Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.

Go down 
+3
McMarto
Kamukag3e
kurvi_lapocka
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
kurvi_lapocka
Новак



Брой мнения : 20
Registration date : 18.11.2011

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 5:08 pm

Здравейте, видях че само това е българският дота форум и реших да пиша тук.
Имам нужда с хора, които са с по напреднало ниво да играя.
Предимно играя в RGC, преди играх и в гарена но много трудно се получава игра на ниво.
Ако може да ми помогнете с нов сървър или пък да играя с вас, ако разбирасе искате :)
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 5:32 pm

Има няколко по-известни платформи за игра на DotA, повечето за които сигурно си чувал. Garena, RGC, Darer, ICCup и DotAlicious.
Навсякъде нивото на играчите варира много и е доста ниско, навсякъде можеш да намериш и добри играчи с малко повече търсене.
В RGC има доста места, където нивото е повече от задоволително, незнам защо след като играеш там не се стремиш да влезеш или просто не си доволен и от тях ?

В DotAlicious има една от по-добрите ранкови системи, добро ниво се постига за изключително кратко време, но се иска игра със съотборник, защото както навсякъде добрата игра на индивида не компенсира неадекватни съотборници.

В другите платформи се иска да влезеш евентуално в игра с познати или да се намърдаш в някой HLR и да станеш 'познат' след 10 игри с някой сравнително добър.
Върнете се в началото Go down
kurvi_lapocka
Новак



Брой мнения : 20
Registration date : 18.11.2011

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 5:38 pm

В RGC съм си в нормалната стая, в която пуска когато се логнеш... и от там търсенето на игра в която най малкия по точки да не е под 1500 но дори тогава 2/10 игри ще се получат.
А под HLR какво имаш в предвид :)?
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 5:55 pm

High Level Room има предвид. Аз бих ти препоръчал да пуснеш vouch request-и във всяка лига в RGC и да играеш само -cm mode. Играчите в лигите, където ще ти дадат вауч, едва ли ще бъдат много добри, но горе долу ще схванеш как се играе clan war. После вече си намираш отбор, бил той и low skill и се стремиш да напредваш.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
kurvi_lapocka
Новак



Брой мнения : 20
Registration date : 18.11.2011

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 6:00 pm

Предположих че е High level room...
За да играеш -cm ти трябва отбор, така мисля понеже съм играл -cm в RGC и е под всякаква критика, изисква се голяма отборна игра..
А какво е това Vouch request :)?
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 6:23 pm

За да можеш да играеш в лигите трябва да те одобрят, обикновено след като дадеш 2-3 добри репа. Там се играе само -cm mode с рандом играчи, като за leave, flame, too low skill ти махат вауча, та е много по-голяма вероятността да стане чат пат нормална игра, в която да научиш нещо ново.
А тоя dotalicious не знам какво го хвали Кирето, при положение, че е просто един пуб, все едно да вляза в BG1 и да кажа, че нивото е страхотно.


Последната промяна е направена от McMarto на Пет Ное 18, 2011 6:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
kurvi_lapocka
Новак



Брой мнения : 20
Registration date : 18.11.2011

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 6:24 pm

Звучи интересно, как може да играя в тези лиги?
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 6:25 pm

Нито съм електронна библиотека, нито съм услужлив тип, време е да поизползваш малко търсачката, а аз да се върна към badass поведението си.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
kurvi_lapocka
Новак



Брой мнения : 20
Registration date : 18.11.2011

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 6:51 pm

Ок badass
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 6:54 pm

/trollmode on
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 7:01 pm

Kamukag3e написа:

В DotAlicious има една от по-добрите ранкови системи, добро ниво се постига за изключително кратко време, но се иска игра със съотборник, защото както навсякъде добрата игра на индивида не компенсира неадекватни съотборници.

Виждам, че това при теб дава резултати.
Върнете се в началото Go down
kurvi_lapocka
Новак



Брой мнения : 20
Registration date : 18.11.2011

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 11:50 am

Имам малко проблеми с DotaAlicious, истеглих всичките необходими неща, които трябваше да изтегля и когато влезна в игра в сайта им, не виждам играта в ЛАН... малко съм индианец и неможах да намера защо така става ако може отново малко помощ :)
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 12:29 pm

играта се хоства след като се напълни и всички са готови?
Върнете се в началото Go down
kurvi_lapocka
Новак



Брой мнения : 20
Registration date : 18.11.2011

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 3:23 pm

Оправих работата :)
Върнете се в началото Go down
Sannji
Новак



Брой мнения : 7
Registration date : 25.11.2011

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 8:22 pm

Здравейте : ) Имам въпрос и мисля, че е свързан горе долу с темата, и реших да не правя нова, ами тука да си го напиша : ) Значи преди съм се опитвал да вляза в бгихл, но бях отхвърлен. Игрите мисля, че бяха направени в хлр. Искам да попитам дали някъде в гарена мога да правя игри с -cm моде или нещо такова, че като им ги дам да имам по голям шанс да ме приемат : )
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 8:28 pm

Освен в лиги, другаде не можеш. След като от бгихл си отхвърлен даже, значи работата е много зле. Истината за теб е в RGC leagues.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
kurvi_lapocka
Новак



Брой мнения : 20
Registration date : 18.11.2011

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 10:19 pm

Ноякой играе ли в Dotalicuous, да играем заедно ?..понеже има супер идиоти и немога да стигна левел 2 ? :)
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 10:26 pm

споко, и киро не може, а играе в стак
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 11:56 pm

Cannibal написа:
споко, и киро не може, а играе в стак
quite the opposite, I lose because I play with players such as kurvi_lapocka, just because they are my friends.
(Still I've got less than 50 games).
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Дек 09, 2011 12:06 am

Find new friends.
P.S. Marto... solving problems since 1993.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Дек 09, 2011 1:13 am

Kamukag3e написа:
Cannibal написа:
споко, и киро не може, а играе в стак
quite the opposite, I lose because I play with players such as kurvi_lapocka, just because they are my friends.
(Still I've got less than 50 games).
Yes, something alike. But of course, you win the rest with an ease.
Moreover, why should one type in cyrillic at all, even if his name is Cyril.
Върнете се в началото Go down
kurvi_lapocka
Новак



Брой мнения : 20
Registration date : 18.11.2011

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Дек 09, 2011 11:52 am

Камикадзе а ти от къде знаеш как играя?
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Дек 09, 2011 1:19 pm

Всички предполагаме, че е доста слабо.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeПет Дек 09, 2011 2:24 pm

kurvi_lapocka написа:
Камикадзе а ти от къде знаеш как играя?

ти се радвай че те вкара в група "friends".
Върнете се в началото Go down
kurvi_lapocka
Новак



Брой мнения : 20
Registration date : 18.11.2011

Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 2:30 pm

Аз ви пиша съвсем нормално а някой от вас ми пишат със ебати самочувстивето. Всеки е почнал от такова ниво на игра, попитах да играя с някой по напреднел за да се науча да играя, нямам нужда от излишни коментари в темата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.   Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нужда от сървър с по напреднало ниво на играчите.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общо-
Идете на: