Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
katmata
Новак



Брой мнения : 4
Registration date : 21.06.2011

ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Empty
ПисанеЗаглавие: ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !   ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Icon_minitimeВто Юни 21, 2011 8:05 pm

Ще се постарая да бъда кратък. Имам следния проблем - PC-то ми се рестартира, когато си поиска като играя warcraft 3 ( DotA). Играя в Garena, в случай , че има някакво значение, защото вече и аз не знам какво е от значение, за да остановя естеството на каръщината ми. Компа се ресва само и единствено като съм в игра !! --подчертавам-- !! , случвало се е да се ресва докато съм в нечия игра, преди съответния host да е start-нал играта. Случвало се е, разбира се по време на игра .., но никога с някаква закономерност или да кажем в някакъв точен часови интервал. Носих компа да го видят, защото е гаранционен ... момчетата казаха, че не виждат никаква причина да се случва това . Вентилаторите са си добре, driver-ите за видеото също... Инсталнаха някаква по-тежка игра, с доста по-добра графика и т.н. ... няма дертове с нея,.... и аз поиграх после известно време на нея, нямало е проблеми .. ама тоя warcraft :@ .. не знам. Интересното е, че се е случвало примерно 2-3 дни да играя по няколко часа и да не се рестартира компютъра .. и това е най-странното. Прави го, когато си поиска, наскоро дори ми се случи за пореден път в игра в Hlr 1 .. и ме баннаха дори.. все 1. Тъпо е, щото ми се играе тая тъпа игра, а пък това ми пречи, на мен .. и на хората , с които играя. И така ... Моля, някого, ако има някаква представа от какво може да се поражда проблема да ми даде съвет какво да правя .. :?


Мерси предварително...
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !   ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Icon_minitimeВто Юни 21, 2011 8:40 pm

ima golqma veroqtnost compa ti da pregrqva, za da izbegne6 tova - trqbva da go ohlajda6 po-dobre.
1) s klimatik v staqta :)
2) s vun6en ventilator;
3) da si kupi6 dopylnitelni ventilatori za compa.

tova e koeto az predpolagam.
moje6 da proveri6 kolko e temperaturata na computara
Върнете се в началото Go down
katmata
Новак



Брой мнения : 4
Registration date : 21.06.2011

ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !   ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Icon_minitimeВто Юни 21, 2011 8:52 pm

Kamukag3e написа:
ima golqma veroqtnost compa ti da pregrqva, za da izbegne6 tova - trqbva da go ohlajda6 po-dobre.
1) s klimatik v staqta :)
2) s vun6en ventilator;
3) da si kupi6 dopylnitelni ventilatori za compa.

tova e koeto az predpolagam.
moje6 da proveri6 kolko e temperaturata na computara

Мерси за отзива, пич, само че го изключвам абсолютно като възможност ..., компа ми е нов, мощен е общо взето, вентилаторите са наред, всичко е наред ..., а и при игра на доста по тежка игра щом не дава проблеми .. значи няма логика един прост уаркрафт, дето е от времето на баба ми да го sad-ва ..
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !   ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:40 pm

колко уреда имаш навързани в мрежата на същата стая? може самата мрежа да се претоварва.

иначе относно рестарта съм писал в поне 3 теми от раздел "помощ" - ще се поразровиш малко.
Върнете се в началото Go down
katmata
Новак



Брой мнения : 4
Registration date : 21.06.2011

ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !   ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Icon_minitimeВто Юни 21, 2011 10:12 pm

Cannibal написа:
колко уреда имаш навързани в мрежата на същата стая? може самата мрежа да се претоварва.

иначе относно рестарта съм писал в поне 3 теми от раздел "помощ" - ще се поразровиш малко.

Ами ... телевизор и климатик, обаче климатика не се пуска - т.е. това с претоварването на мрежата също отпада, ще погледна другите ти post-ове, а ако се сетиш за нещо друго, ще се радвам да го споделиш,.. благодаря за вниманието
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !   ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Icon_minitimeВто Юни 21, 2011 10:15 pm

тема номер 4 в Помощ е "Голям проблем! рестарт?!"
Върнете се в началото Go down
katmata
Новак



Брой мнения : 4
Registration date : 21.06.2011

ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !   ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Icon_minitimeВто Юни 21, 2011 10:27 pm

Cannibal написа:
тема номер 4 в Помощ е "Голям проблем! рестарт?!"

Да видях темата, прочетох пост-овете, и даже влезнах във WC-а .. промених настройката във sound menu-то на Dolby surround., ще поиграя така и ще видя дали се рестартира пак, но ако не те затруднявам .. ще те помоля да обясниш точно какво си имал предвид като казваш , че точно тази настройка е от голямо значение. Онзи user не беше писал повече .., а на мен ми е интересно да разбера, не обяснявай, ако не ти се занимава ..

greets
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !   ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ИМАМ СТРАНЕН ПРОБЛЕМ, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Друго :: SPAM land-
Идете на: