Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Сеч в итрата

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
BlackeRRR
Новак
BlackeRRR


Брой мнения : 37
Registration date : 29.09.2011

Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 9:46 pm

Значи имам следния проблем ...... Играя си Дота и понякое време започва да сече но за 2-3 сек става понякота по 2-3 пъти моляви помогнете ми за отстранямането на проблема :)
Върнете се в началото Go down
azazzel
Зарибен



Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 1:38 am

Е нета ти прекъсва за секунда две и за това имаш тоя сеч :D другия вариант е хоста да има тоя проблем и ще става при всички.
Върнете се в началото Go down
BlackeRRR
Новак
BlackeRRR


Брой мнения : 37
Registration date : 29.09.2011

Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 3:13 pm

Ахам мерси !! Ьмм вчера си Uninstall-ньх някакви прогроми и сега ми излезе някаква грешка Microsoft Windows error ?? Случайно да имах някаква идея от какво е ?
Извинявам се за спама , но имали вероятност този сеч да се получава от компютъра ми ??
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 11:05 pm

Може да имаш два основни проблема - софтуерен или хардуерен.
Някоя програма/настройка на програма ти се е прецакала от което да страда нета или компютъра ти, от което ти засича самата игра.
Другото е някоя част да ти се е развалила, изгоряла или самият кабел не прави добър контакт, при което няма да можеш да си използваш някоя част пълноценно, от което играта ще ти засича.

Тъй като нямам физически или програмен достъп до компютъра ти, няма как да разбера какво е.
В момента в който ми кажеш коя от тези причини е, ще мога да ти кажа как да го оправиш.
Върнете се в началото Go down
BlackeRRR
Новак
BlackeRRR


Брой мнения : 37
Registration date : 29.09.2011

Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 11:12 am

Kamukag3e написа:
Може да имаш два основни проблема - софтуерен или хардуерен.
Някоя програма/настройка на програма ти се е прецакала от което да страда нета или компютъра ти, от което ти засича самата игра.
Другото е някоя част да ти се е развалила, изгоряла или самият кабел не прави добър контакт, при което няма да можеш да си използваш някоя част пълноценно, от което играта ще ти засича.

Тъй като нямам физически или програмен достъп до компютъра ти, няма как да разбера какво е.
В момента в който ми кажеш коя от тези причини е, ще мога да ти кажа как да го оправиш.

Ами честно казано мисля че е или от програмна настройка или от връзката ми с интернета-защото кабела ми не е в перфектно състояние :)
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 11:35 am

Ако е от интернетът ти, генерално ще имаш проблеми, не само в DotA, така че трябва да го провериш. Дали браузърът ти зарежда на пресекулки или бавно. Ако го прави - от интернета (евентуално кабела).
Ако няма такива проблеми, е по-вероятно да е някоя програма.

Десен бутон връху My Computer (моят компютър) -> Properties (свойства) -> Hardware -> Device Manager (Управление на устройства) и там търсиш нещо узначено със знаци (удивителен, въпросителен).
Върнете се в началото Go down
BlackeRRR
Новак
BlackeRRR


Брой мнения : 37
Registration date : 29.09.2011

Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 12:06 pm

Амм виж какво ми излезе -- тоест нямам нищо http://prikachi.com/images/505/4332505s.jpg

П.С. Ако искаш дай на лс нещо за връзка (skype,facebook и т.н) За да ми влезнеш в компютъра чрез някоя програма Teamviewer например :) Мерси предварително :)
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 12:19 pm

Знам че е доста трудно да се използва тази сложна интернет програма и много хора немогат да се справят, но аз го направих вместо теб.

Google е твой приятел и може да го питаш всичко !
От тук можеш да прочетеш какъв проблем имаш.
Тъй като играеш без дъно (ако незнаеш какво е 'дъно' в компютърната терминология, това е основната част на компютърът ти) е нормално да ти засича.
Върнете се в началото Go down
BlackeRRR
Новак
BlackeRRR


Брой мнения : 37
Registration date : 29.09.2011

Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 12:39 pm

Амм кое ми е името на дъното : ?
Motherboard Name Gigabyte M61PME-S2P
CPUID CPU Name AMD Sempron(tm) Processor 2800+
и какво трябва да направя :) МЕРСИ МНОГО ЗА ПОМОЩА !!!!
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 12:56 pm

'Motherboard' = 'дъно'
Което значи, че Gigabyte M61PME-S2P е точното име на твоето.
Сега трябва да намериш драйвери за него и да си ги инсталираш, ще ти позволя да използваш Google, за да се ограмотиш.

Прочети това, после провери тук !
Върнете се в началото Go down
BlackeRRR
Новак
BlackeRRR


Брой мнения : 37
Registration date : 29.09.2011

Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 1:22 pm

Амм нищо неможах да направя :(
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:56 pm

"Помогни си сам, за да ти помогне и Господ." - Българска народна мъдрост
"Ако не искаш да си помогнеш сам и Господ не би могъл да го направи" - изводът на Kamukag3e
Върнете се в началото Go down
BlackeRRR
Новак
BlackeRRR


Брой мнения : 37
Registration date : 29.09.2011

Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 6:28 pm

Но опиташ се но мисля че нищо не стана, но мисля че сеча ми спря като си направих по инструкциите онова с удивителния знак :) Ам дано да се е оправило
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сеч в итрата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сеч в итрата   Сеч в итрата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сеч в итрата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Помощ-
Идете на: