morti
McMarto
React1ve-
7 posters
АвторСъобщение
React1ve-
Форумен маниак
React1ve-


Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 3:21 am

Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 11:02 am

Още по нуубарски билд
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
React1ve-
Форумен маниак
React1ve-


Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 2:42 pm

каде ми е гре6ката :Д !?плзз кажи про билда ..6ото така го играе мим маниа ЛОЛ
Върнете се в началото Go down
Morti
Форумен маниак



Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 3:25 pm

Phase Boots na melee съкват, kamukag3e ще ви обясни защо, а Linken съква. Играй на Bottle, Boots, 2 bracers, plate mail, bot, curias
Върнете се в началото Go down
http://www.warstomp.com
React1ve-
Форумен маниак
React1ve-


Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 6:03 pm

оф не спорете линкин сферата за6то ли е ? ще ви отговоря ОМНИ ИМА РЕПЕЛ ТОИ ДИГА РЕПЕЛ И МИ Е ФР ТОИ МИ ДАВА РЕПЕЛ и АКО ИМА ДИФ линкинсферата ще го блокира като сам в репел..пхасе боотс е супер за пудге ... и го прави мим маниа а тои е по добър от камикадзето и тои е добър по добър от мене но не по добър от някои други....а за ботле ае го играя на ботле но просот плз гледаите репа омни с акране и бацил и аз с перс...няма6е смисал просто
Върнете се в началото Go down
HeyKiwey
Форумен маниак
HeyKiwey


Брой мнения : 699
Location : Варна
Registration date : 02.07.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 6:22 pm

React1ve- написа:
оф не спорете линкин сферата за6то ли е ? ще ви отговоря ОМНИ ИМА РЕПЕЛ ТОИ ДИГА РЕПЕЛ И МИ Е ФР ТОИ МИ ДАВА РЕПЕЛ и АКО ИМА ДИФ линкинсферата ще го блокира като сам в репел..пхасе боотс е супер за пудге ... и го прави мим маниа а тои е по добър от камикадзето и тои е добър по добър от мене но не по добър от някои други....а за ботле ае го играя на ботле но просот плз гледаите репа омни с акране и бацил и аз с перс...няма6е смисал просто

Ако играеше така, както и пишеш, никва нямаше да я свършиш с Pudge. lol! Добре, че не е така! ;)
Върнете се в началото Go down
React1ve-
Форумен маниак
React1ve-


Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 6:24 pm

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
React1ve- написа:
оф не спорете линкин сферата за6то ли е ? ще ви отговоря ОМНИ ИМА РЕПЕЛ ТОИ ДИГА РЕПЕЛ И МИ Е ФР ТОИ МИ ДАВА РЕПЕЛ и АКО ИМА ДИФ линкинсферата ще го блокира като сам в репел..пхасе боотс е супер за пудге ... и го прави мим маниа а тои е по добър от камикадзето и тои е добър по добър от мене но не по добър от някои други....а за ботле ае го играя на ботле но просот плз гледаите репа омни с акране и бацил и аз с перс...няма6е смисал просто

Ако играеше така, както и пишеш, никва нямаше да я свършиш с Pudge. lol! Добре, че не е така! ;)
зн много правописни гре6ки :Д
Върнете се в началото Go down
Morti
Форумен маниак



Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 8:02 pm

Linken за една магия няма смисъл. Builda, който аз съм дал, е най-ефикасния, а най-забавен е

Rot
Flesh Heap
Flesh Heap
Hook
Flesh Heap
Dismember
Flesh Heap
Hook
Hook
Hook
...

А за предмети - Butter, 2 Basher
Върнете се в началото Go down
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 10:24 pm

Ето про билда - ботилка (първи предмет), буутс (ъф травел ъф корс), започваш ХоТ ИЛИ Асаулт (зависи от много неща), след това (към 16 лвл правиш един хууд (може и по-рано ако има много кастъри) и дотогава играта ще е свършила. Но не билда е важното - най-важното са точните куки.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Morti
Форумен маниак



Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 10:27 pm

Всъщност правиш HoT И Assault, без hood, защото съква
Върнете се в началото Go down
http://www.warstomp.com
slav_17
Зарибен



Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 11:38 pm

С тея про билдове ме радвате ... според мен всеки има право да си развива и купува каквито джунджурии иска ... завчера видях медуза с Меказъм ... ония ден Омни с БФ ... такаче ако иска пича може и рапира му земе стига му е кеф
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 12:02 pm

slav_17 написа:
С тея про билдове ме радвате ... според мен всеки има право да си развива и купува каквито джунджурии иска ... завчера видях медуза с Меказъм ... ония ден Омни с БФ ... такаче ако иска пича може и рапира му земе стига му е кеф
...и ще се покаже като пълен нуб
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
React1ve-
Форумен маниак
React1ve-


Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 2:51 pm

борн то спам аз гледам така наре4ените прота :Д те играят така пудге и е ма6ина с омник така4е не спорете плз....сиг 6е ти е сме6но ако ти кажа 4е на невер зимам дагер лол
Върнете се в началото Go down
Morti
Форумен маниак



Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 5:41 pm

Не бе, добре си го играеш, просто линкена е излишен при положение, че няма никой, за когото Diffusal е добър, чр да те purge-ва, BoT > PB
Върнете се в началото Go down
http://www.warstomp.com
React1ve-
Форумен маниак
React1ve-


Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 5:54 pm

е така е ;/
Върнете се в началото Go down
mladen12352
Новак



Брой мнения : 1
Registration date : 29.04.2011

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 10:28 pm

Ami Urn of Shadow ne my li se pravi ?
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 10:57 pm

в никакъв случай!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





PRO PUDGE 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO PUDGE 2   PRO PUDGE 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
PRO PUDGE 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» PRO PUDGE
» My ultra uber leet skilled Pudge movie
» Pudge Late game !!! HOHOHOO
» Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: Replays-
Идете на: