Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Търсят се хора за работа по DotA сайт.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
paranoiks
Новак



Брой мнения : 25
Registration date : 06.07.2011

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 pm

Хванах се да правя DotA сайт, но ми трябват хора защото работата не е за един човек
Трябват ми:
Програмисти (да разбират от PHP, HTML, MySQL)
Дизайнери (за направята на банери, лога и т.н)
Хора и идеи
Новинари (трябва да следят за нови неща)
Преводачи (за преводи на новини, интервюта, guide-ове)
Това е засега. Ако някой е заинтересован да ме потърси на скайп paranoi4en или да пише в тази тема.
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:50 pm

две думи - няма да стане.
о, това са три думи

губиш си времето, прочети нещо
Върнете се в началото Go down
paranoiks
Новак



Брой мнения : 25
Registration date : 06.07.2011

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:57 pm

Хубу де, вече каза че нямало да стане... тая тема е ако някой иска да помага не да ми обяснява че няма да стане
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 3:50 pm

ама някой ако иска да ти помогне с PHP ще го намериш в softvisia, не в бг дота форум от 5 регистрирани човека.

ps. ако си мераклия да губиш времето си за направата на ДотА сайт на български, то най-добре си избери една от всичките сфери, които искаш да включиш. Например сайт, в който могат да се гледат последните риплеи онлайн е много по-привлекателен от такъв, който просто ти показва информацията от playdota, като думата "damage" е заменена с "щета".
Върнете се в началото Go down
paranoiks
Новак



Брой мнения : 25
Registration date : 06.07.2011

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 4:13 pm

няма да е само такъв сайта. По-скоро ще е за новини. Освен това няма да е само за ДотА а за няколко игри. И ще има възможност да се гледат риплеи с коментар на български.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:22 pm

Българите, играещи дота, се делят на 2 вида. Глупави и умни. Глупавите просто си цъкат в гарената и не им дреме за всякакви новини, а 90% от умните знаят английски. Аз бих влизал в gosugamers, вместо в български сайт, където информацията 100% ще е по-оскъдна.
П.С. Не казвам, че всеки, който не се интересува от професионална игра на дота, е глупав.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:59 pm

veri false!
делят се на "глупави" и "по-малко глупави"

p.s. това е оптимистичната теория
оригиналната ми мисъл включва съществителни имена като "пирон", "дърво", "Албания", както и редица понятия от света на фауната като "магаре" и "тапир", всички свързани в едно и също сложно съставно изречение чрез лавина от цветущи епитети.
Върнете се в началото Go down
paranoiks
Новак



Брой мнения : 25
Registration date : 06.07.2011

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 9:34 pm

Според мен това трябва и може да се промени. На турнирите във Варна хората показаха че има играчи в България. Обаче няма организация. Тези играчи нямат поле за изява. Трябва да се направи нещо, защото има много добри играчи, които просто няма как да играят. Naix4o, svetlinka и други са пример за това. Така че аз ще се опитам да направя нещо, пък каквото стане.
И един въпрос. Видях че във форума сте постнали много Guide-ове на български. В сайта ще има страница за Guide-ове и въпроса ми е да ли може да се сложат там? Ще има авторите им ще бъдат споменати.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:34 pm

И защо ще слагаш гайдовете в сайт, където не могат да се коментират, а и да могат, ще е далеч по-неудобно, отколкото във форума.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
paranoiks
Новак



Брой мнения : 25
Registration date : 06.07.2011

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:50 pm

Най-вероятно ще могат да се коментират. Пък и идеята им ще е по-скоро хората да се учат, не да ги обсъждат.
И да ти кажа другата ми идея: под всеки гайд може да има линк към форума, така че хората да могат на момента да се включват в дискусията. Освен това може да свържем сайта и форума. В смисъл в сайта ако някой цъкне "форум" да го пренасочва насам.
Това е засега.
Върнете се в началото Go down
Maynata_yee
Новак



Брой мнения : 83
Registration date : 20.06.2011

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 10:16 am

идеята е добра стига сте повтаряли че няма да стане .. и на нас батковците като пълзяхме под масата ни казваха че няма да излязът дота плейръи от нас ама ето на .. за превода аз знам английски на едно добро ниво е позабравил съм го малко но уча немски и така мове да помагам стига да е написано ако го говорят ще ми е доста по трудно :)
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 10:43 am

Какво разбираш под "да излезе дота плейър от мен"?

И второ - идея за такъв сайт имаше, даже 4овека се беше взел много на сериозно, след седмица-две безсмислени усилия и никакви успехи, вси4ко беше заебано.

П.С. Не мисля, 4е в България има пове4е от 4-5 4овека, които могат да напишат анализ за стратегиите на двата отбора в даден ма4 (нямам предвид mG vs PM, a MYM vs Na'Vi), какъв то4но е замисъла на пика, защо първо този герой и бан онзи... а и съм сигурен, 4е никой от тези игра4и не би се навил без някаква заплата. По-добре без сайт, отколкото такъв, в който коментатора ще е като този на турнирите във Варна.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 11:46 am

Прав си, за без пари трудно бих се навил да коментирам.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:00 pm

На теб бих ти плащал, за да не го правиш...
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Sponsored content





Търсят се хора за работа по DotA сайт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсят се хора за работа по DotA сайт.   Търсят се хора за работа по DotA сайт. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Търсят се хора за работа по DotA сайт.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общо-
Идете на: