Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Phantom Lancer - айтъм и скил билд

Go down 
+4
azazzel
Kamukag3e
McMarto
Peaceful
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Peaceful
Новак



Брой мнения : 10
Registration date : 29.01.2012

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeВто Мар 27, 2012 12:09 pm

Някой по- компетентен може ли да изкаже мнение относно този герой. С какво да започнем, какви предмети за решаване недостига на мана и ако сме прекалено гангвани към какви предмети да се насочим .
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeВто Мар 27, 2012 1:22 pm

1. RoB, PT, Vanguard, Radiance
2. RoB, PT, Janggo, Diffusial
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeВто Мар 27, 2012 1:40 pm

В зависимост от играта дали е с приятели или с отбор имаш различна обстановка и съответно цели.

ITEMS:

SKILLS:

Начин на игра:
Върнете се в началото Go down
Peaceful
Новак



Брой мнения : 10
Registration date : 29.01.2012

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeВто Мар 27, 2012 5:52 pm

Благодаря за отговорите и един последен въпрос манта присъства ли в инвентара на героя ? Или е само опция ?
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeВто Мар 27, 2012 6:00 pm

Няма голям смисъл. Най-силните предмети са Vanguard, Radiance, Diffusial, HoT, Butterfly. Целта е да подсилиш илюзиите си, не да трупаш нови.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
azazzel
Зарибен



Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeСря Мар 28, 2012 3:49 pm

Аз пък съм много ЗА мантата, освен статсовете и маната, която ти дава като прибавиш по-бърз пуш, има шанс да dodge-неш някой спелл и това, мантата премахва дъста и дмж-а от илюзиите е много силен. Просто предмета е вече след 3-ти или 4-ти слот.
Например имаш вече vanguard, diffusual не си могъл да събереш радианс, pt(travel) и тук идва мантата като най-добър избор.

Ще ви дам едно развитие за лансер ама то е вече clan war ориентирано, почвате на stout shield, 3x branches, tango, salve събирате ботуш и виталити бустер(може спокойно да сте го събрали до 6 минута). Играете директно за Радианс и гледате да фармите само там където няма опонент(като няма кой да ви харасва не ви трябва рингче и не довършвате вангарда). Ако имате добър ласт хит ще може да извадите радианс преди 20 минута. От там продължавате да фармите и след още 5-7 минути ще може да извадите и HoT (за който вече имате виталити бустер) та на 25 минута може да излезете с HoT + Radiance. Сега проблема е че 25 минути да ви оставят да си фармите и отбора ви да играе 4в5 не е много лесно обаче, ако играта не го позволява просто не пиквайте hard carry.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeСря Мар 28, 2012 4:12 pm

Аз пък за трети или четвърти слот винаги бих предпочел HoT, Butterfly, че даже и Abyssal Blade.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeСря Мар 28, 2012 5:26 pm

Аз също като Марто не бих направил Manta след по-важните предмети. Предметът е добър, но за конкретният герой не е подходящ.
Имаш сигурни илюзий от Spirit Lance и Doppelwalk, а Juxtapose и ултиматът осигуряват бързото им размножаване, като дмг не са на нивото на Manta, но са много по-ефективни за дезориентация и ползване на пасивните умения (diffusal's feedback и Radiance's Burning Aura).

Оценките на Manta са добри, но немогат да се конкурират с кръвта на HoT или evasion от Butterfly, което прави наличните илюзий далеч по-трудни за убиване и съответно по-добри в битка. Самият герой просто не се нуждае от повече илюзий, дори S&Y е по-добро вложение за пари/оценки от Manta според мен.
Върнете се в началото Go down
Maynata_yee
Новак



Брой мнения : 83
Registration date : 20.06.2011

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeСря Мар 28, 2012 5:36 pm

значи все пак идеята остава да имаш илюзии от към качество вместо откъм количество ?
Върнете се в началото Go down
azazzel
Зарибен



Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeСря Мар 28, 2012 6:14 pm

Е то това, е че не са сравними предметите и ти дават различни бонуси които вие цените по един начин аз по друг. Аз лично не харесвам правене на HoT след като имаш вангард, бъттъра не бих казал че ти подсилва илюзиите, понеже самият мисс не се използвай, никои не тръгва да ти убива илюзии на хитове, винаги се опитват да ти ги бутнат с нюкове. А и мантата винаги е най-силния предмет за керри героите, след основните им. То даже герои като Химик и Тинкер си взимат манти, а лансера не им отстъпва.
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeСря Мар 28, 2012 6:27 pm

Maynata_yee написа:
значи все пак идеята остава да имаш илюзии от към качество вместо откъм количество ?
Да

azazzel написа:
Е то това, е че не са сравними предметите и ти дават различни бонуси които вие цените по един начин аз по друг. Аз лично не харесвам правене на HoT след като имаш вангард, бъттъра не бих казал че ти подсилва илюзиите, понеже самият мисс не се използвай, никои не тръгва да ти убива илюзии на хитове, винаги се опитват да ти ги бутнат с нюкове. А и мантата винаги е най-силния предмет за керри героите, след основните им. То даже герои като Химик и Тинкер си взимат манти, а лансера не им отстъпва.
Vanguard дава 250 кръв на героя (което за илюзия е 55 кръв), докато HoT дава 1060 (235). Илюзийте ползват и 20% резист към магий от ултимата и реално могат да издържат доста магий към тях, ако имаш HoT.
А Butterfly им дава възможността когато останат на 1-2 удара и няма магий които да ги разчистят да останат дълго в битката. Освен това им добавя скромните 8 дмг.
Но и самият герой става доста по-стабилен, особено подкрепен с HoT преди това.


Колкото за даване пари за Manta на други melee strength герой, има много по-добри инвестиций, а създаването на 'пълна лудница' с много мишени е ефективно само в определени ситуаций, не и срещу АоЕ ориентирани противници (както и факта, че един Shaker ще ви разцелува всичките).
Melee illusions - 33% base dmg; 350% extra dmg.
Range illusions - 28% base dmg; 400% extra dmg.
Това че глупавите си харчат безмислено парите незначи че и ти трябва да вървиш след тях. Добри отбори съм виждал да изкарват игра -1 човек, не мисля че при равна игра 1 лош предмет ще промени крайният резултат.

Призованите от Necronomicon единици са далеч по-силни от илюзийте от Manta, но никой не ги прави ...
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeСря Мар 28, 2012 6:47 pm

Tinker и Alchemist обаче нямат 8+2 други илюзии, така че за тях мантата не се обезсмисля чак толкова колкото за PL.

Героя с Diffusial+HoT почти няма бутане (да, ще падне под фокус от 5 героя, но ти няма да се биеш с 5 героя сам), илюзиите са много, силни и издържливи.
Колкото до Butterfly, вярно, evasion не прави илюзиите кой знае колко корави, затова пък им добавя ias, при наличието и на Diffusial, щетите са големи. Естествено, героя пак става доста по-силен.

Ситуацията е сходна като при старата Сирена - първия предмет най-често беше Diffusial, после хората спореха - Manta ли да правим, HoT ли да правим или пък Butterfly. Manta в повечето случаи е лигавщина, не дава нито издържливостта на HoT, нито dps потенциала на Butterfly. Бонусите не са лоши, но са пренебрежими, единственото по-полезно качество е Mirror Image, и то не като вадене на илюзии, а като средство за бягане, диспелване, объркване и т.н. Но така или иначе от добре организиран ганк няма да те спаси, а в отборна битка HoT е далеч по-полезен, така че за мен не си струва. И все пак за почти същата цена като другите 2 предмета, не бих го предпочел пред тях.

И едно добро продължение ако си решил да направиш Butterfly - новия Abyssal Blade. Да, цената е огромна, и да - не дава никакъв дмг на илюзиите, но 2 секунди стън (минаващ през BKB) в компанията на 5-6 илюзии хич не е оферта. Чудесен предмет е за бой срещу BKB юзъри, или пък срещу някои досади като Puck, Storm, PotM. Така или иначе от Butterfly имаш ias, друго не ти трябва.

P.S. Естествено, няма да правиш Vang и HoT, ако усетиш, че играта ти тръгва добре, ще си останеш на Vita Booster, просто не винаги можеш да си го позволиш.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
KuopaB cHaunepucT
Редовен



Брой мнения : 131
Registration date : 21.04.2013

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeПет Май 17, 2013 5:32 pm

Vangard не си струва да го правиш нa PL. Ако ти трябва hp рано вземи само booster-a и после го направи на heart. Най добрия айтем билд за ПЛ е първо QB, tranquil boots,(soul ring не е задължителен),ако ти трябва hp - vivatility booster и директно към радианс. После HoT,difusial,BoT, може и vlad c RoP и RoR от tranquil boots, butterfly.После и манта ако искаш може, не само заради илюзиите. С ранни radiance и diffusial можеш да убиеш герой без да си там.
Върнете се в началото Go down
mortito
Редовен
mortito


Брой мнения : 125
Registration date : 01.10.2010

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeВто Юни 11, 2013 2:40 pm

Никой не е споменал башер... Аз като четох преди 2-3 дена там статистики и простотии останах с впечатлението, че ако илюзиите немогат да стънват, но ако героя стънне илюзиите удължават стъна с 2 секунди = пермабаш (ако имаш и дифюжъл ...)

Бъркам ли ? ?

Аз играя на ПТ(стр), Брейзър и Дифюжъл директно ... От Пт и Брейзър имам достатъчно ХП да стоя в битка а манабърн ме прави грозен ...
Върнете се в началото Go down
KuopaB cHaunepucT
Редовен



Брой мнения : 131
Registration date : 21.04.2013

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeВто Юни 11, 2013 9:09 pm

Аз не съм сигурен за башера но ако действа и на илюзиите значи с 8 илюзии е ИМБА. Но според мен не си струва да го правиш само заради баша(илюзиите не се възползват от останалото).
Върнете се в началото Go down
KuopaB cHaunepucT
Редовен



Брой мнения : 131
Registration date : 21.04.2013

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeВто Юни 11, 2013 9:10 pm

Аз не съм сигурен за башера но ако действа и на илюзиите значи с 8 илюзии е ИМБА. Но според мен не си струва да го правиш само заради баша(илюзиите не се възползват от останалото).
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 11:06 am

Аз лично не бих го играл като пълно hard carry. Ролята на героя се отличава от типичната за класа му.
И не, башер не е добър предмет.
Слушайте Киро.
Върнете се в началото Go down
KuopaB cHaunepucT
Редовен



Брой мнения : 131
Registration date : 21.04.2013

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 7:44 pm

Cannibal написа:
Аз лично не бих го играл като пълно hard carry. Ролята на героя се отличава от типичната за класа му.
И не, башер не е добър предмет.
Слушайте Киро.
Съгласен съм за башера, но PL е точно hard carry. Рано не може да нанася сериозни щети, освен това е много крехък. Има нужда от предмети за издръжливост като HoT и от предмети, правещи го по-застрашителен - Radiance, Diffusial.
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeПет Юни 14, 2013 11:46 am

мерси че ми каза
Върнете се в началото Go down
KuopaB cHaunepucT
Редовен



Брой мнения : 131
Registration date : 21.04.2013

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeПет Юни 14, 2013 1:49 pm

Пак заповядай.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeПет Юни 14, 2013 3:03 pm

PL в момента е ако не най-силното late game carry, то поне заема едно от челните места. 
За да се подсили началната игра, се взимат tranquil boots (дават най-голяма скорост на илюзиите по-късно, което означава по-бърз фарм) и се вдигат lance + stats (с едно ниво doppelwalk). Ако те тормозят в началото, правиш и janggo / drums (в дота 2), след това diffusal blade. 
Ако играта е лесна и никой не те закача, играеш на yasha + diffusal blade. Yasha е един от най-добрите евтини предмети за PL, ускорява много фарма (както с герой, така и с илюзии). 
Следващите предмети са HoT, Butterfly, Buriza/Daedalus. HoT обикновено се взема първи, за да подсили илюзиите. PL има доста armor, като прибавиш magic resistance от ултимата му + кръвта от HoT, илюзиите стават сериозна сила. Buriza/Daedalus се прави след HoT + Butterfly, когато илюзиите държат на бой и им трябва единствено dps. 
Последния слот в инвентара е за Manta или Abyssal blade. Манта е ясно защо се прави, Abyssal е контра на герои, които отбора няма как иначе да спре. Все пак Abyssal се прави рядко, тъй като в повечето случаи си направил ранна yasha и ти излиза по-изгодно да довършиш манта. 

Героя е един от най-бързите фармъри в играта, може да прави повече cs/min от Magina с BF, Luna, SF и Naga. Нужен е обаче скил, за да играеш едновременно на 2-3 места и да поддържаш спаунването на илюзии, тъй като седят доста малко време.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
KuopaB cHaunepucT
Редовен



Брой мнения : 131
Registration date : 21.04.2013

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeПон Юни 17, 2013 9:25 pm

Прав си че заема едно от челните места, но съм чувал че най силния е Void. С айтем билда съм съгласен донякъде. Защо не си споменал Radiance? Както казах това е най-добрия айтем за PL. В комбинация с илюзиите фармиш на много, много места и рано , когато имаш само Radiance можеш лесно да убиаш по-крехките герои. 
Не се вдига статс.
spirit lance-2,3,5,7
dopplewalk-1,12,13,14
juxtapose-4,8,9,10
ult-6,11,16
Или максваш 1-ва 2-ра после 2 нива на улт и максваш 3-та.
Колкото и скил да имаш пак трудно ще фармиш на повече от две места. Илюзиите изчезват бързо. Най-много да си с героя на линията а илюзиите в гората, но в гората илюзиите не правят нищо без радианс.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeВто Юни 18, 2013 9:51 am

Цитат :
Прав си че заема едно от челните места, но съм чувал че най силния е Void. С айтем билда съм съгласен донякъде. Защо не си споменал Radiance? Както казах това е най-добрия айтем за PL. В комбинация с илюзиите фармиш на много, много места и рано , когато имаш само Radiance можеш лесно да убиаш по-крехките герои. 
Не се вдига статс.
spirit lance-2,3,5,7
dopplewalk-1,12,13,14
juxtapose-4,8,9,10
ult-6,11,16
Или максваш 1-ва 2-ра после 2 нива на улт и максваш 3-та.
Колкото и скил да имаш пак трудно ще фармиш на повече от две места. Илюзиите изчезват бързо. Най-много да си с героя на линията а илюзиите в гората, но в гората илюзиите не правят нищо без радианс.

Героя разчита на илюзиите си. От теб се иска да подсилиш максимално илюзиите.

Радианс е изключително неизгоден. Не дава статс, което е най-важното за героя. Този бонус дмг го ползваш само ти, не и илюзиите. Diffusal + Yasha са на същата цена, а с тях илюзиите фармят в гората по-бързо (attack speed, damage, speed), освен това имат много по-голям шанс да направят свои илюзии. А и не ти преебават развитието, тъй като реално ти помагат до края на играта, за разлика от радианс, който винаги ще си прави само 40 дмг/сек. Крехките герои ги убиваш по-бързо с diffusal, отколкото с радианс (като цяло всички герои ги убиваш по-бързо с diffusal де).

Статс се вдигат, защото ти подсилват началната игра, в началото не ти трябват илюзии, ти не биеш на аутоатака, а и може да ти объркат creep equilibriuma. По същата причина се взима и janggo, ако ти е трудна играта.
Добрите играчи фармят на ПОВЕЧЕ от 2 места. Мога да ти дам риплей от професионална игра, където PL прави 1050 cs за 52 минути (без глупав радианс). Илюзиите изчезвали бързо - ами ти правиш радианс, как очакваш да си поддържаш илюзиите? Идеята е да имат много agility, оттам attack speed и се размножават като бият.

Освен това техниката е да фармиш с илюзиите на линията, а с героя в гората - много по-безопасно е, а и можеш да държиш линията постоянно пушната с тях, което си е предимство само по себе си (противника не може да пушне и трите линии, така заплашваш кулите му ако реши да бута другаде). Пращаш 3-4 илюзии на линията, те си правят малката армия, когато избият вълната ги пращаш по-напред за следващата вълна. В същото време с героя фармиш камповете близо да линията, за да можеш да пращаш постоянно нови илюзии на линията, а когато линията е пушната - пращаш илюзии на далечните кампове, за да чистиш цялата гора на всяка минута.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
KuopaB cHaunepucT
Редовен



Брой мнения : 131
Registration date : 21.04.2013

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeВто Юни 18, 2013 6:13 pm

Радианс не се взима за дмг, а за 45дмг/сек. Пращаш ги в гората, но не да бият един камп, а да привлекат с burning aura поне 3 кампа и тогава се бият. Дай тоя реплей че се заинтересовах. С радианс фармиш по бързо и можеш по-бързо да докопаш твоите скъпоценни Yasha+diffusial. Но с радианс за около 10 мин можеш да направиш HoT дори само в гора. Така подсилваш илюзиите си. А радианс е много як айтем за PL точно защото посилва илюзиите. Като сложиш илюзиите на малко растояние една от друга аурата действа на ОГРОМНО растояние(дамвам пример, това няма да ти полужи). 

ПС. Як подпис.
ПС2.Само да попитам за 6.77 ли говориш?
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitimeСря Юни 19, 2013 6:27 am

https://www.youtube.com/watch?v=vMc-aK2iGiY

Мерси, че ми каза защо се взима радианс, не се бях досетил. Пределно ясно ми е каква ти е идеята, просто е глупава. 
Скъпоценните ми yasha+diffusal не ти трябват след радианс, а вместо него. Дори само с тях фармиш по-бързо и скейлват по-добре в по-късната игра. Фармят се по-лесно и бързо, всички части са полезни (за разлика от радианса, убиват те 2 пъти докато го събираш и забравяш за полезността му). И илюзиите могат да си поддържат сами спауна без герой, движат се много по-бързо и правят повече дмг по герои заради мана бърна.
Не ми се спори повече, хората преди го играеха на радианс, но му бъфнаха agi gain и им стана ясно, че е много по-удачно да не правиш предмети, които не дават статс, и че фарма е по-бърз с yasha + agility предмети.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Sponsored content





Phantom Lancer - айтъм и скил билд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Phantom Lancer - айтъм и скил билд   Phantom Lancer - айтъм и скил билд Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Phantom Lancer - айтъм и скил билд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: DotA Стратегии-
Идете на: