Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 huskar

Go down 
+4
McMarto
ant0n
Kamukag3e
dakatam
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

huskar - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: huskar   huskar - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 6:44 pm

Така, искам да обобщя нещо, което очевидно никой не е разбрал:
Значи ти ни предлагаш да играем Хъскар като hard carry и да ползваме turtle strategy? Същевременно искаш да не играем с най-силното му умение и да сме пълен боклук на линията? (не спори относно това, защото по всяко време съм готов да ти докажа, че е така) Също така с улт 1 лвл и обикновени удари не можеш да убиеш герой без стън на пълна кръв, а ако има стън, и половината няма да му вземеш. HotD+Armlet = 4500 gold + boots of speed = 5000 gold. Това никога няма да го направиш срещу мислещ опонент (както и никога няма да вземеш линия на такъв без копия).
Освен това Рошан се убива от един път, иначе няма смисъл да ходиш да го биеш, отнема прекалено много време, за да си струва усилията.

И пак ти казвам, ако искаш можем да пробваме 2 типа игри - твоя Хъскар срещу стандартния; твоя Хъскар срещу кой да е range герой.

Tsutugi написа:
Тествам голяма , част от гайдовете и наставленията ви , харесват ми сблъсъците на мнения , но ми прави впечатление , че често не се взема в предвид нивото или качествата на самия играещ...практичния съвет следва да има и добавка (ниво на трудност за изпълнение например) критерии с които да може да се убедим , че принципа за правилно изпълниение на гайд или наставления имат логика ///

Дадените наставления от kamukag3e и Cannibal са многократно по-лесни от начина на Maynata_еди_кво_си. Всеки може сам да се убеди в това.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Maynata_yee
Новак



Брой мнения : 83
Registration date : 20.06.2011

huskar - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: huskar   huskar - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 7:27 pm

Не може да убие нормален герой ? ти чу ли са уе ? оставяш го на 50% а хускаря става с 150 дмг .. и 5 сек стън ? и кво ш ми кажеш че на 6 ниво няма да убия някъф смешен интелигенс герой "само с тва" освен тва изтъкнах плюсовете на копието ама явно те мързи да ги прочетеш .. ако си сам мид денийд и ласт хит кво си губиш времето да му земеш 200 хп ..
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

huskar - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: huskar   huskar - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 7:44 pm

Да, точно така. Всеки инт герой може да ти избяга с един стън и нищо повече.
А на мид пък е най-осезаемата полза от копия. 200 хп смъкваш с 2 удара на 2 лвл.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Sponsored content





huskar - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: huskar   huskar - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
huskar
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Huskar ...
» Huskar replay :)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: DotA Стратегии-
Идете на: