Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 OFFF

Go down 
+7
AvV
TwiX-
beyOnd
Cannibal
HeyKiwey
Gopeto
m4r1o
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
m4r1o
Новак
m4r1o


Брой мнения : 20
Age : 31
Registration date : 10.01.2010

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: OFFF   OFFF Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 9:01 pm

Хора кажете ми каде сбърках, играем една игра с един френд и до 30тата минута неможеше кил да си хване, след това си купи неква броня: Crusei Ass.... незнам как е баш, ама ме смаза :(((((((( той беше МАГИНА АЗ АХЕ ,,демо: http://rapidshare.com/files/350597708/LastReplay.w3g.html


НА СИЧКОТО ОТГОРЕ , НАКРАЯ СЕ ЯДОСАХ ,,А ТОЙ ПОЧНА ДА МИ ВИКА НООБ .... И АЗ ГО ПРЕПСУВАХ И УТРЕ ЩЕ МЕ БИЕ НА ДАСКАЛО :( КАЖЕТЕ КАК ДА СТАНА ПО-ДОБЪР???? В КЛАСА НИ ОТ 26 ЧОВЕКА ,,,18-19 ИГРАЯТ ДОТА ,ДЕМЕК САМО МОМИЧЕТАТА Я НЕИГРАЯТ :(((( КАК ДА СТАНА ПО-ДОБЪР???
ИГРАЯ НА ДЕН ПО 4-5 ЧАСА ... ТАКА ОТ 2 МЕСЕЦА .. ГЛЕДАМ НАЙ-НЕНОРМАЛНИТЕ ГАЙДОВЕ И НЕ МИ СЕ ПОЛУЧАВА ... :( ЩО ТАКА .. РАЗУЧИХ СИЧКИ ГЕРОЙ?? КАЖЕТЕ ОТ КАКВО Е ,, ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ТАЯ ИГРА ДА НЕ МИ ВАРВИ И НИКОГА ДА НЕ СТАНА ДОБЪР??????? help
Върнете се в началото Go down
Gopeto
Зарибен
Gopeto


Брой мнения : 375
Age : 31
Location : At home
Registration date : 08.03.2009

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 10:20 pm

Батенце к'во се депресираш за една игра (giggle) я се стегни, попринцип ако оставиш магина да се ояде бие Акс, така че не се коси ;)
Върнете се в началото Go down
http://www.google.com
HeyKiwey
Форумен маниак
HeyKiwey


Брой мнения : 699
Location : Варна
Registration date : 02.07.2008

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 10:22 pm

Я кажи ти беше ли направил Blade Mail?
Върнете се в началото Go down
m4r1o
Новак
m4r1o


Брой мнения : 20
Age : 31
Registration date : 10.01.2010

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 10:55 pm

НЕ! имах HoD , Vanguard, Phase Boots, Kelen's , Buriza, Vitally booster ... той имаше: vanguard, PT, SnY, Cruis Ass..... вада му по 600 дмг на удар ,, и той ме точи с 5-6 удара , а аз немога да го барна :(
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 11:16 pm

Hаучи точните ефекти(а и имена) на предметите, научи се да смяташ, както и най-важното - да мислиш. След това можеш да започнеш да гледаш гайдове/репове и т.н. А честно казано за Магина + Дагер в игра 1в1, не бих се учудил, ако и момичетата в класа ти те бият :D
Върнете се в началото Go down
Gopeto
Зарибен
Gopeto


Брой мнения : 375
Age : 31
Location : At home
Registration date : 08.03.2009

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 11:39 pm

Хм пич.. тоз с sny ти е играл и те е бил .. :D Според мен трябваше да почнете с по 600 или 800 голд ( ар или ar ) а вие сте почнали сигурно с по 4к .. което е тъпо много ясно, че така ще ти я вземе доста бързо :) А и наистина Дагер вс Блинк ? вТФ ? според мен Марто и особено Камикад3е ако ти обарнат внимание, другия път ще го смажеш ;) Успех.
Върнете се в началото Go down
http://www.google.com
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 12:16 am

m4r1o написа:
НЕ! имах HoD , Vanguard, Phase Boots, Kelen's , Buriza, Vitally booster ... той имаше: vanguard, PT, SnY, Cruis Ass..... вада му по 600 дмг на удар ,, и той ме точи с 5-6 удара , а аз немога да го барна :(
виж сега няма такова нещо... ще станеш добър скоро (ако няколко месеца продължаваш да играеш до 3-4 месеца ще си средно добър) като гледам приятеля ти че е направил на магина санга яша ми става лошо... голям бонак.. виж сега както каза канибала номера е да мислиш не само каквото знаеш от гайдовете да правиш ето ти ги грешките:
ХоД не ти трябва ! Това е предмет за меджик резистънс а магина си е баш герой който бие на бой не на магии... изгубил си сумати пари за напълно непотребен предмет във случая
Буриза за какво ти е ? Немога да разбера ? Буриза се прави на герои със голям дмг керрита обикновенно .. акс има нисък дмг и разчита главно на това да се върти за да прави дмг и да е достатъчно корав за да държи на бой...
иначе всичко останало ти е супер но ако вместо ХоД един Блейд мейл направиш и в момента в който приятеля ти почне да те бие пускаш мейла и докато се усети за няколко секунди ще се е самоубил... (можеш да го ползваш и във комбинация със 1вата ти магия)
лесно си можел да го биеш но със таз буриза и при липсата на блейд мейл малко трудно... имал си и късмет тъй като той е направил санга яша и си е развалил орба от магията която гори мана.. акс без мана е малко кофти (корав си все още но да настигнеш някой/убиеш го или да му избягаш малко трудно ще ти се получи...)
това е отмен опитах се да ти го обясня възможно най-просто че да схванеш какво имам предвид и следващия път мисли малко повече
П.П. Под Ход мисля имал си предвид Хууд оф дефианс нали ? Или Хелм оф Доминатор ?
и бтв тази тема ми се струва по-подходяща за Дота Чат-а отколкото за тук но и тук става ... ако търсиш някакво развитие на герой или нещо такова първо потърси дали има вече такава тема после ако няма такава тема пусни ти тема във Дота Стратегии.. ако въпроса ти не е точно какво да правиш на някой герой или нещо такова тогава го пускай във Дота чат.. ако пък няма почти нищо общо със дота във Общо.. ако темата е някаква спамерска и глупава тогава във Спам ленд.. казвам ти го защото съм забелязал че пускаш много теми и то не всички където трябва
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
m4r1o
Новак
m4r1o


Брой мнения : 20
Age : 31
Registration date : 10.01.2010

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 10:52 am

Худ оф дифърънс... Мерси много за добрите отговори ;)
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 11:27 am

намери си риплеи от срещи 1в1 на приемливо ниво, за да видиш с кви предмети/герои/умения се играе 1в1.
Върнете се в началото Go down
TwiX-
Зарибен
TwiX-


Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 12:17 pm

Ако се депресирам от игра(дота) , тряа си режа вените.
Върнете се в началото Go down
AvV
Зарибен
AvV


Брой мнения : 268
Age : 36
Location : sliven
Registration date : 03.02.2009

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 1:21 pm

Според мене вместо ХоД можеше да направиш един Mjollnir, който е 2 пъти по скъп но пък ти дава къде по полезни бонуси срещу магина а и според мене е трябвало да се опиташ да завършиш играта до 20 30 мин
Върнете се в началото Go down
Thunderseeker
Зарибен
Thunderseeker


Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 3:09 pm

не, не тая тема трябва да се направи на мотиватор да стои за идните поколения !!! gathering
Върнете се в началото Go down
No_Tears_Please
Зарибен
No_Tears_Please


Брой мнения : 273
Registration date : 03.09.2009

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 4:16 pm

Не се филмирай!Това е една игра,ако падаш заебаваш я и толкова!!Просто на някои им се отдава,на други не.
Върнете се в началото Go down
HeyKiwey
Форумен маниак
HeyKiwey


Брой мнения : 699
Location : Варна
Registration date : 02.07.2008

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 4:17 pm

Cannibal написа:
Hаучи точните ефекти(а и имена) на предметите, научи се да смяташ, както и най-важното - да мислиш. След това можеш да започнеш да гледаш гайдове/репове и т.н. А честно казано за Магина + Дагер в игра 1в1, не бих се учудил, ако и момичетата в класа ти те бият :D

Ти пък се научи да разбираш като четеш. Той е бил акс, а авера му Магина и Акса е имал дагер. И момичетата не ги пренебрегвай, виждал съм момиче на живо да играе за пръв път. 100% беше по-добре от повечето "BG7 pwnerz0rs"

Еми пич, всички ти изреждат 100000 причини и съвети, а то само едно нещо си сбъркал - нямал си Blade Mail. И за кво си го направил тоя Hood да се чуди човек...
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 4:48 pm

m4r1o написа:
Хора кажете ми каде сбърках, играем една игра с един френд и до 30тата минута неможеше кил да си хване, след това си купи неква броня: Crusei Ass.... незнам как е баш, ама ме смаза :(((((((( той беше МАГИНА АЗ АХЕ ,,демо: http://rapidshare.com/files/350597708/LastReplay.w3g.html


НА СИЧКОТО ОТГОРЕ , НАКРАЯ СЕ ЯДОСАХ ,,А ТОЙ ПОЧНА ДА МИ ВИКА НООБ .... И АЗ ГО ПРЕПСУВАХ И УТРЕ ЩЕ МЕ БИЕ НА ДАСКАЛО :( КАЖЕТЕ КАК ДА СТАНА ПО-ДОБЪР???? В КЛАСА НИ ОТ 26 ЧОВЕКА ,,,18-19 ИГРАЯТ ДОТА ,ДЕМЕК САМО МОМИЧЕТАТА Я НЕИГРАЯТ :(((( КАК ДА СТАНА ПО-ДОБЪР???
ИГРАЯ НА ДЕН ПО 4-5 ЧАСА ... ТАКА ОТ 2 МЕСЕЦА .. ГЛЕДАМ НАЙ-НЕНОРМАЛНИТЕ ГАЙДОВЕ И НЕ МИ СЕ ПОЛУЧАВА ... :( ЩО ТАКА .. РАЗУЧИХ СИЧКИ ГЕРОЙ?? КАЖЕТЕ ОТ КАКВО Е ,, ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ТАЯ ИГРА ДА НЕ МИ ВАРВИ И НИКОГА ДА НЕ СТАНА ДОБЪР??????? help

Ни стааш. Първо мозък - после практика, репове, гайдове, частни уроци, дъвки с косъм.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 6:14 pm

ApL^DqdoKolioda написа:
Cannibal написа:
Hаучи точните ефекти(а и имена) на предметите, научи се да смяташ, както и най-важното - да мислиш. След това можеш да започнеш да гледаш гайдове/репове и т.н. А честно казано за Магина + Дагер в игра 1в1, не бих се учудил, ако и момичетата в класа ти те бият :D

Ти пък се научи да разбираш като четеш. Той е бил акс, а авера му Магина и Акса е имал дагер. И момичетата не ги пренебрегвай, виждал съм момиче на живо да играе за пръв път. 100% беше по-добре от повечето "BG7 pwnerz0rs"

Еми пич, всички ти изреждат 100000 причини и съвети, а то само едно нещо си сбъркал - нямал си Blade Mail. И за кво си го направил тоя Hood да се чуди човек...
ако си мислиш че да си купиш дагер 1в1 е нещо нормално(а още повече - срещу spamable blink), има още много доти да минеш
Върнете се в началото Go down
AvV
Зарибен
AvV


Брой мнения : 268
Age : 36
Location : sliven
Registration date : 03.02.2009

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 6:32 pm

Абе вие двамцата с марто можете ли просто да си давате мнението без да остроумничите толкова много?
Върнете се в началото Go down
HeyKiwey
Форумен маниак
HeyKiwey


Брой мнения : 699
Location : Варна
Registration date : 02.07.2008

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:38 pm

Добре ве, мой, играй игра без дагър срещу спамабъл блинк, да виим кво ше напраиш... Аз лично бих го взел, чак след BM и някой-друг дмг и атк спийд предмет, за да мога да го убивам с един Call - иначе излезе ли от Call - ще се блинкне и ще оцелее... същото се отнася и ако не влезе в Call :D

А ти пак прехвърляш топката, вместо да си признаеш грешката. Къде прочете да съм написал че е добре дагър в игра 1в1?
Не съм казал, че е нормално. Просто той е гледал великите ви гайдове, къдете твърдите, че дагър се зима 1ви предмет - и е сгрешил.


Последната промяна е направена от ApL^DqdoKolioda на Пон Фев 15, 2010 8:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:40 pm

никой не обича многознайковците... => Никой не обича марто и канибала... ако се мислите за голяма работа като се правите на нещо повече от другите и като правите глупави забележки за пунктоация и тем подобни то много бъркате...
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Gopeto
Зарибен
Gopeto


Брой мнения : 375
Age : 31
Location : At home
Registration date : 08.03.2009

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:52 pm

ApL^DqdoKolioda написа:
Добре ве, мой, играй игра без дагър срещу спамабъл блинк, да виим кво ше напраиш... Аз лично бих го взел, чак след BM и някой-друг дмг и атк спийд предмет, за да мога да го убивам с един Call - иначе излезе ли от Call - ще се блинкне и ще оцелее... същото се отнася и ако не влезе в Call :D

А ти пак прехвърляш топката, вместо да си признаеш грешката. Къде прочете да съм написал че е добре дагър в игра 1в1?
Не съм казал, че е нормално. Просто той е гледал великите ви гайдове, къдете твърдите, че дагър се зима 1ви предмет - и е сгрешил.
Да ама докато ти зареди дагера.. :) Незнам аз не бих го взел..
Върнете се в началото Go down
http://www.google.com
TwiX-
Зарибен
TwiX-


Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 9:55 pm

Докато марто и канибал са активни във форума по добре бягай далече от тука , защото единственото което ще научиш е "Art of fail".
Върнете се в началото Go down
Gopeto
Зарибен
Gopeto


Брой мнения : 375
Age : 31
Location : At home
Registration date : 08.03.2009

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 10:25 pm

К'во се ебавате с Марто бе .. той знае, той може .. evil
Върнете се в началото Go down
http://www.google.com
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 10:33 pm

beyOnd написа:
никой не обича многознайковците... => Никой не обича марто и канибала... ако се мислите за голяма работа като се правите на нещо повече от другите и като правите глупави забележки за пунктоация и тем подобни то много бъркате...
Ако бъдещето на България е в тези, които пишат "не знам" слято, значи скоро няма да прокопсаме...
Първо се научи да пишеш - после да играеш :}
Впрочем - "пунтУация"


Последната промяна е направена от McMarto на Вто Фев 16, 2010 1:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
AvV
Зарибен
AvV


Брой мнения : 268
Age : 36
Location : sliven
Registration date : 03.02.2009

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 11:37 pm

Марто малък си още
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 11:52 pm

Ааааз съм най-големия
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Sponsored content





OFFF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OFFF   OFFF Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
OFFF
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: Replays-
Идете на: