Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Българската ДотА сцена ?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Българската ДотА сцена ? Empty
ПисанеЗаглавие: Българската ДотА сцена ?   Българската ДотА сцена ? Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 7:01 pm

Та.. какво мислите за бългaрската дота сцена във момента ? Мислите ли че българските отбори са на добро ниво и имат ли уменията да се състезават на международно ниво или във някой по-голям турнир.. ? Във Балканската лига се представиха според мен средно (2 румънски отбора 1во и 2ро място и на 3то български ... според мен доста се изложиха на полуфиналите бг отборите...) .. Кой е любимия ви отбор във момента и защо ? Любим играч ? Става въпрос за БГ играчи... не съм много на "ти" със бг дота сцената но някои неща ги следя чат-пат... коментирайте :)
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Epicfail
Форумен маниак
Epicfail


Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

Българската ДотА сцена ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българската ДотА сцена ?   Българската ДотА сцена ? Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 11:36 pm

Aз съм по-зле и от теб, но ще дам някакво мнение.

Играят си момчетата, стабилно прекаляват с дотата. На скоро гледах няколко риплейя, може би ако им върви правят наистина добри неща и могат да печелят стига да не си кажат "аа гледай ги тея кви са силни, до тук сме"
Върнете се в началото Go down
https://dota-bg.bulgarianforum.net
insane
Новак



Брой мнения : 7
Registration date : 19.12.2009

Българската ДотА сцена ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българската ДотА сцена ?   Българската ДотА сцена ? Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 12:26 am

Играят и то доста добре. Въпросът е, че в България за къмпетитив Еспорт е малко трудно да се говори като цяло, но пък какво ли е лесно тук в момента. Не подценяваите Румънците, те са голяма сила в дотата и имат доста по-организирана дота сцена от нас. TeG и IGG са големи имена в eSport-a и в дотата.

Въпросът е, че с една слаба лига не става. В момента имаме само това тук в България. Ако се направи сериозна лига с 2 девизии и с админи и воучери, който наистина са хора и могат да отделят внимание на лигата мисля, че нещата могат да се получат. Същото се отснася и за турнирите. Имаме само ЕПС... Само с едно ЕПС е малко трудно да искаш отборите да са мотивирани и да тренират постоянно.

Любим играч - не знам. Доста момчета заслужават уважение.
Любим отбор - sG(hhn) и Ret
Върнете се в началото Go down
React1ve-
Форумен маниак
React1ve-


Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

Българската ДотА сцена ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българската ДотА сцена ?   Българската ДотА сцена ? Icon_minitimeСря Дек 23, 2009 10:49 pm

В момента нямаме шанс . Може би единствения отбор с минмални шансове е СГ а за ЕБЛ мога да кажа че отборите бяха слаби зашото аз играх на ебл единствената конкурецния ни бехя ромунците .Изиграл сам 4 мача на ЕБЛ и мога да кажа че съм доволен 2 игри бихме срещо гърците и другите не помня кой бяха а другите 2 паднахме от ИГГ и СГ.
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Българската ДотА сцена ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българската ДотА сцена ?   Българската ДотА сцена ? Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 4:54 pm

и все пак си мисля че първо трябва да се научиш да играеш, а едва след това да наричаш представящите ни отбори слаби, изложили се и т.н. ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Българската ДотА сцена ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българската ДотА сцена ?   Българската ДотА сцена ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Българската ДотА сцена ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: Прогейминг Дискусии :: Progaming Chat-
Идете на: