Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Garena:Проблем

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
M3tAl_F3Nch3
Новак



Брой мнения : 1
Registration date : 02.04.2011

Garena:Проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Garena:Проблем   Garena:Проблем Icon_minitimeНед Апр 03, 2011 1:16 pm

Като влезна в гарена натисна start game и след 2-3 сек. ми дава някакъв ерор гарената ми спира без да дава краш нищо ... ПЛС хелп
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Garena:Проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garena:Проблем   Garena:Проблем Icon_minitimeНед Апр 03, 2011 2:28 pm

M3tAl_F3Nch3 написа:
Като влезна в гарена натисна start game и след 2-3 сек. ми дава някакъв ерор гарената ми спира без да дава краш нищо ... ПЛС хелп
Извадка от 'правила', нещо което явно не си прочел:
"9. Давайте подходящи имена на темите си ! Името трябва да е свързано по смисъл с темата. По този начин на този, който разглежда форума, ще му е достатъчно само да погледне името за да разбере дали може да помогне, а не да чете цялата тема подробно.
Примери за лоши заглавия са:
Помогнете ми, Заклещих се, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н."

и

"ВАЖНО:
Относно различните платформи, темите ще бъдат изтривани при първа възможност.
Ние нямаме нищо общо с тях !
Всяка една платформа си има офицялен сайт, в който можете да се свържете с компетентни по вашият въпрос хора."
Върнете се в началото Go down
 
Garena:Проблем
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Помощ-
Идете на: