Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Относно новия Legion Commander

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
NorthStar*
Новак
NorthStar*


Брой мнения : 4
Age : 30
Location : Pleven
Registration date : 16.03.2011

Относно новия Legion Commander Empty
ПисанеЗаглавие: Относно новия Legion Commander   Относно новия Legion Commander Icon_minitimeПон Яну 09, 2012 3:19 pm

Така първо здравейте на всички , както виждате това ми е първата питанка в сайта , но го чета от доста време и главно от тук гледам и уча гайдовете за различните герои. Преди всичко искам да благодаря на всички , които сте се трудили и сте отделили толкова много , от иначе тъй ценното ни време за разни въпроси в помощ на ламери като мен :) Та сега на въпроса ще помоля някой , който има това време да направи един гайд за един от новите герои ( 6.73 ) , а именно Tresdin, Legion Commander . Знам , че гайд не се прави за час два , но ако може нещо нахвъргано само , основни неща в най-общите случаи :) Предмети , умения , начин на игра ( става ли гора от самото начало ) и ей такива работи :)
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Относно новия Legion Commander Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно новия Legion Commander   Относно новия Legion Commander Icon_minitimeПон Яну 09, 2012 8:18 pm

Няма да ти казвам как да играеш точно този герой, но ще ти кажа аз какво правя принципно при излизане на новите герои.

Поглеждам им уменията в change log-a, пускам си един single player и разглеждам новите герои. Преценям слабите им страни.

В игра взимам си всеки друг герой, разчитам на това че постоянно взимащите новите герои още се чудят как работят уменията и какво правят, докато аз ги прегазвам.

След известно време, никой вече не му се цъка с тях, защото не са 'нови' и чак тогава разглеждам подходящи роли, предмети за тях и как би могло да бъдат изиграни.
Върнете се в началото Go down
 
Относно новия Legion Commander
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: DotA Стратегии-
Идете на: