Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Malko help hora ?!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
iwan
Новак



Брой мнения : 1
Registration date : 05.11.2011

Malko help hora ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Malko help hora ?!   Malko help hora ?! Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 1:08 am

ОМГГГ НЯКОЙ ДА ХЕЛП .. НЕЗНАМ ВЕче къде да търся помощ играя Дота чрез Гарена и от сравнително време насам постояноо ме Дисконектва от игри .. проверих нета уж всичко е ок .. преинсталирах гарена .. и нов акаунт направих .. играта не прави проблеми като бъгове но ме Дисконектва от игри .. и вируси уж нямам .. КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА ?!?!? правел съм по цели игрри дълги а често ме изхвърля ??!!1 моля помогнете ако можете ! Мерси много скайп:toxic_boy_punk ако можете много мерси
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Malko help hora ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Malko help hora ?!   Malko help hora ?! Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 1:40 am

Вероятно интернета ти прекъсва повреме на игра. Стаята в Гарена остава ли активна след като те дропне?
Има редица неща с които можеш да провериш за накъсвания, но първо ще се наложи да се научиш да използваш Google.

ПС. Ако обичаш да отправяш пожелания, Custom Kick не е изключен.

Върнете се в началото Go down
 
Malko help hora ?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Друго :: Кошче-
Идете на: