Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Bone 1.24e 6.68c

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
He_Mu_e_gobre
Зарибен
He_Mu_e_gobre


Брой мнения : 297
Age : 32
Registration date : 13.12.2008

Bone 1.24e 6.68c Empty
ПисанеЗаглавие: Bone 1.24e 6.68c   Bone 1.24e 6.68c Icon_minitimeВто Авг 31, 2010 5:25 pm

http://dox.bg/files/dw?a=c9f1d0768e
Искам да споделите мнението и да ми кажете какви грешки намирате в тази игра.Аз лично се колебая дали не трябваше първо да направя БКБ-то и след това спкойно да фармя дпс предмети,защото противниците определено имаха доста дисейбъл,но заради WW реших да скоча директно на МКБ.Давайте,почвайте м.
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Bone 1.24e 6.68c Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bone 1.24e 6.68c   Bone 1.24e 6.68c Icon_minitimeВто Авг 31, 2010 8:46 pm

МКБ ти е по-добрия избор заради WR, въпреки което го изкара доста късно. С БКБ щеше да се забавиш още повече(а ако имаш добро позициониране в битка и добър поглед над картата БКБ е ненужен-лично мнение). Фарма ти беше слаб, заради линията основно. Не че Раста нямаше да та скъса мид, ама си 600 рейндж и тръгваш с тонове реген заради рандом пика, а соло до 6 ниво се стига бързо, предметите ти също щяха да са доста по-добри.

PMS + Stick ми е personal favourite за героя. Това ще рече че бих заменил Circlet с 2 клона. Stick щеше да ти бъде доста по-полезен. Далеч съм от мисълта че това е грешка, по-скоро лични предпочитания, но би ти улеснило живота :] И другото е че много мреш. С малко поглед над картата, ww и 40% мс бууст си едва ли не недосегаем. Та аз в 90% от игрите си с героя играя за рапира :D
Върнете се в началото Go down
He_Mu_e_gobre
Зарибен
He_Mu_e_gobre


Брой мнения : 297
Age : 32
Registration date : 13.12.2008

Bone 1.24e 6.68c Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bone 1.24e 6.68c   Bone 1.24e 6.68c Icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 10:54 am

Да вярно е че умрирам повече отколкото се очаква поне за този герой.БКБ-то определено ми трябваше заради растата,лиона,абе въобще целият им отбор пък освен аватар дава и добри статистики,а на мен не ми трябваха кой знае какви дпс предмети,за да чупя глави с ултимат и strafe+МКБ просто ми тябваха няколко кратки мига,за да ги пратя в лазарета да си почиват.Фарма ми е проблем с този герой просто,защото го играя много рядко и не съм свикнал с анимацията му и не го усещам хубаво.Мерси за мнението.Чакам други отзиви.
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Bone 1.24e 6.68c Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bone 1.24e 6.68c   Bone 1.24e 6.68c Icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 11:01 am

Относно записа:
1) В началото играеш добре, все пак да подобриш:
1 - last hit, герои като Bone имат нужда от предмети, по-добрия last hit значи по-лесна игра и лесна доминация.
2 - на 6 ниво да ползваш улта си, за 100 мана ИЗПРАЗВАШ ползвайки дмг от големия крийп, (за да може да е пълен когато се презареди ) големия камп за секинди, взимаш злато и опит и се ПЪЛНИШ. Щом не хабиш маната си, значи нямаш нужда от нея.
3 - От фонтана се движи с WW, ms boost за без мана ...
4 - Промяната на PT между атрибутите е много добро нещо. Agi ако си фармиш спокойно, int ако ще буташ в гора кампа и str веднага щом надушиш gang или идващ нюк.

2) Прав си за BKB, при отбор състощ се от Lion, Rhasta, Aleria и нататък няма начин да не бъдеш в някакъв disable.

Не съм съгласен с канибала, PMS не е толкова изгоден предмет, но както той изтъкна - лични предпочитания.
Върнете се в началото Go down
He_Mu_e_gobre
Зарибен
He_Mu_e_gobre


Брой мнения : 297
Age : 32
Registration date : 13.12.2008

Bone 1.24e 6.68c Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bone 1.24e 6.68c   Bone 1.24e 6.68c Icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 1:40 pm

Благодаря за съветите просто нямам опит с този герой може би за това не ги правя тези неща.Ако има кой какво да добави да действа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Bone 1.24e 6.68c Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bone 1.24e 6.68c   Bone 1.24e 6.68c Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Bone 1.24e 6.68c
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: Replays-
Идете на: