Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Националния отбор на България

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
azazzel
Зарибен



Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

Националния отбор на България Empty
ПисанеЗаглавие: Националния отбор на България   Националния отбор на България Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:08 pm

Ще се опитам да ви обясня положението с българския национален отбор по дота.

Организира се турнир на нациите от мениджъра на MYM "Ange" та той покани 8 държави да направят национален отбор и да се впуснат в надпреварата (в последствие бройката стана на 16) и тъй като Ange няма как да следи дота сцената във всяка 1 държава как се разви и кои са най-добрите отбори/играчи в нея, той избра да даде капитан на някой от най-известните играчи в държавата за да направят свой отбори представящи страната си. И в България този човек беше djRasta, които трябваше да изгради отбора.
И той извика следните играчи Bat-Ivo, BatmanBG, Nowhere, Kircho_Kirev, Naix4o, SharkBG.
А тези играчи със сигурност не са най-добрите в България в момента. Найкса играе SC2 и почти е спрял да се занимава с дота, играе от време на време, но като цяло е далеч от нивото където предполагам всички го знаете. Бат Иво може и да е бил добър едно време, но и той не играе сериозна дота от година сигурно. BatmanBG беше спрял дотата за 3 месеца вярно, че е бил едно време страшно добър топ играч, но сега не е 6.48, но за сметка на това е може би най-добрия приятел на растата. Кирчо и nowhere са найстина добри играчи и без съмнение заслужават да са национали. А пък ако някой може да ми обясни sharkbg на какви изисквания за скилл отговаря :D .
Естествено тези играчи не са играли заедно никога и за времето за турнира са направили около 10-15 цв-та за 1 месец заедно.

И ние от мг казахме, че това не може да ни е националния отбор и че има други играчи, които заслужават да играят в него ако не друго поне да се направи някаква квалификация. И Ange отговори, да се разберем с растата. Говорихме с растата да играят срещу нас 2 от 3, 3 от 5 колкото искат и ако успеем да ги победим ние да представим България. Растата естествено отказа, тъй като от тези мачове може сега само да загуби. Направихме срещу тях 4-5 игри приятелски cw-та, от които взехме почти всички и то доста обедително.

Вчера ни беше 1-вия мач от турнира и загубихме 2 игри от Румъния и то си беше направо разгром. Не знам дали някой го интересува, но просто искам да кажа, че това не са най-добрите българи и това не е истински национален отбор.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Националния отбор на България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Националния отбор на България   Националния отбор на България Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 pm

Следващия път кажи на растата да ми пише да ходим 2в5.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Националния отбор на България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Националния отбор на България   Националния отбор на България Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:17 pm

Това е ужасно, Раста стегни се и се замисли.
Ти не представляваш себе си, а държавата и българската общност, колкото и да ми е смешно, като знам 99% какви са.
Все пак на теб е поверена отговорността да покажеш на какво ниво са най-добрите в България.

Получава се същото, като при правителството.
Даваш на човек власт и отговорност, той използва само властта, без да поема отговорността.

Ако поверят на мен да сформирам отбор от лекоатлети, за да представят България на олимпиада, няма да взема най-добрите си приятели.
За да искате страната ни да се оправи, трябва да се научите, че всеки един индивид трябва да прави каквото се изисква от него съвестно.
Ако не искаш отговорността, откажи се, предложи друг за по-подходящ.

Такава постъпка е лекомислена и лично за мен унизителна.



P.S.:
Само да добавя няколко думи, за мен японците и Япония са най-добрия пример за кадърно управление на държава и гражданска отговорност. Не че имам голям опит или нещо подобно, но от историческа гледна точка, те трябваше да са години зад всички останали държави в икономиката.
В края на втората световна война, тяхната държава беше претърпяла най-големи човешки загуби като процент от населението. Също така бяха икономически банкрутирали.
Само за 100 години са възстановили статуквото си при водещите страни, а са най-напред в технологичните отрасли.

Това не се постига само с кадърна политика, целият им народ е правел всичко по силите си за тази кауза. Показали са, че 'съединението прави силата', нещо което в България стой на толкова очевидно място, че никой не му обръща внимание.
Върнете се в началото Go down
HU57L3R
Зарибен
HU57L3R


Брой мнения : 229
Age : 30
Location : Burgas
Registration date : 05.07.2010

Националния отбор на България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Националния отбор на България   Националния отбор на България Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 12:52 pm

Организацията е смешна, растата е още по-смешен. Още като излезе новината ми беше на 120% ясно, че това ще се случи xD Даже познах fail tiny-то. Само ми е интересно според кого той е известен с нещо различно от олигофренията си и е добър капитан/играч. Ками, това може да го пишеш на някой, на когото му пука за държавата му (за него ние сме "тъпи бгта"), а не само за него си.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/InsertDumbNickHere
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Националния отбор на България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Националния отбор на България   Националния отбор на България Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 4:55 pm

Киро, и ние не сме я карали леко преди Втората световна, че и оттам не излизаме в цветущо здраве.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Sponsored content





Националния отбор на България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Националния отбор на България   Националния отбор на България Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Националния отбор на България
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: Прогейминг Дискусии :: Progaming Chat-
Идете на: