Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Просто искам мнения относно този replay

Go down 
+5
IVANotLUKOVIT
TwiX-
McMarto
HU57L3R
Gomes
9 posters
АвторСъобщение
Gomes
Новак



Брой мнения : 4
Registration date : 22.03.2011

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 8:39 pm

Здравейте.Исках да покажа този replay на хора които разбират от dota и да поискам съответно тяхното мнение относно видяното.Според мен играчът който играе с rikimaru прави груби грешки и пречи със своят начин на игра на останалите.Освен това мисля че използва maphack.Другият герой над който искам да обърнете внимание е Furion.Искам колкото се може по подробни мнения за начина на игра на двамата играчи.Можете да исказвате всякакви критики... гледайте на мен като на ваш ученик :).Моля да не пишете излишни глупости... ако не ви се занимава просто не гледайте replay-a.

Благодаря ви.

http://www.adotaparser.com/dota-replay/59721
Върнете се в началото Go down
HU57L3R
Зарибен
HU57L3R


Брой мнения : 229
Age : 30
Location : Burgas
Registration date : 05.07.2010

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 11:07 pm

Е, оставаше и да не те нафлеймим. Володя Стоянов ftw ;д
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/InsertDumbNickHere
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 11:39 pm

Хора в гарена играят с мапхак??? ЧУДО! Аз повече се изненадвам ако видя хора без хак.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
TwiX-
Зарибен
TwiX-


Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 12:37 am

Адския ретард runaway показва колко силни са бг стайте- "Аз съм мод, начи съм господ".
Върнете се в началото Go down
IVANotLUKOVIT
Зарибен
IVANotLUKOVIT


Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 1:49 am

Volodq_SToqnov има ли смисъл да го постваш тоя реп във всички дота форуми? Баннал те е и нищо не можеш да направиш. И да си показваш репа навсякъде и всички да ти казват да ти си прав той не е пак нищо не променяш.. бана си ти седи и Рън си седи админ
Няма на кой да се оплачеш и никой няма да се занимава с теб бъди сигурен дори да стигнеш до там да си пишеш с някой от по висшестоящите шанса да ти изгледа репа е по-малко от 1%
така
фуриона ти е слаб като цяло с тоя аганим само земаш фарма на по-важните герои
рикито поне си има свестни предмети
да не говорим че и почваш да го псуваш без той дори да ти пише само за тва може да ти сложи 10-20 дена че и повече май ако иска
не знам защо продължаваш да се оплакваш и да си правиш теми навсякъде като сам си си виновен
и не не е мапер
един съвет спри да се занимаваш с тая глупост изтърпи си бана там колкото ти е и повече не играй с админи
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 8:13 am

Той влязъл в игра с админи и почнал да псува като каруцар, така ли? xD
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Gomes
Новак



Брой мнения : 4
Registration date : 22.03.2011

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 9:37 am

IVANotLUKOVIT написа:
Volodq_SToqnov има ли смисъл да го постваш тоя реп във всички дота форуми? Баннал те е и нищо не можеш да направиш. И да си показваш репа навсякъде и всички да ти казват да ти си прав той не е пак нищо не променяш.. бана си ти седи и Рън си седи админ
Няма на кой да се оплачеш и никой няма да се занимава с теб бъди сигурен дори да стигнеш до там да си пишеш с някой от по висшестоящите шанса да ти изгледа репа е по-малко от 1%
така
фуриона ти е слаб като цяло с тоя аганим само земаш фарма на по-важните герои
рикито поне си има свестни предмети
да не говорим че и почваш да го псуваш без той дори да ти пише само за тва може да ти сложи 10-20 дена че и повече май ако иска
не знам защо продължаваш да се оплакваш и да си правиш теми навсякъде като сам си си виновен
и не не е мапер
един съвет спри да се занимаваш с тая глупост изтърпи си бана там колкото ти е и повече не играй с админи

Напълно си прав за това че нищо не може да се направи.Не смятам да играя повече с администратори щом са такива.Не не съм го псувал... казах му нещо което мисля че е истина.Незнаех че е администратор... след като разбрах ми падна още повече в очите.Освен това в момента коментираме играта.... не тарся мъст или нещо друго... няма такова нещо.
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 9:41 am

проблемът не е че търсиш "мъст"
проблемът е че има доста по-добри игри в мрежата за коментиране
Върнете се в началото Go down
Gomes
Новак



Брой мнения : 4
Registration date : 22.03.2011

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 9:43 am

Добре... затворете темата.
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 11:05 am

Искаш конструктивна критика, с радост ще ти дам от моята.
След като пренебрегнем факта, че героят ти беше ganker, а до теб в линията carry при което по дифиниция трябва да му оставяш всички крийпове които може да вземе (нещо което аз не удобрявам).

Също така няма да обсъждаме и начина ти на развитие, всеки има право на различни неща.
Само да ти кажа, че Furion може да се играе както в гора, така и в линия. Начина на развитие може да варира в зависимост от вдиганите умения и взиманите предмети. Но твойте предмети са с доста ниско КПД.
Ако разбираш английски, препоръчвам ти да изчетеш няколко ръководства за герой от playdota (в страницата на героя има графа 'guides' с връзка към всички налични).


Грешките ти в ранната игра - до 6 ниво (до 8 мин от играта):
1) правиш auto-attack, с което разваляш баланса на крийповете и ги буташ към тяхната кула.
2) не изхаби никаква мана, а тя се регенерира; с малко мана и удари можеш да свалиш кръвта на опонентите с доста.
3) лошо позициониране в един момент и лоша преценка на два пъти (когато тръгна към реката и изхаби много мана напразно, като се телепортира далеч надолу зад кулата си).
4) с герой като furion, можеш да правиш gank още на 2-3 ниво, особено при подходяща композиция от съотборници и опоненти.
5) не харчиш пари като ги получиш, съответно като събереш пари не взимаш големи предмети.
За пример, имаше 1500 натрупано злато с което наведнъж си направи Power Treads, ако си събрал толкова - купи си по-скъп предмет, ако пък си искаш Power Treads-a, можеш да си взимаш частите една по една, като ще получаваш бонусите им далеч по-рано.
500 злато -> boots of speed и веднага имаш +50 точки бързина;
450 злато -> robe of the magi и получаваш +6 inteligence и имаш мана и дмг;
6) не гледаш какво става по картата, винаги можеш да се включиш в друга линия и да помогнеш за правене на убийство, ако противник бъде хванат на грешно място, това важи и за двете други линий.

Средна игра 7-13 ниво (8-30 минута):
1) много вървиш, когато имаш най-доброто умение за предвижване из картата, с което губиш време, пари и опит.
2) не носиш scrol of town portal, това е задължителен предмет, чрез който увеличаваш подвижността си;
scrol of TP до базата и след като се напълниш, teleport до избрана позиция. По този начин за 135 злато можеш да си навсякъде в рамките на 10-15 секунди, при това пълен.
3) не пускаш ултимата както трябва, с него се фокусира максимално дестинцирана единца от противника, дори в друга линия;
също така е с global cast range, не е нужно да си някъде наблизо, за да го ползваш. Може да се ползва на всяко презареждане. За повече информация -> в страницата на героя.
4) не помагаш на отбора си достатъчно често, чрез gank или push в празна линия.
5) в отборната битка и след това, въпреки че правеше достатъчно, взе няколко грешни решения;
а) остави Lina срещу трима, а беше на пълна кръв; можеше да убиеш Magina и да се опиташ да го спасиш чрез sprout.
б) когато бягаше от Phoenix излишно си удължи пътя и неправилно се опитваш да juke-ваш, нещо за което има изписано ръководство в playdota в генерален раздел guides, можеш да филтрираш на misc guides only -> the forbidden techniques.
в) (друга битка) не бягаш към съотборниците си, когато биваш гонен, вместо това бягаш от тях. Това е огромна грешка,
дори да бъдеш убит, поне ще могат да му нанесът поражения през това време.
6) не реагираш правилно с предметите, конкретно - остави си армора прекалено нисък.
За добро съотношение на EHP можеш да имаш 'усреднено'.

6 ниво - 1000 кръв и 6 армор;
11 ниво - 1500 кръв и 10 армор;
16 ниво - 2000 кръв и 14 армор.

Късна игра реално нямаше, тъй като бяхте загубили играта вече. Предполагам, че и там щеше да имаш много грешки :)

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 1:48 pm

Защо ти е TP Scroll на Furion, при 20cd на Teleportation(main skill(!))?
Че прави същата грешка и на други герои, сигурно я прави, но точно в "средна игра" не е най-уместно да го кажеш това.
Напротив, след 7 ниво STP е излишен, но като стартов предмет не е никак лош. Това, което имам предвид е, че Furion няма особена нужда от високи статистики и реген на старта, а ранен TP Scroll ти позволява да се върнеш на линията си веднага след ранен ганк.
Върнете се в началото Go down
Gomes
Новак



Брой мнения : 4
Registration date : 22.03.2011

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 7:04 pm

Kamukag3e сългасен съм със всичко което каза.Явно съм твърде уморен вечерно време след ежедневието.Трябва съм се наспал качествено и да знам каде се намирам. :).Благодаря ти за критиките!
Върнете се в началото Go down
azazzel
Зарибен



Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 8:19 pm

Относно въпроса с админите във всички компютърни игри/форуми и други искам само да ви кажа, че това е една изключително неблагоприятна работа. 1-вото което ще трябва да правите е да гледате форуми, репове, да следите чатове, да решавате дали играчите имат нужните умения за да играят на това място и други, като цяло всичко това изисква много време. Друг неприятен момент идва, че всеки баннат, кикнат или ънваучнат се чувства прецакан и почва да те "хейтва". А плюс от цялата работа нямаш. Единственото нещо, което е че ще имаш някаква "виртуална власт", която за нормалния човек не представлява интерес.

На кратко тази работа си има много минуси и единствения плюс представлява интерес само за някои комплексари смятащи да си покажат "моща".

p.s уча по право някакви неща, май доста сложно го написах.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 8:37 pm

Е то не е ли да те баннат от лига, защото спориш, че ще биеш Brood с Invoker...
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
mortito
Редовен
mortito


Брой мнения : 125
Registration date : 01.10.2010

Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 4:25 pm

McMarto написа:
биеш Brood с Invoker...

Не е невъзможно ... трудно, но не невъзможно ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Просто искам мнения относно този replay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто искам мнения относно този replay   Просто искам мнения относно този replay Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Просто искам мнения относно този replay
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: Replays-
Идете на: