Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 [Expert Guide] Windrunner

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
azazzel
Зарибен



Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 6:41 pm

Тъй като аз и моят отбор(esG) се прехвърляме изцяло на Dota 2 реших да напиша няколко така да се каже финални гайда за героите които най-много харесвам и имам доста голям опит с тях, изграден в игри срещу топ отбори та се надявам да са ви по-полезни от суха теория :) . Гайда е насочен към хора, които имат желание да играят CM игри, да играят на големи и средни турнири и общо взето лига играчи.

Ще правя гайда на стъпки тъй като едва ли ще имам достатъчно свободно време да го направя на веднъж, за което се извинявам.

Карта на гайда:
1. Информация за героя
2. Кога и Защо трябва да бъде избиран
3. Предмети спрямо различните ситуации
4. Поведение през различните периоди на играта
5. Неприятни съперници
6. Риплеи
7. Заключение

1. Както казах гайда е насочен леко към по-висок клас играчи та очаквам тази информация да не ви е нужна особено, та за това ще дам само 1 линк , ако смятате за нужно ще я изпиша и аз.

http://www.playdota.com/heroes/windrunner

2. Кога и защо трябва да бъде избиран?

Героя в момента е един от най-предпочитаните по-цял свят (за не запознатите в различните крайща на света дотата се играе по-различен начин) мястото му е някъде между последните банове и първите пикове в играта. Причините да бъде толкова харасвен са:
+ много силния контрол над линията, бих го класирал в топ 8 на най-добрите lane dominators.
+ героя е изключително гъвкав, можете да го използвате като solo mid, solo side lane, utility, дори и като фармер в агресивна тройна линия
+ силен през цялата игра, с 1 добър shackles shot е способен да обърне всяка битка
+ героя е способен да извади team items (мека, пайп, джанго, форс стафф), което е много голямо предимство за отбора, тъй като една бърза мека около 12 минута би била много по-полезна от една мека направена от съппортър на 30-та например.
+ точно мултифункционалноста го прави един от първите пикове, тъй като е подходящ за всякакъв вид пик и един вид не си разкривате картите от рано. За да е по-ясно давам пример, пиквате на 1-ви пик магина, което автоматично значи ние няма да пушваме, ние ще играем за късна игра и съответно давате шанс на противниковия капитан да ви контрира.

3. Предмети спрямо различните ситуации
Използват се 2 вида ботуши, PB и AB. Phase Boots е моя типичен избор, позволява да доминираш доста в линията, дава дмж, което е доста добре, защото както казах следващите предмети основно са отборни, които не дават никакъв дмж. Arcane Boots-a се ползва в 2 ситуации, ако ръшваш пайп имаш нужда от допълнителна мана и другото добро приложение е когато срещу вас играят двойна линия мид, която е много модерна в момента като Magina + WD например. Така ще успеете да спамите powershot, да имате пирличен фарм и да имате мана във всеки един момент, когато твойте хора дойдат за ганг.

Първи голям предмет:
1. Mekansm - общо взето най-избирания предмет, вади се бързо и има изключителна полезност, една мека около 12-15 минута може найстина да ви спечели teamfight, а за ръннъра това е една доста постижима задача.
2. Force Staff - това е предмета, който бива избиран от повечето агресивни играчи и в повечето случеи егоисти :D , предмета е добър срещу clockwerk cog, и общо взето при всякакви гонитби има приложение през цялата игра, дава мана, дмж атак спийд общо взето всичко ви върши добра работа
3. Pipe - заслужава си да се направи само в 2 ситуация, ако пушвате много бързо с всякакви ченове, веномансери, енигми и имате стратегията на пуш в черупка (събирате се всички хийлвате, меки, отборни предмети и натискате, но само заедно) :D . Другата опция е когато срещу вас имат страшен nuke pick (zeus, es, puck, furion etc.) и вие сте героя който е най-подходящ да направи пайп, защото ако се разчита на съппортите и керритата, това ще стане твърде късно.

Втори голям предмет:
1. Force Staff - ако сте почнали на мека или пайп, това обикновено бива втория голям предмет
2. Guinsoo - дава доста добри бонуси и естествено hex-а е нещото, което важи с пълна сила през цялата игра. Аз лично го предпочитам и почти винаги като имам възможност го правя.
3. Orchid - бая позабравен предмет, дава ти доста добри бонуси, но като цяло другите предмети имат леко по-добро приложение

Трети голям предмет:
1. Guinsoo - ако си избрал пътя meka -> force -> това е най-добрия избор
2. MKB - ако играеш за дмж (то така или иначе вече ще е късна игра), това е най-добрата опция, обикновено противниковите керрита са agility с butterfly, така че лично за мен е най-доброто
3. Desolator - все пак нямаш orb effect предмет, много изгоден като цена качество, но лично за мен в толкова късен етап от играта -минус армора няма да е от толкова голяма значение.

Моя масов билд -> phase, mekansm, force staff, guinsoo, mkb (естествено не вадя всичките предмети всяка игра :D )

4. Поведение в различните етапи от играта.

Игра на линия:
Ще разгледам 3 случея, соло мид, 1в1 странична и 1в3 странична линия

* Изчаква се с първия скилл, за да може да се видят линиите и да се избере най-подходящия. Попринцип powershot се дига за харрас и при ганг, а windrun при защитна ситуация и ако очаквате да ви скачат.

* Едно сравнително лесно правило, което важи в повечето ситуации, ако играете срещу герой, който е по-зависим от фарм играйте максимално агресивно, ако играете срещу по-леки герои зависещи само от левъл играйте за фарм и се концентрирайте върху деная.
WR vs SF - тук се стремите към агресия и възможност за убийства
WR vs Puck - опитвате се да фармите и да денайвате максимално за да лишите противника от exp.

Соло мид:

Героите които ще ви вземат линията: Shadow Demon, Batrider, Lich, Destroyer
Тук ситуацията е неприятна и общо взето не е във вашите възможности да си спечелите линията. Моето най-добро решение е да се тръгне на предмети за около 300 голд и да се докара бърза бутилка + стик (срещу бата и дестройера се почва на стик), спамите максимално, събирате руните и се надявате на ганг или грешка от противника. Искам само да кажа че има много малко силни батрайдъри, повечето играчи имат много грешна преценка кога да скочат и кога да фармят та е възможно ръннъра да си спечели линията, но срещнете ли добър батрайдър няма да ви е весело :D

Героите с които сте равни: Broodmother, Ancient Apparation, Invoker, Venomancer, Pugna, Enigma, Warlock, Clockwerk
Тук линията е сравнително равна и трудно ще се убивате един друг(само на пугната и АА-то можете да ги вземете соло), в масовата ситуация ще си фармите и от 2-те страни, а вие имате общо взето по-добрата атак анимация и дмж. Тук най-голямото ви предимство, е че имате escape механизъм и ако приемем, че на мид се гангва 2 пъти първите 6-8 минути, вие имате реален шанс да избегнете поне единия от 2-та ганга, а вашите опоненти нямат този късмет. В повечето случеи ганга ще реши линията и то във ваша полза.

Героите които биете: Akasha, PotM, Storm, Rhasta, Rexxar, Puck, Lion, Balanar, Weaver etc.
Това вече е по-приятната част от играта :D , тук просто фармите и денайвате първите няколко минути и около 4-5 лвл правите 1 лвл разлика на съперниците си и почвате да играете максимално агресивно и за киллове срещу тези опоненти с ниска кръв. За мелеетата ще напиша малко по надолу.

Героите с които се храните: SF, Tiny, Necro, Gondar, Meepo, Zeus, Leshrac, Furion, Omni ....
Тук е лесно, играете страшно агресивно от самото начало, благодарение на високия дмж, добрата анимация и power shot-a с лекота ще вземете страха на вашите съперници и ще ги принудите или да бягат или да умрат. Важно е да обирате руните срещу такива герои защото техния едничак шанс да се задържат на линията е да вземат руна. След като сте им показали които командва в линията, те се отдръпват и имате пълната свобода да фармите.

Как да играем срещу мелее герои:
Задължително използваме предимстовото си на рейндж герой и се опитваме да не им дадем шанс да се приближат към крийпа, използвайте максимално често Powershot-a с който трябва да ги държите много назад. Доста добре е да почнете с висок начален дмж, било той е цял null talisman тъй като те трудно ще успеят да ви наточат така, че null + tango е един добър стартов билд. Много е важно, да не оставяте съперника да се приближи при вас и да си разменяте хитове, въпреки че ви изглежда, че имате предимство обикновенно мелее героите мид имат много висок армор, повече дмж от вас и доста повече живот, ако играят и на stout shield просто се дръпнете нямате работа с тях в мелее рейндж.

1в1 side lane:
Тук нещата са горе долу същите като при 1в1 мид, но няма руни и обикновенно няма и ганг. Героите които ви бият като соло обикновенно са баннати или не биха били оставени в странична линия, така че в масовия случей ще си печелите много линията (обикновено боттъл не се купува в странична линия и се заменя с базилиус).

1в3 side lane:
Ако те са 3-ма на тяхна кула (или 2-ма + горски), най-доброто което можете да направите е да си сложите 1 уард за да знаете, кога идват и да дигате exp, не се притеснявайте, че нямате cs важното е да не умирате (не умирайте за да си пазите кулата, ако видите че ще падне просто я оставете). Но тук искам да добавя, че ръннъра не е много добър в тази позицията, защото остава буквално без предмети и ако сравните какво би направил пук или веномансер с 1 ботуш и 1 стик с това което ги направил ръннър със същите предмети ще видите, че ръннъра отстъпва значително.

Средна игра (15-30 минута):
За съжеление не знам как да структурирам поста в тази част на играта, защото буквално има 5-6 различни начина на игра спрямо какво се иска от пика. Тъй като ръннъра е подходящ за много видове пикове може да гангва пре спокойно с останалите в някой ганг пик (тук мисля че има доста по-добри опции за ганг от ръннъра), може да пушва соло (един вид от тези пикове, където натискат по-всички линии и ако бъде оставен за 15 секунди може да вземе кула с focus fire).
Поведение в teambattle, ако сте били соло и имате предимството на лвл-а, и имате мека, стикове (попринцип е важно да имате 6-7 чарджа преди битка) и като добавиш и windrun-a героя става доста труден за убиване и можете да застанете 1-ва линия и даже да почнете битката вие. Ако имате лоша начална игра, или противниците са много оядени по правилната позиция е да застанете назад, обикновено под добър ъгъл а не фронтално за да направите добър shacles(ако успеете да хванете 2-ма противници и веднага след това умрете пак сте свършили добра работа в fight-a).

Късна игра (30+ минути):
Тук вече играта зависи от един куп неща, керритата на 2-та отбора имат вече много предмети и е нормално да бъдат фокусирани в битката, което ще ви даде много добра възможност да биете през по-голямата част от нея незабелязано, опитайте се да извадите от битката по-малките герои, които правят много (es, wd, enigma). Много е добре да имате пари за buyback в този етап на играта, тъй като в много случеи той може да ви спаси играта а не някой друг предмет за 1200-1800 голд. Ако се наложи да се жертвате за раксове и имате излишни пари купете си бкб с активирано бкб и ултимат на 90% ще бутнете.

5. Неприятни съперници.
Ръннъра няма точен контра герои, за това и е толкова ценен. Неприятно се играе срещу героите които споменах, че го бият на линията и вече в късна игра когато има доста керрита с мкб-та.

6. Риплеи
Ще давам само мой риплеи(ако решите мога да ви намеря и на други играчи)

vs Pugna късия коридор (турнирна игра срещу GC): http://gosugamers.net/dota/replays/48828
Тук играта ни беше една от първите срещу отбор от топ 10 в европа и играх леко пасивно, без излишни рискове, но изключително чисто почти без грешки.

vs Weaver късия коридор (срещу ok.nirvana.int): http://www.adotaparser.com/dota-replay/262642
играта е късичка и е много динамична, може да видите как се играе на линия, начални предмети и движение по картата, а и все пак е срещу отбор от топ 4 в европа по това време, които даже ни благодариха за играта ^_^

vs SF (DCcom): http://gosugamers.net/dota/replays/51867
тук може да видите как се играе срещу SF мид и как при една добра ситуация ръннъра може да спечели 3 линии

7. Заключение - Героя и изключително приятен за игра и също така много ефективен, аз лично много го харесвам, защото при него найстина може да се покаже skill (за разлика от герои като магина и спектре, където можеш да покажеш само ласт хит)


Последната промяна е направена от azazzel на Пон Ное 14, 2011 7:07 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 8:27 pm

Инициативата е много хубава, можеш да се обърнеш към Киро да разкраси малко.

[Expert Guide] Windrunner Thumb[Expert Guide] Windrunner Thumb
Лично според мен Force>Mek в общия случай за първи предмет, тъй като първите битки се решават най-вече от позиционирането(героите достигат ултимати и силни комбота, докато НР басейните им са все още малки), т.е. получават се instant-kills без добра възможност за heal. От друга страна в процеса на движение между линиите Push е незаменим. Защо егоистичен? ^^

Mek е удобен най-вече при засилена наличност на меле герои, pushing и липса на burst damage. Това не е рядкост, но не е и общия случай. Дали ще направиш Mek след FS си е личен избор - аз не бих. При все това, съм абсолютно сигурен че с Push Restore се поставя много по-добре.

[Expert Guide] Windrunner Thumb
Наистина са възможен избор, но доводите ти не са съвсем валидни. В идеалния случай AB се изкарват или в двойна/тройна линия, или при пушър пик, поради факта че WR ги изкарва много бързо. Това обикновено става в странична линия, където сглобяването им от сайд шоп е много по-лесно. Силата на ботуша е в AoE restore, не че дава безкрайна мана на единичен герой. И наистина са имба, само че когато ги ползват 3 героя, а не един.

От друга страна Pipe струва 3600 злато и иска 100 мана, Мек пък струва 2300 и коства 150. Простата математика сочи, че Pipe се изкарва по-късно, съответно при значително по-голямо ниво и Интелект. Какъвто и да е случая, АВ не са правилния предмет поради тези причини сами по себе си.

PT са напълно ситуационални, поради различните, роли които може да заема героя.

PS. Срещу подобна линия като посочената с приоритет са по-скоро Stick-RoB(Bottle), в зависимост от това какво точно искаш да правиш. Разстоянията мид са къси, а Магина ползва блинк, така че ботуш не накланя везните по никакъв начин.


edit: Expert Киро, ти влизаш ли още тук?
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 4:26 am

Аз пък смятам, че Arcane Boots са за support WR, а PB са за соло WR. По една или друга причина, която не мисля да обобщавам сега, това е моето мнение.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
azazzel
Зарибен



Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 10:10 pm

Принципно съм съгласен, че позиционирането е страшно важно и то през цялата игра, та форса е доста добра опция, но не мисля че този форс ще ти реши битката. Да в частен случей е възможно да бутнеш ес-то и да ултне 3-ма, но според мен в общата ситуация меката е по-добра, защото в ранна игра доста често се стига до instant kill-ове, тоест да те убият без да реагираш и меката обикновенно е достатъчна за да задържи героите достатъчно дълго, че да си пуснат някоя магия.

Относно аркейна, не съм го обяснил правилно. Исках да кажа, че има пикове ориентирани към много бърз пуш и изнасяне около 15-25 минута. И в повечето случей ръннъра е най-добрия избор за пайп и аркейн (все пак в този момент на играта маната ти е доста важна). За да не е толкова сухо ще дам 1 пик на МYM за пример.
Горе: Und (Panda) + wd (dazzle, veng, lich)
Среда: Pugna
Долу: WR + chen (гора)
И идеята е да направят максимално бързо отборните предмети и да почнат тежки пушове около 12-15 минута, на този етап единствения подходящ герой за pipe e ръннъра. В такива ситуации ръннъра се превръща в позицията на богат съппортър, и вади изключително бързо отборните предмети, сами може да си направите сметка кога доктора би направил пайп :D

А относно ръннъра съппорт, лично за мен го избират само с идеята, че е много неприятно соло и е по-добре да не го срещаш за това бих си го взел било то и като съппорт.


Последната промяна е направена от azazzel на Пон Ное 14, 2011 11:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
crossovEr* ;]]
Новак
crossovEr* ;]]


Брой мнения : 2
Registration date : 07.08.2010

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 10:38 am

Благодаря за този и за останалите ти гайдове , доста са ми полезни и интересни...Но имам 1 друг въпрос:Последните няколко дни изгледах 2-3 игри от esG, но никъде не видях името azzazel,та ще ми кажеш ли кой е другият ти ник или на мен ми трябват нови очила :D ?
Отново благодаря за гайда ! :)
Върнете се в началото Go down
azazzel
Зарибен



Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 1:51 pm

esG.DemoN и от около 20 дена esG.Hawkeye :)

Довърших почти гайда, само остават няколко окрасителни неща и риплеите (е_е)
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 4:33 pm

Впрочем, за Weaver не съм напълно съгласен, че пада от WR. Малко непредпазливост и може дори да те убие със Swarm+Sucuchi+Double attack combo.


Последната промяна е направена от McMarto на Пон Ное 14, 2011 4:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
azazzel
Зарибен



Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 4:35 pm

Е давам ти риплей срещу Lacoste Weaver от преди 3 месеца, а лакосте се води някаква нинджа с този герои :D
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 4:36 pm

Дарер пуб или сериозна игра? Ако е второто, дай го насам :)
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
azazzel
Зарибен



Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 4:38 pm

Дал съм линк от 1-вия пост
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 6:41 pm

на 1во ниво обикновено не се вдига нищо докато не се покажат всички герои на картата, но най-просто казано Shackle(=gank), Powershot(=solo safe), Wind(=1v2/3).

------------

Колкото до Force Staff - не ме разбра напълно. От солидно количество време използвам FS като заместител на Dagger и едва ли ще се изхвърля прекалено много, ако кажа че използвам 120% от възможностите му. А относно решаването на битката не съм съгласен - Mek е пасивния и егоистичен предмет тук, той по-скоро може да удължи, отколкото да реши дадена битка. Освен това WR има много специфична позиция по време на битка - общо взето се движи по фланговете(~60°) през цялото време, а това не работи в голяма полза на Mek.

...докато с добър Push(800 cast range!) битката бързо може да стане 3в5...

А другото предимство на Force(освен статистиките, цената и приложението) е че всъщност може да те спаси(но разбира се не само теб) от неща, от които Mek не може. Fissure(ES) е примера, който ми се наби на очи, но употреби има безкрайно много. Chain disablers например са кошмар за WR, тъй като Mek може и да не успее да се пусне, а от Windrun(който инстинктивно е първото използвано умение) ефекта е спорен. Тук с Force можеш да се измъкнеш по четири различни начина и въпреки че не предоставя никаква кръв, според мен мобилността е правилното решение.

------------

Заради казуса с Weaver хвърлих едно око на първата игра и отворих овървюту на втората.
Та, в случай, че темата е отворена за критика:
Spoiler:



Върнете се в началото Go down
azazzel
Зарибен



Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 7:42 pm

Е принципно Lacoste спечели доста игри на Хърватите за MYM prime nations, точно с този weaver и стана нарицателно за добър weaver, тоест както се води Yaphets за най-доброто сф бла бла бла, същото е и за lacoste с weaver-a.

Иначе относно meka >< force, много трудно мога да те убедя както и ти мен, че едното е по-добро от другото. Попринцип меката ти трябва не за теб а за отбора и най-вече за съппортите, понеже много често в начална-средна игра те умират instant и меката е начин да ги задържиш в играта. Та моята позиция е че благодарения на тази мека ще позволиш на доктора да си пусне стъна и да удари 1 улт било то и за 2 секунди и обикновено в тази позиция са и още поне 1 герой в отбора ти. Главния въпрос е заслужава ли си да си направиш force staff, като първи предмет или да направиш мека и след 5 минути да го извадиш (според мен ползите от ранна мека са по-големи от колкото от ранен force). Иначе в не малко ситуации имаш side solo lich, veno или enigma, chen гора и въобще да не ти се налага ти да правиш меката.

Относно играта срещу GC играх срещу тройна линия в началото (те очакваха там да е лансера) та просто играх пасивно и общо взето с нисък фарм прилепен до кулата. И срещу пугна не се гангва, тъй като героя взима кула светкавично, а бърза кула се равнява на 6 килла като голд за отбора.

А иначе за weaver-a, найстина можеше да играя с tower hug и да ластхитвам само, но аз исках да си го убивам и един вид седях в положение (ела ми ако смееш), защото съм сигурен, че ще го надиграя. ES-то седя горна линия и накрая просто като видя, че мравката няма как да кара реши да изравни линията.

Иначе да, темата е отворена за критика колкото повече мнения, толкова по-добре :)
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 8:17 pm

само да се уточним:
instant = незабавен, моментален
Благодаря за уточнението.

-----

В играта с Пъгна Лансер не виждам, освен ако не е бъг на госутата... Както и да е, прилепен на кула срещу AoE spell pusher няма как да е най-доброто решение. ...щото пак става същото нещо с 6 -те кила, не за друго...
А срещу Пъгна не се ганква...друг герой освен Пъгна. Не виждам къде е проблема - имах предвид ганк от съотборник на същата линия.

А иначе не ми е трудно да разбера логиката ти срещу Weaver - първосигналната реакция на всеки играч е да настъпва напред за да изтласка противника. Само дето в чисто тактически план, Weaver така или иначе трябва "да дойде", за да не загуби линията, при това с много. А с повишаването на разстоянието до негова кула твоите шансове за убийство растат много повече.

Върнете се в началото Go down
azazzel
Зарибен



Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 6:12 pm

Отвори ми се време да напиша още 1 гайд като този, но понеже се колебая между няколко героя (storm, akasha, potm, rexxar, puck), ако някой има предпочитание за кой да е от изброениете да пише.
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 7:12 pm

Ако искаш някой да го чете - PotM.
Ако искаш да го кръстиш "Ехрегt" - Puck.
Върнете се в началото Go down
Maynata_yee
Новак



Брой мнения : 83
Registration date : 20.06.2011

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 6:14 pm

марто за кво пб при положение че едвали ще влизаш в битка с някой без улт ? по добре едни фейски въпреки че при наличието на 3та са безмислени, само дмгто се ползва, а с аркейн може да спамиш в началото
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 8:03 pm

Силно започва да ме съмнява дали всъщност знаеш, че "пб" и "фейски" са един и същ предмет.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Maynata_yee
Новак



Брой мнения : 83
Registration date : 20.06.2011

[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 9:04 pm

грешката е моя пт и пб .. сори не чета
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[Expert Guide] Windrunner Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Expert Guide] Windrunner   [Expert Guide] Windrunner Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
[Expert Guide] Windrunner
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Windrunner Guide ???
» [guide] Gyrocopter
» 1:1 guide
» Runes guide
» [misc] All Around guide

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: DotA Стратегии-
Идете на: