Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Платформа без идиоти

Go down 
+2
Cannibal
beyOnd
6 posters
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 9:02 pm

Значи омръзна ми да играя РГЦ където е пълно със някакви абсолютни компаси по 2000 точки s IQ 30... много ама много са прости.. полувината с които играя, играят като тези от гарена руум 20... искам платформа със добро (ама наистина добро) ниво на пъб игрите.. не искам да си правя тийм нито да играя Клан Уорс.. искам Пъб ама с хора с акъл.. във бг руум 1 като е със познати се получават игрите но играя там само със incretion а той самия влиза рядко... знам че РГЦ имат някви лиги и тем подобни но не искам да се ангажирам.. искам неангажиращи игри със скиллнати хора ... има ли такова място за игра ?
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 9:05 pm

ок, признавам.
по-добър трол си от мен
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 9:06 pm

Много искаш.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Gopeto
Зарибен
Gopeto


Брой мнения : 375
Age : 31
Location : At home
Registration date : 08.03.2009

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 1:00 am

Обиждаш хората за тяхното IQ, а по начинът, по който се изразяваш, съдя че IQ-то ти е равно на стайна температура.
Върнете се в началото Go down
http://www.google.com
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 4:17 pm

Gopeto написа:
Обиждаш хората за тяхното IQ, а по начинът, по който се изразяваш, съдя че IQ-то ти е равно на стайна температура.
ако IQ-to mi беше равно на толкова нямаше да уча в най-хубавата специалност в ТУ Варна...
относно марто и канибала = мишки.. интересни сте в нета, жалки сте в живота..
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 4:27 pm

Ти му отговаряш на въпроса ясно и красноречиво, той пак си знае теорията за конспирацията и заговора.
П.С. трололо
П.С.2. поне на едно място сме интересни, трололо
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Gopeto
Зарибен
Gopeto


Брой мнения : 375
Age : 31
Location : At home
Registration date : 08.03.2009

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 5:36 pm

beyOnd написа:
Gopeto написа:
Обиждаш хората за тяхното IQ, а по начинът, по който се изразяваш, съдя че IQ-то ти е равно на стайна температура.
ако IQ-to mi беше равно на толкова нямаше да уча в най-хубавата специалност в ТУ Варна...
относно марто и канибала = мишки.. интересни сте в нета, жалки сте в живота..
Аз друго съм чувал за варненския ТУ evil
Не се ли влизаше там от воле :? :!

EDIT: Бей0нд аре да изиграем една дотичка, нищо че не съм играл от половин година някъде, да те видя най-после колко играеш :-)
Върнете се в началото Go down
http://www.google.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 6:37 pm

Щом ТУ Варна ти е постижението в живота, не искам да ти се бъркам.
Просто ме остави извън него.
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 7:41 pm

постиженията ще идват след ТУ Варна.. и това което го уча поне в България най-доброто място да го учиш е или Военноморското или ТУ .. аз предпочетох ТУ тъй като имам включена магистратура... Корабни Машини и Механизми (КММ)
а твоето постижение кое е ?
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 8:05 pm

В България няма такова нещо като 'добро' или 'хубаво' образование, така че моля не се хвали с такива неща.

Една хубава чисто нова диплома може да се купи от всяко едно висше учебно заведение в страната.
Критерийте за влизане и завършване също са много по-ниско отколкото в повечето чужди университети.


А по темата - за общи игри такова нещо няма, защото това би значело че има само не-идиоти, което никога неможе да бъде вярно.
Най-добре да влезеш в по-трудните за стигане места в платформите - HLR (garena), inhouse (RGC), 3 rank (dotalicious) и тнт.
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 8:29 pm

Имам интереси към сфери, много различни от корабните машини. Не мисля и че България е страната, в която трябва да се учи подобно нещо. Разбира се, всеки има право на свои собствени идеали - аз поне не виждам КММ като нещо, с което един средно интелигентен човек би се хвалил.

А аз самия не уча в България - за ТУ Варна не съм и чувал.

PS. Най-добрите игри стават с Киро.
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 10:39 pm

Cannibal написа:
Имам интереси към сфери, много различни от корабните машини. Не мисля и че България е страната, в която трябва да се учи подобно нещо. Разбира се, всеки има право на свои собствени идеали - аз поне не виждам КММ като нещо, с което един средно интелигентен човек би се хвалил.

А аз самия не уча в България - за ТУ Варна не съм и чувал.

PS. Най-добрите игри стават с Киро.
ела го завърши тогава... 4 математики, Механика, физика и всички специални предмети (двигатели с вътрешно горене, корабни турбини и парни котли и т.н.)
доста трудно е да изкласиш за инженер независимо в кой университет... реализацията е доста висока на точно тази специалност (не всеки 2ри става за корабен механик) .. един корабен механик взема в пъти повече от почти всичко друго което можеш да завършиш в България .... коментираш без да знаеш за какво говориш и е смешно..
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
mortito
Редовен
mortito


Брой мнения : 125
Registration date : 01.10.2010

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 10:48 pm

... няма смисъл да спорите ...
1. Стига ми толкова реален живот - ИМАМ ДОТА => Платформа без идиоти Camisa%20Fuck%20Yeah%20Mini

2. Няма смисал да спорите кой е по-добър на дота ... Аз съм Платформа без идиоти 2257_1
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 11:05 pm

Завършването на български университет никога не е било особен проблем, не се и очертава да бъде. Колко е трудно да изкласиш не знам, но половин България се е втурнала към енженерството, тъй като има глад.

Не всеки втори става за механик? Не всеки втори става за университет. А колко от 100 стават за лекари например? Ако се съди по положението в България - 0.

Относно заплати, намерих само това. Чувствай се свободен да ме изненадаш с информация за високия стандарт, работни условия, допълнителни облаги и т.н. Коментирам без да зная - просветли ме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Платформа без идиоти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платформа без идиоти   Платформа без идиоти Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Платформа без идиоти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: DotA Chat-
Идете на: