Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 I'm noob, please assist

Go down 
+9
NeYtOn
Sniperman
frezist
Lobotomy
beyOnd
Zero
shinoda_93
React1ve-
bani4arq
13 posters
АвторСъобщение
bani4arq
Новак



Брой мнения : 3
Registration date : 24.06.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeВто Юни 24, 2008 8:56 pm

Играя дота от 5 дена някъде и искам стратегии СЪС Некролайт и ПРОТИВ Некролайта. Играх 1на1 с един френд дето ма учеше. Аз с Тайни той Ъртшейкър и го бих, след това мн успорвано Тайни вс Пудж, но некролайта ми еба майката... Кажете некъв билд с 3к голд в началото и развитие после в играта.
Върнете се в началото Go down
React1ve-
Форумен маниак
React1ve-


Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 2:35 am

4овек итемите толко не са важни колкото опита ..но прави му брацери Гинзо ..
Върнете се в началото Go down
shinoda_93
Новак
shinoda_93


Брой мнения : 54
Age : 31
Location : Lom
Registration date : 04.06.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 2:18 pm

не бих казал опита колкото умението да мислиш по време на игра и да се усъвършенстваш по време на действията, така се става играч
Върнете се в началото Go down
React1ve-
Форумен маниак
React1ve-


Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 2:41 pm

с една дума аз преди като играех сам се нау4их .. играх играх и .. се нау4их...си4ко не става на 1 път и да не го бие6 сега твоя фр след 2-3 месеца 6е го бие6;)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 3:58 pm

bani4arq написа:
Играя дота от 5 дена някъде и искам стратегии СЪС Некролайт и ПРОТИВ Некролайта. Играх 1на1 с един френд дето ма учеше. Аз с Тайни той Ъртшейкър и го бих, след това мн успорвано Тайни вс Пудж, но некролайта ми еба майката... Кажете некъв билд с 3к голд в началото и развитие после в играта.
Епа делчо :) с бътчър следващата игра до 10 мин бях ънстопабъл.. и лефтна айде ся.. ама тая вс Тини деба немога да изляза от стън в е:)) Некролайта хх еми БоТ/Треадс , Меканизам , Радианс/Мкб , Аганим .. аз щи кажа тия дни кат се видим :)
Върнете се в началото Go down
Zero
Форумен маниак
Zero


Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeЧет Юни 26, 2008 7:31 am

ъртшеикър срещу тини е доста успорвано макар че ако тинито напраи един хууд по вероятно тои да бие ма се пак си е оспорвано а колкото до некрото

зависи вс кво играя ако съм вс некви дмг дилари дигам 1-ва и 2-ра
и си зиам в началото треадс бреисъри и нулове после напрао дагон после шива гуинсо и ъпгреитвам дагона
ПС: ххаха преди няколко дена играя сутринта ма съм като отнесен от вихъра играя 10 минути ма без въобще да гледам в играта начи аз отиам среда (тва е на първата минута още)и гледам в монитора на един приятел (щото съм в клуб) и след малко глеам на мене ми зели фърст блууд
и аз си викам ае е са да ги бия вече и след пет минути един от противниците ми вика -(некро) за кво са ти 2 буутс оф спиида и аз си гледам в инвентара 2 буутса и зе заливам от смях и така де като погледнах нагоре към парите само от криипване среда иам 3К голд
и отиам си копувам дагон праа 3-4 килабутнах 2 кули после криипвах малко събрах още 3К зех си един мистки стафф и от тогава никои не моеше да ме бие 1в1 аз пускам първа дагон и улт и те мрат ако не умрат с тупалки
ПС2: тои некрото бие мн здрави тупаници баси пича мене веднъж един некролаит ме биеше като аз бях с магина на тупаници е верно че като събрах 2 бътъра 2 башара пт,вангард не ме биеше ма то аз тогава бех зле как мое си купа 2 бътъра тцтц
ПС3:мм на баничар на 1на1 не моеш да се научиш да играеш почни да играеш поне 3в3 и тогаа на 1на1 е мн разглезено 4к голд ти с толко пари ше се ужениш бате играи 3в3 4в4 и 5в5 и така се учи
пък и в големите игри си трябва поече мислене полезно е развиваш си мозъка :D
там свикваш да казваш мисс което е мн важно бтв аз моа да те посъветвам някои път да се пуснеш сам да си играеш вс криипс и да се учиш да ласт хит и денаид (са щи кажа кво е тва ако не знаеш)

ласт хит - начи дебнеш някои противников криип може и герои ма за герои не е толко хубаво ако не си си го пребил ти главно щото може да ти викат после че крадеш ма няма зн. чакаш примерно някои криип да остане на един удар и тогава го удряш за да си земеш парите и повече екс-пи а
денаид- същото като при ласт хита така да го кажем ама ама дебнеш твои криип в смисал алиед и като е на малко и го киллваш последен щото така противника зима по малко пари и и по малко екс-пи (екс-пи поне предполагам знаш кво е няма нужда да обеснявам) ем тва е а и нещо др мн важно като почваш винаги си зимаи нещо за реген няма зн кво дръвца поушанка прърстен за рег някои от двата няма зн. за да си пазиш линията и да не се връщаш до базата щото така губиш доста и така ...( едни последни мн важни неща начи не бади лаком за килове щото може да ти струва живота примерно да кажем като в темата за несажа ти си например с наикс тои е с нессаж ти си на 400 да кажем тои на 50 ако го гониш на кула може да те стънне(ако има мана де) и ако му върже 3-4 секунди си умрял особено ако критне и така и бъди тарпелив примерно точиш си героя и междувременно криипваш събираш пари уяждаш се и тогава почваш да убиваш също така е важно да се научиш да събираш итеми против героите които си примерно аз бях с трол и срещу мене омни и тои постоянно се хеалва пуска улт не моа го киллна и тои се ме убиваше в началото бех със статс 0 от 6 и накрая се ядосах и си викам кво да праа са и за проба си напраих манта стаил имах мизерни итеми манта стаил, кристалис, треадс, и владимир а тои със радианс, и тараска,обач го убих пускам илузии и улт и напрао го специх набих му 4-5 крита и добулнителен дмг от илузии и от мана фиидбака тва дето му зима мана и тои и без тва не беше мн умен щото един път не можа да ме уцели мене от първия път се по илузия биеше и като го башна един два пъти и после като няма мана за улт или хеал и заминаи така накрая
на играта кво стана аз имам традс, манта,буриза,владимир,бътърфлаи хиперстоун и тои не знаеше кво става и така го бих
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeЧет Юни 26, 2008 4:32 pm

За денайд аз му казах как , за ласт хит май също :)
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeПет Юли 11, 2008 1:07 am

хахах а вие си няяте предстаа аз как почнах да играя дота.... дадоха ми една версия ( мисля че беше 6.38 ) и аз си я пуснах и цели 2 месеца играех секи божи ден срещу криипове и се опитвах да изнасям крииповете... на секи герой праех Яша. Мека Дезолатор БоТ .... АМА НА СЕКИ И ВИНАГИ КУпувах скади накрая.... дори отначало си мислех че когато един инт герой напраи над 100 ИНТ му става фрост атака .... докат се осъзная че тва е от скадито lol! lol! lol! Много зле бях във началото .... измислях си просто невероятно тъпи развития за секи герой.. ( във повечето развития дезолатора и меката присъстваха) Първия ми герой вс КРИИПОВЕ lol! lol! lol! беше Тинкер а вс Хора беше Невермор и аз нали си знам дезолатор и му почнах дезолатор и аверите дето играеха дота отдавна се чудиха откъде ми е скимнало дезолатор... та нали съм ламер... поне ми се е паднал герой на който дезото би помогнал lol! Абе големи смехове имаше.... имаше едни такиа логики отначало си мислех че на Бътчър му се купува ДЕЗОЛАТОР (колко неочаквано от моя страна да си помисля така) lol! lol! мислех си и че на Рексар се праи Хекс ама тва е една друга история.... тва бях аз във началото .... ламе каквито сме били сички във началото lol!
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост




I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeПет Юли 11, 2008 10:00 am

Нз аз праех на всичко ПТ и Хотове само тва хаха :D
ПС: Че Невърмор се развива на ПТ колбичка Вангард Десолатор Бътър и АСалт.. и става ужастна имба ;) .. ама то и сатаник мкб лотар'с едж бътър да му напрайш пак става як.. мн як герой като цяло ;) имба..
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeПет Юли 11, 2008 10:59 am

Еми да... имба уж но като се замислиш не е особено лесен за игра за хора които не са го цъкали често... 1вата магия е супер силна като се замислиш можеш да земеш целия хелт на герой ако го цепнеш и със 3те на 7ми левел .... улта е як макар не е нищо особено според мен.... 2рата магия за ДМГ-а е много луда дмга ти скача до небето а тая за армора доста полезна .....
Офф:Надявам се да не махнат новия герой щото от дота аллстарс има такиа предложения... вместо да го нерфнат искат да го махат affraid
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост




I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeПет Юли 11, 2008 5:44 pm

beyOnd написа:
Еми да... имба уж но като се замислиш не е особено лесен за игра за хора които не са го цъкали често... 1вата магия е супер силна като се замислиш можеш да земеш целия хелт на герой ако го цепнеш и със 3те на 7ми левел .... улта е як макар не е нищо особено според мен.... 2рата магия за ДМГ-а е много луда дмга ти скача до небето а тая за армора доста полезна .....
Офф:Надявам се да не махнат новия герой щото от дота аллстарс има такиа предложения... вместо да го нерфнат искат да го махат affraid
Аз преди да разбера че първа ти е кат са до тебе втора кат бягат и 3 кат са по далече от тебе там 700 рейнж мисля че :) пусках коят ми падне .. а улта мн як .. колкот такиа си убил ти качват дмг там.. ае цифри глупости .. труден герой зарди 1-ва.. иначе само на хитове ги сваляш после haha :)
Върнете се в началото Go down
Lobotomy
Новак



Брой мнения : 21
Registration date : 12.07.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeСъб Юли 12, 2008 9:11 pm

LifeBreaker написа:
Епа делчо :) с бътчър следващата игра до 10 мин бях ънстопабъл.




Тва, че в игра от много хора сте направили ънстопъбъл и не ви прави добир, както тва, че някой е 0 10 в такава игра не го прави слаб. Статистиката НЕ СЕ ГЛЕДА в голяма игра. Просто не е показателна.
Върнете се в началото Go down
frezist
Форумен маниак
frezist


Брой мнения : 742
Location : В София
Registration date : 02.01.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeСъб Юли 12, 2008 10:13 pm

po gorniq komentar e mn pravilen ama ne moga da opi6a kolko mn nai nakraq edin 4ovek koito misli kato men
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeНед Юли 13, 2008 12:05 am

™frezist™ написа:
po gorniq komentar e mn pravilen ama ne moga da opi6a kolko mn nai nakraq edin 4ovek koito misli kato men
Тва и аз съм го казвал 10000 пъти но кой ме слуша мене.... lol!
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Sniperman
Форумен маниак
Sniperman


Брой мнения : 499
Age : 31
Location : ВаРнА
Registration date : 30.08.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeВто Сеп 02, 2008 8:13 pm

beyOnd-BETA написа:
хахах а вие си няяте предстаа аз как почнах да играя дота.... дадоха ми една версия ( мисля че беше 6.38 ) и аз си я пуснах и цели 2 месеца играех секи божи ден срещу криипове и се опитвах да изнасям крииповете... на секи герой праех Яша. Мека Дезолатор БоТ .... АМА НА СЕКИ И ВИНАГИ КУпувах скади накрая.... дори отначало си мислех че когато един инт герой напраи над 100 ИНТ му става фрост атака .... докат се осъзная че тва е от скадито lol! lol! lol! Много зле бях във началото .... измислях си просто невероятно тъпи развития за секи герой.. ( във повечето развития дезолатора и меката присъстваха) Първия ми герой вс КРИИПОВЕ lol! lol! lol! беше Тинкер а вс Хора беше Невермор и аз нали си знам дезолатор и му почнах дезолатор и аверите дето играеха дота отдавна се чудиха откъде ми е скимнало дезолатор... та нали съм ламер... поне ми се е паднал герой на който дезото би помогнал lol! Абе големи смехове имаше.... имаше едни такиа логики отначало си мислех че на Бътчър му се купува ДЕЗОЛАТОР (колко неочаквано от моя страна да си помисля така) lol! lol! мислех си и че на Рексар се праи Хекс ама тва е една друга история.... тва бях аз във началото .... ламе каквито сме били сички във началото lol!
На мен пък - първият ми беше Тайни :) После Кробелус и после нз xD ...
Върнете се в началото Go down
Zero
Форумен маниак
Zero


Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeВто Сеп 02, 2008 10:46 pm

на мене първия пугна а са го ненавиждам

а тва е вярно де щото секи си има доти дето се поизлага малко

аз като почнах да играя праех на магина башер и мн се радвах като башна а колкото до хотове аз никога не съм обичал тоя предмет някакси не ме радва предпочитам сатаник макар че е орб
Върнете се в началото Go down
NeYtOn
Новак



Брой мнения : 2
Registration date : 28.10.2011

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 12:29 pm

Здравейте нов съм във форума и досега само четох стратегиите не сам писал този форум ми помогна много`като ми изясни много от нещата за ДОТА прочел съм всички гайдове и стратегии в този раздел . Много благодаря на хората които са си направили труда да ги напишат и ще се радвам да споделя опита си с други играчи а също така и да играя с тях.

Играя ДОТА от 5 месеца и уаркрафт съм я играл над 3 години имам доста опит и в двете но ДОТА е по интересна Който иска уговаряне за игра или нещо друго да пише на скайп:neyton_98
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 2:45 pm

пиши направо на k*m*k*g*e*** и да се уговаряме.

мога да ти предложа да ти играя с течийс 1в1
Върнете се в началото Go down
sa3d0
Новак
sa3d0


Брой мнения : 60
Age : 30
Location : A place somewhere in my head !!
Registration date : 30.08.2011

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 9:53 pm

Има герои който зависят само от итемите...И други които не зависят но най-важното е да мислиш 1 ход напред като във шаха.Тоест да обмислиш какво ще направи противника и като сгреши...

P.S OMGRLSFTWWTY
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 11:03 pm

във шаха ако мислиш с един ход напред обикновено губиш на 10тия ход
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 11:05 pm

Аз фармя с кралицата, а останалите ги ползвам за съпорти.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 11:18 pm

6ти ход в твоя случай
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 11:19 pm

Абе мой! Срещу тебе съм издържал по 11, ти за кво ми говориш?
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
sa3d0
Новак
sa3d0


Брой мнения : 60
Age : 30
Location : A place somewhere in my head !!
Registration date : 30.08.2011

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 12:18 am

Cannibal World Chess cup owner!!!
Върнете се в началото Go down
Maynata_yee
Новак



Брой мнения : 83
Registration date : 20.06.2011

I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 10:15 am

Некролайта не е много интересен герой особено за начало бих те насочил да се пробваш с герой като урса леорик траксекс .. общо взето герой с лесен плей .. относно кво да му прайш на дъртофелника джинзо не е зле ама много често нещата са ситуационни и много зависи щото примерно аз мн обичам да играя рексар ама съм нууб с него и съм изчел сигурно всички билдове за него ама не винаги трябва да се придържаш към билда ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





I'm noob, please assist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm noob, please assist   I'm noob, please assist Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
I'm noob, please assist
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Gopeto ( Noob ) vs AvV !
» DOTA the noob Supremacy movie

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: DotA Стратегии-
Идете на: