Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Проблем с Hotkeys, Warkeys, Generators etc.

Go down 
АвторСъобщение
biZarre.SF
Новак



Брой мнения : 2
Registration date : 26.07.2013

Проблем с Hotkeys, Warkeys, Generators etc. Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем с Hotkeys, Warkeys, Generators etc.   Проблем с Hotkeys, Warkeys, Generators etc. Icon_minitimeПет Юли 26, 2013 2:53 pm

Здравейте..! :) Понеже машината ми е доста слаба и играя дота с между 25 - 36 фпс, а при мелета е стигало и до 5 - 6 фпс, но като цяло се трае ако е около 30. Това не е от голямо значение, въпроса е, че чух за една програмка на име Рейзър Гейм Буустър, която покачва фпс-то на играта, която играеш на принципа, че изключва временно поддръжката на други програми, затормозяващи компютъра или нещо такова... Не ми се получи, но както и да е... Влизам си в играта от гарена примирил съм се вече, че няма да играя с повече фпс от сегашното и си почвам игричка... Обаче в момента, в който искам да изям дърво забелязвам, че хоткия не ми работи... Използвам гарена аутоджойнер, към който си има и хоткий... и просто спря да работи. Работи ако табна от играта и вляза пак и то само за 1 - 2 пускания на някакъв итем (не всеки път) и после пак спира... Пробвах с онзи генератор от интернет дето е направо, и тегля една програмка от там дето за да ти бачкат копчетата на инвентара, трябва да я имаш, а за да се включи трябва да натисна F5, натискам го... не еб*ва.. и не мога да я включа абе просто не знам... пробвах и с един друг дота туулкит мисля, че се казваше, същата работа... Не знам какво става просто... Всичко си бачкаше и изведнъж... Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен! :) Може и със (team viewer)... :)
Върнете се в началото Go down
 
Проблем с Hotkeys, Warkeys, Generators etc.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: DotA Chat-
Идете на: