Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 За Дота 2 (две !!!) затворена бета.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
DotA2Key
Новак



Брой мнения : 2
Registration date : 01.12.2011

За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Empty
ПисанеЗаглавие: За Дота 2 (две !!!) затворена бета.    За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 4:39 pm

Съвсем наскоро спечелих ключ за затворената бета на д2 от една тема с томбола в официалния дота форум на PlayDotA.com. Мда, супер яко, нали. Стана само преди ден.

ОБАЧЕ, в момента съм в такъв период, че имам страшно много да уча. И, вярвате или не, не ми се ще да се изкушавам баш в момента с любимата игра. Освен това, няма да имам възможност да играя повече от 2 дни в седмицата, а това си е един вид прахосване на съкровището.

Та, към въпроса - склонен ли е някой да купи подобен ключ и на каква цена ? Аз съм от Пловдив, но имам пътувания и до София. Бих се срещнал с купувач, нося лаптоп с мобилен интернет, активираме ключа на място да се види, че не е измама, и си стискаме ръцете. Не оставям цена, защото искам да видя родните дотъри на колко оценяват подобно нещо. Все пак, говорим за достъп до бета на игра, която ще излезе кой знае кога, а и самият ключ ще даде възможност за ранна покупка с отстъпка на играта, когато и да излезе тя.

За контакт пишете на лични.
Върнете се в началото Go down
SteAl7h
Новак
SteAl7h


Брой мнения : 15
Registration date : 25.10.2011

За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Дота 2 (две !!!) затворена бета.    За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 10:23 pm

Emi pishi na skype dakata_088
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Дота 2 (две !!!) затворена бета.    За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 10:55 pm

Подарявам ключ за ДОТА 2 на първия, който ми пише в темата или на ЛС. Дайте си имейла.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Дота 2 (две !!!) затворена бета.    За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 11:07 pm

Не! Пиши на мен!
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Дота 2 (две !!!) затворена бета.    За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 11:12 pm

Само дето аз съм напълно сериозен? Искаш ли го или не?
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
DotA2Key
Новак



Брой мнения : 2
Registration date : 01.12.2011

За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Дота 2 (две !!!) затворена бета.    За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Icon_minitimeПет Дек 16, 2011 10:28 am

Ключът е продаден. Темата може да бъде затворена.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Дота 2 (две !!!) затворена бета.    За Дота 2 (две !!!) затворена бета.  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За Дота 2 (две !!!) затворена бета.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: DotA Chat-
Идете на: