Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Нов клиент за дота - Darer Client

Go down 
+7
Thunderseeker
ant0n
HU57L3R
Kamukag3e
McMarto
Cannibal
DotAMaster24
11 posters
АвторСъобщение
DotAMaster24
Новак



Брой мнения : 4
Registration date : 13.09.2010

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 2:38 pm

Преди седмица излезе най-новия клиент за дота - Darer client.

Впечатлен съм от това, че няма никакъв лаг, има MH защита и reconnection tool.
Дизайна на клиента и на сайта е страхотен.

вижте и Вие: http://www.darer.com/
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 2:57 pm

Очевидно е че е по-добро от Гарена. Имат пари, имат художник, имат пари, имат хубав дизейн, имат пари... equals in привличане на добрите играчи. Софтуера също е доста по-добър.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 7:58 pm

Толкова е як клиента, че обмислям дали да го изтрия. Играят петима познати срещу петима рандоми, разни супер прота бучат цяла игра как не можеш да си играеш героя, понеже показваш по-разчупен билд, различен от масово използвания. И разбира се, когато ти си Invoker 8/6, Pugna 4/10 ти се кара, че умираш тъпо ;(
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 8:27 pm

McMarto написа:
Толкова е як клиента, че обмислям дали да го изтрия. Играят петима познати срещу петима рандоми, разни супер прота бучат цяла игра как не можеш да си играеш героя, понеже показваш по-разчупен билд, различен от масово използвания. И разбира се, когато ти си Invoker 8/6, Pugna 4/10 ти се кара, че умираш тъпо ;(
Това е защото:
1) има правилен и грешен билд, тази игра има 1 предмет за 1 герой - 100 героя, 100 предмета;
Точно за това е масово ползван този билд, защото е единственият възможен.
2) Не си разбрал, човекът е искал да умираш умно.

Не съм играл клиента все още, ще го проверя когато имам време. Но е нормално в началото нещата да са малко по-зле.
Сега има много платформи, много играчи. Но някой хора не са чули за него, други нейскат и да чуят, трети са доволни от това което имат. Друг е въпросът че дори да имам RGC, Garena, B-net и darer, мога да играя само на едно място в един определен момент.

Качеството на всеки клент се променя, след като стане масово известен и използван.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 9:10 pm

Когато стане масово известен и използван, клиента неминуемо става пълен ташак. Еволюцията от B-Net > Hoff > Garena > RGC го доказва.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
HU57L3R
Зарибен
HU57L3R


Брой мнения : 229
Age : 30
Location : Burgas
Registration date : 05.07.2010

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeНед Апр 03, 2011 3:41 am

Чакайте малко, Дота комюнитито ли коментирате или платформите? Комюнитито винаги ще е зле, независимо къде играете, докато платформите само ще се подобряват. " Когато стане масово известен и използван, клиента неминуемо става пълен ташак. " - нима с всичко не е така?
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/InsertDumbNickHere
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeНед Апр 03, 2011 3:50 am

Ми така е, просто вече се чудя къде да ходя да изиграя 2 нормални игри без да чакам 2 часа да се съберат хора и подобни глупости.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
DotAMaster24
Новак



Брой мнения : 4
Registration date : 13.09.2010

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeНед Апр 03, 2011 1:03 pm

Струва ми се, че сайта и платформата са правени от българи. 90% от админите са БГ...
Върнете се в началото Go down
HU57L3R
Зарибен
HU57L3R


Брой мнения : 229
Age : 30
Location : Burgas
Registration date : 05.07.2010

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeНед Апр 03, 2011 1:44 pm

Има ин-хаус игри и лиги за тази цел. Създателите на платформата СА българи.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/InsertDumbNickHere
ant0n
Новак
ant0n


Брой мнения : 16
Age : 32
Registration date : 17.09.2010

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeНед Апр 03, 2011 6:09 pm

Имам проблем с логването.Направих си акаунт,потвърдих го и когато натисна лог ин ми зарежда супер много време и до там... Logging in to Darer и това е ...
Върнете се в началото Go down
HU57L3R
Зарибен
HU57L3R


Брой мнения : 229
Age : 30
Location : Burgas
Registration date : 05.07.2010

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:04 pm

Изтегли новата версия от сайта www.darer.com и би трябвало да се оправи!
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/InsertDumbNickHere
ant0n
Новак
ant0n


Брой мнения : 16
Age : 32
Registration date : 17.09.2010

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeНед Апр 03, 2011 9:09 pm

От там я свалих.Вече е е оправило.Одеве преди да изляза го оставих да се ъпдейтва и сега е готово най-накрая
А някой може ли да ми каже някои неща за този клиент?Как се хоства,за какво ми е това 1000 злато,с кой пач са,някои от опциите как работят и така нататък.Имат ли някакъв форум,в който мога да попитам или прочета :)
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeНед Апр 03, 2011 9:30 pm

Трябва ти 1.26. Долу вдясно има настройки за игра - наместваш си ги и цъкаш host. Опциите - как да работят - влизаш, разучаваш си ги и се оправяш. Интерфейса е простичък и разбираем, не знам какво му се чудиш.
Добри отзиви мога да дам само за reconnect системата на клиента - днес по време на игра тока прекъсна, лаптопа се включи на батерия и след 10 секунди тока се пусна отново. Играта продължи без проблем.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
HU57L3R
Зарибен
HU57L3R


Брой мнения : 229
Age : 30
Location : Burgas
Registration date : 05.07.2010

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 12:40 am

Според това което съм видял до момента - платформата е много добра и е с една стъпка пред всички останали.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/InsertDumbNickHere
ant0n
Новак
ant0n


Брой мнения : 16
Age : 32
Registration date : 17.09.2010

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 12:47 am

И на мен много ми допада! Вече разбрах повечето неща как стават.Добре е,че се води отделна статистика за всеки играч.Има си и ладер и рейтинг.Друго,което ми хареса е хостването и най-вече,че мога да огранича да влизат само българи в играта ми.Сега само да се популяризира и ще е страхотно.
Върнете се в началото Go down
Thunderseeker
Зарибен
Thunderseeker


Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 2:32 pm

тва тряя са пробва
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 3:00 pm

Някой има ли идея защо 2 игри стоя на жълтия цвят, а в играта ме пуска по някакъв начин scourge?
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Feray
Новак
Feray


Брой мнения : 6
Age : 30
Location : Haskovo
Registration date : 21.06.2010

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 11:35 pm

bounce bounce tsup bounce bounce
Върнете се в началото Go down
Siilver
Новак
Siilver


Брой мнения : 86
Age : 31
Registration date : 19.03.2011

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 5:46 pm

Предпочитам да играя на по-гадна "платформа" с много хора и лесно намиране на игри, от колкото някоя по добра в която играят 300-400 човека.Това е лично мнение, дори не съм запозната с него.Но ще видим...
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 5:57 pm

Всъщност играчите са 100 в пиковите часове, от която половината са афк.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
HU57L3R
Зарибен
HU57L3R


Брой мнения : 229
Age : 30
Location : Burgas
Registration date : 05.07.2010

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 7:53 pm

Винаги, когато съм искал да играя в рамките на 5 минути съм започвал игра. Да не говорим, че няма лийвари. И не мисля, че е по-яко да играеш с много кретени и лесно намиране на дебилни игри. Quality > quantity.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/InsertDumbNickHere
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 8:21 pm

Бе ако има повече хора, бих го играл, и то само заради reconnection системата.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 8:26 pm

всъщност стават доста прилични игри
като процентно съотношение дебилите са доста по-малко от GGC, RGC, dotaliciuos etc.
Върнете се в началото Go down
shoshopao
Новак



Брой мнения : 1
Registration date : 17.06.2012

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeНед Юни 17, 2012 5:05 pm

az taka i ne razbrah ot kade da si go svalq tva neshto ....
Върнете се в началото Go down
f0xxx1
Новак
f0xxx1


Брой мнения : 99
Location : Burgas ^.^
Registration date : 29.08.2011

Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitimeЧет Юни 21, 2012 1:38 am

ot zamunda
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нов клиент за дота - Darer Client Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов клиент за дота - Darer Client   Нов клиент за дота - Darer Client Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нов клиент за дота - Darer Client
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» New gaming client for DotA???!!!
» Ranked Gaming Client

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: DotA Chat-
Идете на: