Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Ъпдейт на уаркрафтЪ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ant0n
Новак
ant0n


Брой мнения : 16
Age : 32
Registration date : 17.09.2010

Ъпдейт на уаркрафтЪ Empty
ПисанеЗаглавие: Ъпдейт на уаркрафтЪ   Ъпдейт на уаркрафтЪ Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 3:35 pm

Здравейте.Наскоро си инсталирах уаркрафта и на лаптопа(вчера),но имам проблем с пачването.По принцип на компютъра я имам инсталната и пачната,но нямах флашка,за да си я прехвърля.Дайте ми някакъв работещ сайт,в който мога да изтегля всички пачове(под работещ имам предвид цък и свалям,без да е необходимо рег. и т.н.).В момента съм на 1.21б.А ако можете и да я качите в Замунда цялата ...евала!
П.П. В момента съм на 100км от компютъра,така че няма как да я прехвърля в скоро време...
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Ъпдейт на уаркрафтЪ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ъпдейт на уаркрафтЪ   Ъпдейт на уаркрафтЪ Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 3:40 pm

Знам че е трудно от 2 теми да не видиш едната и да пуснеш трета. Но можеше да погледнеш другите две, преди да направиш своя.
Върнете се в началото Go down
 
Ъпдейт на уаркрафтЪ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Помощ-
Идете на: