Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 new item (mockery of hate)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
mehidrosa
Новак
mehidrosa


Брой мнения : 3
Registration date : 13.05.2012

new item (mockery of hate) Empty
ПисанеЗаглавие: new item (mockery of hate)   new item (mockery of hate) Icon_minitimeНед Май 13, 2012 12:48 am

предмета се прави от sange и soul booster и рецепта 850 пари стува рецептата другото ме мазри да смятам
избрах soul booster защтото от него се прави само bloodstone и ми се струва 4е трябва поне ощте един итем да може да сеправи с него
итема дава 200 крув и 200 мана сьщто и 25str
active ability кат на ахе Berserker's Cal само че e 350 range около него 3.5 седи и за тия секунди ти дажа и 25% damage protection и ти намалява move speed s 60
понеже нали сяка игра казва някои pick tank то танк без tanut е трудно да си танк итема е полезен според мен докато ти танкваш дмг диларите и маге за защитени и могат да направат сериозни щтети на другия отбор намалявати
move speed защото 25% damage protection секи щте го използва за бягане а идеята ми е точно обратното
сажеляжам за правописните грешки и понасям критика на бурзо го напраих но идеята за итема ми се струва одачна.
Върнете се в началото Go down
f0xxx1
Новак
f0xxx1


Брой мнения : 99
Location : Burgas ^.^
Registration date : 29.08.2011

new item (mockery of hate) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: new item (mockery of hate)   new item (mockery of hate) Icon_minitimeНед Май 13, 2012 10:51 am

сажеляжам "My eyes burning!"
Върнете се в началото Go down
mehidrosa
Новак
mehidrosa


Брой мнения : 3
Registration date : 13.05.2012

new item (mockery of hate) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: new item (mockery of hate)   new item (mockery of hate) Icon_minitimeНед Май 13, 2012 12:24 pm

не те разбрах кво имаш предвит обесни ми кво то4но искаш да кажеш
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





new item (mockery of hate) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: new item (mockery of hate)   new item (mockery of hate) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
new item (mockery of hate)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Item
» Item aftershock
» [ITEM] Helm of Thrall
» [ITEM] The Dick of Gul'dan
» [ITEM]Knightly boots

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: Предложения-
Идете на: