Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Предложение за сайта

Go down 
+3
beyOnd
AvV
insane
7 posters
АвторСъобщение
insane
Новак



Брой мнения : 7
Registration date : 19.12.2009

Предложение за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение за сайта   Предложение за сайта Icon_minitimeСъб Дек 19, 2009 11:37 pm

Видях този сайт в българската секция на Гарена форума и ми допадна. Имам няколко интересни предложения, който могат да помогнат за развитието на сайта.

Първо хубаво ще е да се ъпдейтне всякаква информация в новините. Прости примери: новина за новият патч и откаде да го изтеглим, новина за картата, която се играе в момента и чеинджлога и линк към мястото, от където може да се изтегли.

Второ нова секция за къмпетитив дота или на български - състезателна дота. Доста съм ровил в нета за информация за професионалните български отбори по дота... и няма нищо налично освен някаква оскъдна, неописана информация във форума на ЕСЛ. Хубаво ще е да имаме секция за този вид дота, където да се постват новини за българските отбори по дота, риплей от интересни мачове от различни турнири, в който има българско участие, най-интересните новини от света, лиги, в който можем да играем, някое и друго интервю.

Извинявам се, че поствам тук предложението си, но просто нямаше по адекватно място, където да го направя, което отново е минус.
Върнете се в началото Go down
AvV
Зарибен
AvV


Брой мнения : 268
Age : 36
Location : sliven
Registration date : 03.02.2009

Предложение за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за сайта   Предложение за сайта Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 12:55 am

Секцията е ПРЕДЛОЖЕНИЯ а това твойто нали е такова.Точно на мястото си е.
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Предложение за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за сайта   Предложение за сайта Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 1:01 am

като имам малко повечко време ще обновя новините. Относно новия раздел , да прав си но просто като не ме мързи много много или другия админ който пък го мързи още повече може да го добавим.Иначе добри идеи може съвсем скоро да взема да пооправя сайта (новините да обновя да изчися спама ... да добавя новия раздел... като имам малко повечко време сега следващата седмица може да се случи)
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
AvV
Зарибен
AvV


Брой мнения : 268
Age : 36
Location : sliven
Registration date : 03.02.2009

Предложение за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за сайта   Предложение за сайта Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 1:09 am

Мързеливи админи........
Върнете се в началото Go down
nikisaaa
Новак



Брой мнения : 7
Registration date : 20.12.2009

Предложение за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за сайта   Предложение за сайта Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 9:15 pm

аве хора обновете guide има 30 и неколко героя от 80 и неколко.Доста 6ми са полезни щотот ссам нообче
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Предложение за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за сайта   Предложение за сайта Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 10:05 pm

nikisaaa написа:
аве хора обновете guide има 30 и неколко героя от 80 и неколко.Доста 6ми са полезни щотот ссам нообче
виж сега... гайдове се правят доброволно от различни хора.. различни хора са направили гайдове за различни герои... логично е доста герои да няма гайдове за тях защото никой не се е хванал да прави... и моля те стига спами със излишни коментари навсякъде това не е чат това е форум пише се по темата ако има офтопик то съвсем минимален...
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
No_Tears_Please
Зарибен
No_Tears_Please


Брой мнения : 273
Registration date : 03.09.2009

Предложение за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за сайта   Предложение за сайта Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 10:06 pm

nikisaaa написа:
аве хора обновете guide има 30 и неколко героя от 80 и неколко.Доста 6ми са полезни щотот ссам нообче

Ами не е толкова лесно,играчка си е,а мързелът си казва думата :D
Върнете се в началото Go down
Epicfail
Форумен маниак
Epicfail


Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

Предложение за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за сайта   Предложение за сайта Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 11:34 pm

Сега ще добавя новия раздел, оставам на "другия админ" новините :)

байдъуей: радвам се, че форума ти е харесал!
Върнете се в началото Go down
https://dota-bg.bulgarianforum.net
insane
Новак



Брой мнения : 7
Registration date : 19.12.2009

Предложение за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за сайта   Предложение за сайта Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 3:51 am

EpicFail написа:
Сега ще добавя новия раздел, оставам на "другия админ" новините :)

байдъуей: радвам се, че форума ти е харесал!

И аз се радвам, че сте взели предложенията ми на сериозно. Относно новата секция -постване на новина за новата българска лига wbattle и новина за Balkan League (http://www.gosugamers.net/dota/news/11028) поради наличието на Българско участие няма да са лоша идея.
Върнете се в началото Go down
BooM...;]
Редовен
BooM...;]


Брой мнения : 151
Registration date : 12.04.2010

Предложение за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за сайта   Предложение за сайта Icon_minitimeЧет Апр 15, 2010 10:09 pm

като имам малко повечко време ще обновя новините. Относно новия раздел , да прав си но просто като не ме мързи много много или другия админ който пък го мързи още повече може да го добавим.Иначе добри идеи може съвсем скоро да взема да пооправя сайта (новините да обновя да изчися спама ... да добавя новия раздел... като имам малко повечко време сега следващата седмица може да се случи)

... нали не смяташ да триеш тема за правене на мнения от Spam Land :D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложение за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за сайта   Предложение за сайта Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложение за сайта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: Предложения-
Идете на: