Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Подобие на игра част 1

Go down 
+2
McMarto
f0xxx1
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
f0xxx1
Новак
f0xxx1


Брой мнения : 99
Location : Burgas ^.^
Registration date : 29.08.2011

Подобие на игра част 1  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подобие на игра част 1    Подобие на игра част 1  - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 9:44 pm

Хах , аз сигурно играя дота повече от теб спомням си времената на 6.43 ,ех ех но спрях на .47 и сега пак започнах така че съм наясно с повечето неща. ^^

PS

Сетих се за друга коминация дазъл + невърмор + Buriza + Medalion = -20+ Armor ^_^
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Подобие на игра част 1  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подобие на игра част 1    Подобие на игра част 1  - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 11:43 pm

Maynata_yee написа:
Ей фокс .. пробвай да играеш с друг герой .. не съм ти гледал реплея но дазъл е герой който не е много лесен за игра и съм 100 % убеден че не знаеш половината неща за героя .. пробвай с герой с повече пасивки .. леориц например е лесен герой .. трраксекс .. и урса е лесен като за начало .. казвам ти го щото и аз съм мн близо до грейт нууб ама поне се мъча .. аз с тия герой почнах .. по лесно ще ти е ако играеш само с 1 герой в началото .. и ако се пак дазъл те кефи .. има ена мноу яка комбинация дето почти не може да бъде барнат .. зимаш си един скрол за таун портал и слагаш 1 точка на 2та магия ако загрубеят нещата за теб пускаш магията върху себе си и се портаваш бързо .. с един скрол е много труден за ганг дазъл :)
Ти ако правиш ганкове без нито един стън, аз ще се измъкна с всеки герой, дори без ТП.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
f0xxx1
Новак
f0xxx1


Брой мнения : 99
Location : Burgas ^.^
Registration date : 29.08.2011

Подобие на игра част 1  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подобие на игра част 1    Подобие на игра част 1  - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 05, 2011 7:58 pm

http://dox.bg/files/dw?a=c9d9b7784d тази професионална игра се проведе БГ17 не гледайте другите аз си играх Single Player с Rhasta ^_^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подобие на игра част 1  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подобие на игра част 1    Подобие на игра част 1  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подобие на игра част 1
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: Replays-
Идете на: