Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Heroes of Newerth (Дота)

Go down 
+18
¦•••SHERIFA•••¦
mafiafran
akira
No_Tears_Please
Zero
Gopeto
AvV
Lord_Vampire
Kakichka
beyOnd
Cherkezov
^NiGhT_eLf^
HeyKiwey
Cannibal
Kamukag3e
Thunderseeker
McMarto
StarScream
22 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
StarScream
Зарибен
StarScream


Брой мнения : 272
Age : 30
Location : Gabrovo
Registration date : 04.06.2008

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 11:14 pm

абе тва като го видях и бях зашеметен дори незнаех че има некви такива копия на дота Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ето и инфо за тези които не са го виждали

Screens:

Heroes of Newerth (Дота) Hon_logo

Heroes of Newerth (Дота) N63037549101_1884901_5054251

Heroes of Newerth (Дота) 4971_95346474101_63037549101_2001370_7645423_n

Heroes of Newerth (Дота) HoNDotAItems1

https://2img.net/h/i65.photobucket.com/albums/h221/IndeFury123/HoN/HoNDotAItems2.png" border="0" alt=""/>

Heroes of Newerth (Дота) Phoca_thumb_l_Heroes_of_Newerth_015

Heroes of Newerth (Дота) 375befa7f8aed19f640cac8c6f58f09b

Gameplays:

YouTube - Heroes of Newerth HoN NEW Gamplay Video!

Heroes of Newerth: Devourer

HoN, или Heroes of Newerth, е последната Дота базирана игра на друг променен терен. За разлика от предишните клонинги, (League of Legends, Demigod), HoN има точно копирани герой и способности, докато все още поддържат забавни фактори. Накратко Дота с подобрена графика няколко нови герой, магий, предмети и т.н
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 11:26 pm

Ама това цяла нова игра ли е?
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Thunderseeker
Зарибен
Thunderseeker


Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 11:52 pm

причината заради която още хора играят quake 3, unreal '99, и една дузина игри които имат по 1-2 продължения, просто атмосферата е изгубена
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 1:29 pm

Heroes of Newerth е направена от PenDragon и Eul, Дракончето е собственика на dota-allstars.com и тъй като ДотА офицялно няма право на лиценз, човека сега можа да постигне много неща, аз скоро мисля да я пробвам сериозно :)
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 4:22 pm

Kamukag3e написа:
Heroes of Newerth е направена от PenDragon и Eul, Дракончето е собственика на dota-allstars.com и тъй като ДотА офицялно няма право на лиценз, човека сега можа да постигне много неща, аз скоро мисля да я пробвам сериозно :)
И наистина ще постигне много неща... А за пробването - по-добре изчакай първо да излезе :D Да не би да имаш бета тест ключ :?:
Това не е първата игра подобна на ДотА. От време на време излизат такива продукти - Demigod например(който обаче ми омръзна за отвратително кратко време). Тук нещата обаче са съвсем леко променени, тъй като е запазено всичко около картата и играта обещава да има също толкова добър геймплей + в пъти по-добри визуални ефекти. Героите и магите са променени, но са взаимствани от познатите ни.
Върнете се в началото Go down
StarScream
Зарибен
StarScream


Брой мнения : 272
Age : 30
Location : Gabrovo
Registration date : 04.06.2008

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 10:16 pm

сдобих се с Beta Key и я пробвах :) и много ми хареса там даже преди да праиш игра има едни отметки дали да е за нообс дали с някви точки дали с леавари....просто е мноо яко и хостнах и играх срещу 1 1vs1 рандом герои и на мене ми се падна някъв шаман които по магии мноо приличаше на Shadow Shamana и си мисля че е тои,и просто магиите му бяха супер яко напраени да речем улта му е супер оригинален като го пуснеш пак праи сащото като тоя от дотата само че пуска некав облак(което е много логично под облака ти намаля армора демек се едно те удрят гръмотевици и вятър lol! )и вуобще магиите са малко променени и с по яки ефекти да речем 3-тата ми магия като я пусна и некви зелени треви ала бала абе мноо е добро :D :D и има някво друго нещо дето като дадеш 30$ и стааш нещо като Gold Member демек нещо като официален играч ли нещо от сорта :scratch:
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 11:43 pm

StarScream написа:
сдобих се с Beta Key и я пробвах :) и много ми хареса там даже преди да праиш игра има едни отметки дали да е за нообс дали с някви точки дали с леавари....просто е мноо яко и хостнах и играх срещу 1 1vs1 рандом герои и на мене ми се падна някъв шаман които по магии мноо приличаше на Shadow Shamana и си мисля че е тои,и просто магиите му бяха супер яко напраени да речем улта му е супер оригинален като го пуснеш пак праи сащото като тоя от дотата само че пуска некав облак(което е много логично под облака ти намаля армора демек се едно те удрят гръмотевици и вятър lol! )и вуобще магиите са малко променени и с по яки ефекти да речем 3-тата ми магия като я пусна и некви зелени треви ала бала абе мноо е добро :D :D и има някво друго нещо дето като дадеш 30$ и стааш нещо като Gold Member демек нещо като официален играч ли нещо от сорта :scratch:
иначе мн добре обясняваш :)
а играта наистина си струва
Върнете се в началото Go down
HeyKiwey
Форумен маниак
HeyKiwey


Брой мнения : 699
Location : Варна
Registration date : 02.07.2008

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeВто Окт 20, 2009 7:59 pm

Аз на ся я скиах в нета и реших да ви оведомя, ама явно вии сте къде-къде по-напред с материала :lol:
Излежда зверски яка, ще се играе. Само да знаете случайно дали ще се плаща, или ще е като гарена - избираш си да плащаш за екстри??
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeВто Окт 20, 2009 8:06 pm

засега играта не е излязла и се играе само с бета ключове, които са безплатни. повече информация можеш да намериш на сайта на играта
Върнете се в началото Go down
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак
^NiGhT_eLf^


Брой мнения : 417
Age : 30
Location : Русе
Registration date : 27.07.2008

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСря Ное 04, 2009 4:40 am

Още не съм я пробвал, но това е поредната игра, която няма бъдеще заедно с другите идиотски подобия на дота (LoL и Demigod), причината я каза доста точно Thunderseeker. Тва драконче отдавна не му пука за дотата ако не се лъжа и ся шми прай нова ''ера'' на дота. Добре че поне Icefrog (Дано ми прости че му копи пастет аватара xD), който държи за по - добро бъдеще на тази карта, която е едва 5 мб, но игри като тези от 2009 с над 1 гб немогат да и стъпят и на малкия пръст, факт че държи за бъдещето на играта, Icefrog започна проект с Valve (CS) преди месец, проект който наистина (да се надяваме) ще запази духа на ДотА и ще я доведе до нова ера.
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСря Ное 04, 2009 9:03 am

^NiGhT_eLf-BETA^ написа:
Още не съм я пробвал, но това е поредната игра, която няма бъдеще заедно с другите идиотски подобия на дота (LoL и Demigod), причината я каза доста точно Thunderseeker. Тва драконче отдавна не му пука за дотата ако не се лъжа и ся шми прай нова ''ера'' на дота. Добре че поне Icefrog (Дано ми прости че му копи пастет аватара xD), който държи за по - добро бъдеще на тази карта, която е едва 5 мб, но игри като тези от 2009 с над 1 гб немогат да и стъпят и на малкия пръст, факт че държи за бъдещето на играта, Icefrog започна проект с Valve (CS) преди месец, проект който наистина (да се надяваме) ще запази духа на ДотА и ще я доведе до нова ера.
Е, факт е че петдесет хиляди бета кий-а се изчерпаха за по-малко от час :(((
Относно Valve: доколкото знам те му станаха спонсори, за какъв точно проект става дума?
Върнете се в началото Go down
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак
^NiGhT_eLf^


Брой мнения : 417
Age : 30
Location : Русе
Registration date : 27.07.2008

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСря Ное 04, 2009 1:07 pm

Cannibal написа:
^NiGhT_eLf-BETA^ написа:
Още не съм я пробвал, но това е поредната игра, която няма бъдеще заедно с другите идиотски подобия на дота (LoL и Demigod), причината я каза доста точно Thunderseeker. Тва драконче отдавна не му пука за дотата ако не се лъжа и ся шми прай нова ''ера'' на дота. Добре че поне Icefrog (Дано ми прости че му копи пастет аватара xD), който държи за по - добро бъдеще на тази карта, която е едва 5 мб, но игри като тези от 2009 с над 1 гб немогат да и стъпят и на малкия пръст, факт че държи за бъдещето на играта, Icefrog започна проект с Valve (CS) преди месец, проект който наистина (да се надяваме) ще запази духа на ДотА и ще я доведе до нова ера.
Е, факт е че петдесет хиляди бета кий-а се изчерпаха за по-малко от час :(((
Относно Valve: доколкото знам те му станаха спонсори, за какъв точно проект става дума?

Мене това ме заинтересова, че раздадоха от 5 сайта общо поне 1 млн ключа и ся ше видя един фр каза че като стане 5 лвл му дават няколко безплатни ключа, ако ми даде ше питам дали ше даде и за тебе ( аз четох у форуми и тез дет имат по 3-4 ключа са си ги раздали..), но се пак мисля че няма да ме привлече много играта, като играх Demigod ми стана ясно..(8 героя и картата се състой само от 3-те линии няма гори..(нищо че е руска xD )) а за Valve : http://www.playdota.com/forums/blogs/icefrog/264/great-news-dota-fans/#comments
Върнете се в началото Go down
Cherkezov
Форумен маниак



Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСря Ное 04, 2009 2:42 pm

Много извратен скин имат героите....И системата за пазаруване е малоумна меко казано.Скиловете се използват доста различно,но може би е за добро.Ако оправят това пазаруване, и може би като свикне човек , няма да е толкова лоша.Кефи ме как са направили magina :lol:
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСря Ное 04, 2009 3:16 pm

за мен всички тези подобия на дота са абсолютен боклук.. предпочитам дотата която си я играеш чрез уаркрафта отколкото отделна игра... идеята на айсфрог също не я имам за нещо добро ако той вземе та направи отделна игра дота дали няма да направи поредния боклук ? полувината герои имат различни скинове ? Полувината предмети също ? Дотата няма да е това което сме си свикнали да играем и във моя случай бих предпочел старата дота пред всичките копия излезли досега както и пред това което се очаква да направи айсфрог
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак
^NiGhT_eLf^


Брой мнения : 417
Age : 30
Location : Русе
Registration date : 27.07.2008

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСря Ное 04, 2009 4:34 pm

В едно съм сигорен, Icefrog няма да я направи да бъде толкова шарена и дразнеща и ще се стреми да запази повечето работи от добрата стара дота, тези 2 причини донякъде ми дават надежда че няма да стане поредния боклук.Първото мисля че е очевидно че няма да бъде шарена и да изглежда като детска игричка като League of Legends, се пак ще работят Icefrog и Valve (CS Source е изключително добра просто фантастична наподобява малко call of duty но се стреми към CS и е 2 пъти по - добра, само че повечето не са я пробвали и не им се пробва и си остават към 1.6 аз поне бях така обаче като я пробвах...)
Върнете се в началото Go down
Kakichka
Новак
Kakichka


Брой мнения : 35
Registration date : 16.10.2009

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСря Ное 04, 2009 5:50 pm

Говори се, че тази игра ще се плаща на месец, като мморпг-тата, което = никакво бъдеще. Иначе като цяло е доста добра.

Btw Icefrog нямал нищо против създаването на играта :)
Върнете се в началото Go down
Cherkezov
Форумен маниак



Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСря Ное 04, 2009 5:54 pm

Kakichka написа:
Говори се, че тази игра ще се плаща на месец, като мморпг-тата, което = никакво бъдеще. Иначе като цяло е доста добра.

Btw Icefrog нямал нищо против създаването на играта :)
То остава и да има.Това е допълнително популяризиране на неговата карта.Той така или иначе нищо не печели от повече хора играещи дота в wc3,поне да остави нещо след себе си и да каже,че са направили цяла игра по неговата карта.
Върнете се в началото Go down
Kakichka
Новак
Kakichka


Брой мнения : 35
Registration date : 16.10.2009

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСря Ное 04, 2009 8:54 pm

Cherkezov написа:
Kakichka написа:
Говори се, че тази игра ще се плаща на месец, като мморпг-тата, което = никакво бъдеще. Иначе като цяло е доста добра.

Btw Icefrog нямал нищо против създаването на играта :)
То остава и да има.Това е допълнително популяризиране на неговата карта.Той така или иначе нищо не печели от повече хора играещи дота в wc3,поне да остави нещо след себе си и да каже,че са направили цяла игра по неговата карта.

При положение, че е започнал работа с valve по създаване на отделна игра всъщност е нормално да ИМА нещо против HoN :)
Върнете се в началото Go down
Cherkezov
Форумен маниак



Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeЧет Ное 05, 2009 1:50 am

Kakichka написа:
Cherkezov написа:
Kakichka написа:
Говори се, че тази игра ще се плаща на месец, като мморпг-тата, което = никакво бъдеще. Иначе като цяло е доста добра.

Btw Icefrog нямал нищо против създаването на играта :)
То остава и да има.Това е допълнително популяризиране на неговата карта.Той така или иначе нищо не печели от повече хора играещи дота в wc3,поне да остави нещо след себе си и да каже,че са направили цяла игра по неговата карта.

При положение, че е започнал работа с valve по създаване на отделна игра всъщност е нормално да ИМА нещо против HoN :)
Ново 20 :scratch: Но при положение,че Ice Frog изкопира Aeon of Strife , е нормално да е достатъчно великодушен да разреши да копират от копираната му игра.
Върнете се в началото Go down
Kakichka
Новак
Kakichka


Брой мнения : 35
Registration date : 16.10.2009

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeПет Ное 06, 2009 9:24 pm

Ами дадоха ми акаунт за участие в бетата и мога да кажа, че играта изглежда доста добре, но усетих няколко важни неща:

1. По-лесна от дота - Анимациите на героите са много по бързи и почти няма такова нещо като animation-canceling. Голд се печели по-лесно и по-бързо.

2. По-бърза от дота - Герой на 300 мс се чувства като герой на 400 в wc3 dota :) Битките са адски бързи и дори в късна игра не продължават повече от 5-8 секунди.

3. Графично и звуково играта е перфектна, като върви на много конфигурации - на 1gb ddr2 RAM, 512 Video, AMD 3800+ x2 я карам на 1680х1050 и всичко на ultra high.
Върнете се в началото Go down
Lord_Vampire
Новак
Lord_Vampire


Брой мнения : 35
Age : 30
Location : Стара Загора
Registration date : 07.11.2009

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeСъб Ное 07, 2009 2:03 pm

HoN го играх откогато му пуснаха бетата, но след 200 мача ми писна :D
Отначало заради графиката ще имате сериозни проблеми с ориентацията, но се свиква. Обаче както казаха по-горе team battles протичат много бързо и дори да си мега здравия танк ако те фокусират си доло за има няма 5 секунди.
Ефектите са невероятни в сравнение с тези на оригиналната Дота, но това е много объркващо при отборни битки- всеки като пусне по 1 аое магия не виждаш къде ти е героя и какво правиш :)
Магазините вярно са направени много малоумно. Може и да има бутони за бързо сглабяне на рецепти, но самите предмети са разположени много зле и като прибавим това че при почти всеки ъпдейт ги разместват става още по-зле...
Добра е играта, но едва ли ще измести дота.

ЕДит: Също така има много добра система за leavers и организиране на игри за играчи с по-високи stats :)
Върнете се в началото Go down
HeyKiwey
Форумен маниак
HeyKiwey


Брой мнения : 699
Location : Варна
Registration date : 02.07.2008

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 2:01 pm

http://www.alienwarearena.com/event/hon-beta-giveaway/
аз си чакааааааааам да ми пратят бета на мейла, пък то тряяло да се регна в някво ламеско сайтче и готоо :lol:
Върнете се в началото Go down
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак
^NiGhT_eLf^


Брой мнения : 417
Age : 30
Location : Русе
Registration date : 27.07.2008

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 2:24 pm

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
http://www.alienwarearena.com/event/hon-beta-giveaway/
аз си чакааааааааам да ми пратят бета на мейла, пък то тряяло да се регна в някво ламеско сайтче и готоо :lol:

ОМГ в тоя сайт ся бях регнал обаче били свършили както и още в 2-3 сайта и са отказах да търся пък ся пак заредили, даже ми беше запаметено името и паролата, благословен да си aKaM_B_ycTu4Kа :D
Върнете се в началото Go down
HeyKiwey
Форумен маниак
HeyKiwey


Брой мнения : 699
Location : Варна
Registration date : 02.07.2008

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 4:03 pm

ем да, ама то докато разбера къв ми е героя, срещу къв герой съм на линия, и как да направя меканз, те ни изнесаха :lol:
Купуването верно е скапано направено :x
Върнете се в началото Go down
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак
^NiGhT_eLf^


Брой мнения : 417
Age : 30
Location : Русе
Registration date : 27.07.2008

Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 7:36 pm

да бе и аз първо гледам щот беше SD и гледам един с светкавици и викам оо зевса зимам го и дигам уж 2-ра що нестава уе и чак 5-10 мин след туй са оказа че това е разор като дигнах първа :lol: а инъче после играх с мираната, кадето играх 2 пъти по - добре напрайх и double и ги целих със стрелите или по точно копия :lol: е пак ни изнесоха но успях да си направя phase който дава и атак спиид като на 6.63 мисля че Bottle и claymore :) като цяло мога да кажа графиката е просто изключителна но няма абсолютно никакъв дух, няма атмосфера както дота, просто изключителна скука... даже след първата хоста написа noobs, а аз написах DotA rlzz !!! и напрао изключих играта :D, но после не се сдържах да пробвам моя любим герой (мирана)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Heroes of Newerth (Дота) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes of Newerth (Дота)   Heroes of Newerth (Дота) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Heroes of Newerth (Дота)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Heroes
» Jungling Heroes
» Battle Field: Heroes Beta Key

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Друго :: SPAM land-
Идете на: