Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Въпросче !

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
NeVeRmOrE
Новак
NeVeRmOrE


Брой мнения : 34
Age : 30
Location : с.Селановци
Registration date : 23.04.2011

Въпросче ! Empty
ПисанеЗаглавие: Въпросче !   Въпросче ! Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:47 pm

Нов съм в тези неща и ще ми е трудно да инсталирам цялата игра ! Затова бих искал да попитам няма ли начин да взема не инсталацията на играта а готовата папка ??? И ако я взема и стартирам дали играта ще работи !? Моля помогнете предварително благодаря ! help
Върнете се в началото Go down
http://www.zamunda.net/details.php?id=228705&hit=1
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Въпросче ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросче !   Въпросче ! Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 3:32 pm

Следвай написаните тук инструкций и няма да имаш проблем с инсталирането. Копиране на каквато и да е игра е ужасно главоболие за всякакво обновяване и невероятна глупост, тъй като много лошо се влива в softwear-а на windows.
Върнете се в началото Go down
NeVeRmOrE
Новак
NeVeRmOrE


Брой мнения : 34
Age : 30
Location : с.Селановци
Registration date : 23.04.2011

Въпросче ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросче !   Въпросче ! Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 4:11 pm

ОК Благодаря доста подробни инструкции даже и със картинки ! Мисля че ще се справя ! Но все пак играта миже да тругне ако вземеш готовата папка ?????? (питам от любопитство)
tsup
Върнете се в началото Go down
http://www.zamunda.net/details.php?id=228705&hit=1
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Въпросче ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросче !   Въпросче ! Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 4:35 pm

S.T.A.L.K.E.R написа:
ОК Благодаря доста подробни инструкции даже и със картинки ! Мисля че ще се справя ! Но все пак играта миже да тругне ако вземеш готовата папка ?????? (питам от любопитство)
tsup
Ако някой я инсталира някъде, след което тази инсталация бъде копирана на диск или flash преносител, ще можеш да я копираш оттам на компютъра си и ще работи.

Проблемите ще имаш големи при промяна на версията, при опити за деинсталация и ще натоварва повече от нужното компютъра ти (макар да е прекалено малко за конкретната игра).

P.S.:
ех, ако хората гледаха 'ВАЖНА ТЕМА: КАК ДА ИНСТАЛИРАМЕ ДОТА" преди да пускаха теми ... ехеий!
Върнете се в началото Go down
NeVeRmOrE
Новак
NeVeRmOrE


Брой мнения : 34
Age : 30
Location : с.Селановци
Registration date : 23.04.2011

Въпросче ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросче !   Въпросче ! Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 6:17 pm

Напълноте разбирам ! Вие сте си създали отличен форум , обяснили сте даже помагате на неграмотни кат мен ! Видях темата даже вече я инсталках ! Преди се опитвах но несе получаваха нещата но сега сичко е ОК ! Най много ми хареса обяснението за графиката кои неща да намаляваш ако ти е слаб компа ! Това е добре защото никой неми беше споменавал . За един ден ми помогнахте с 2 неща и спечелихте един постоянен клиент на вашият форум БЛАГОДАРЯ ! tsup
Върнете се в началото Go down
http://www.zamunda.net/details.php?id=228705&hit=1
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Въпросче ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросче !   Въпросче ! Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 1:35 am

Няма защо, целта е да си помагаме.
Мърморенето ми е генерално, не лично към теб, защото се случва много често да се задават въпроси, на които никой не е длъжен да има каквато и да е компетенция или с предварително даден отговор (както в твоя случей).
И просто, ако потребителите на форума си направят труда първо да поогледат, ще се спести много излишно драскане.

Нямаш си напредстава колко теми бяха направени за проблеми в garena, към която ние не сме нищо повече от обичайните потребители, докато платформата си има собствен състав и сайт в който са длъжни да отговарят на всякакви запитвания.

Глупаво е да отидеш в пожарната и да питаш там и да се оплакваш, защо са ти спрели тока и подобни ... :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпросче ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросче !   Въпросче ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпросче !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Помощ-
Идете на: