Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Empty
ПисанеЗаглавие: Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс!   Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 1:09 pm

Znachi az sum nov potrebitel, mnogo mi pomognahte ot foruma, no iskam pomosht molq. Znachi iskam da kaja che to edno takova, mnogo mi prechi ta - eto kakvo stava - ne mi stava. Ta tochno za tova iskam pomosht, molq pomognete !

Shte sum vi mnogo blagodaren.
Blagodarq predvaritelno !

P.S.:
Нямам кирилизатор на компютъра, но намерих онлайн, за сметка на това няма да го използвам, замо защото се изисква в глупавите правила !
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс!   Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 1:55 pm

opitai da si takovash tuity i ako ti se namesti takovata, moje da ti podkara onakovata i da ti stane tuity?

ps. google kaza da opita6 sinite hap4eta s "V" na tqh. Vitamini, predpolagam.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс!   Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 1:57 pm

Ще ти трябва нов процесор. Използването на стария създава опасност да гръмне.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс!   Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 2:50 pm

Cannibal написа:
opitai da si takovash tuity i ako ti se namesti takovata, moje da ti podkara onakovata i da ti stane tuity?

ps. google kaza da opita6 sinite hap4eta s "V" na tqh. Vitamini, predpolagam.
Vitamins ?

abe az probvah da si takov tuity i sled tova to ne to4no se namesti, ama po4ti. posle podkarah onakovata i stana po4ti kato tuity, ama ti mnogo muglqvo go opisva6. ne mi pomogna, dai pove4e predlojeniq za moq proglem, kak da si go razre6a !

Tuka nikoi ne mi obru6ta vnimanie, vie ne ste hubav forum, nqma da pi6a puk pove4e ! vie ste lo6i troli !
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс!   Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 3:00 pm

Аман от проГлеми, Кире...

Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Trollface_HD
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс!   Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 3:02 pm

Kamukag3e написа:
Cannibal написа:
opitai da si takovash tuity i ako ti se namesti takovata, moje da ti podkara onakovata i da ti stane tuity?

ps. google kaza da opita6 sinite hap4eta s "V" na tqh. Vitamini, predpolagam.
Vitamins ?
Цитат :
eto kakvo stava - ne mi stava.
ta po tazi tema...
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс!   Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 3:08 pm

Това е напълно нормална реакция на пенсионерския организъм, Кире. Всеки мъж го преживява, не се притеснявай. (ние чак след 50 години, но и ние ще те настигнем!)
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Sponsored content





Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс!   Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имам проглем помощ, помогнете, много се нуждая от помощ плс!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Друго :: SPAM land-
Идете на: