Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 [HERO] Necro Slayer

Go down 
+22
interaktiven
paranoiks
k1ll1nGspr33
Няма.изход
AcnupuH
AvV
kjakjak
BaLaNaR
No_Tears_Please
[DeAd ZoNe]
Sniperman
Morti
innoyed
Pr0gress!ve
Zero
Epicfail
HeyKiwey
frezist
^NiGhT_eLf^
StarScream
McMarto
beyOnd
26 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Харесва ли ви героя ?
T-up
[HERO] Necro Slayer Vote_lcap84%[HERO] Necro Slayer Vote_rcap
 84% [ 31 ]
T-down
[HERO] Necro Slayer Vote_lcap16%[HERO] Necro Slayer Vote_rcap
 16% [ 6 ]
Общо гласове : 37
 

АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeПон Авг 18, 2008 10:09 pm

[HERO] Necro Slayer Acolyte
[HERO] Necro Slayer Acolyte
Stats:
Base damage:20-26 ( 42-48 )
Base Armor - 2
Primary Atribute - inteligence
Strenght-19+1,4
Agility-20+2
Inteligence-22+2,5
Movespeed - 290
Base Attack Time - 1.7
Attack Range - 600 (ranged)
Attack Animation - 0.7 / 0.4
Casting Animation - 0.0 / 0.0
Sight Range (?) - 1800 / 800
Affiliation - Scourge
Hitpoint - 511
Mana - 286

Magics:
Necro Strenght
[HERO] Necro Slayer Spell_Fire_Immolation
Магията дава хелт и дмг на всички ваши юнити
1 левел: 400 хелт и 30 дмг
2 левел: 600 хелт и 40 дмг
3 левел: 800 хелт и 50 дмг
4 левел: 1000 хелт и 60 дмг
Пасивна магия.

Necro Agility
[HERO] Necro Slayer Spell_Fire_BlueImmolation
Тази магия дава армор и атак спиид на всички ваши юнити.
1 левел: Дава 20% атак спиид и 2 армор
2 левел: Дава 30% атак спиид и 3 армор
3 левел: Дава 40% атак спиид и 4 армор
5 левел: Дава 50% атак спиид и 5 армор
Пасивна магия

Necro Powerup
[HERO] Necro Slayer Spell_Shadow_SealOfKings
Магията си се вдига на 4 левела.
Това е магия подсилваща магиите на вашите съмъни:
Със всеки левел увеличава следните неща на магиите на елементълите:
Увеличава със 100 дмг на левел 1ва магия на файър елементъла
Увеличава със по 10 дмг на секунда ефекта на 2ра магия на файър елементъла всеки левел.
Увеличава със по 100 рейндж улта на файър елементъла и със по 100 дмг всеки левел.
Увеличава времетраенето на 1ва магия на Въздушния елементъл със по 0.5 сек всеки левел.
Увеличава със по 20 бонус дмг-а на 2ра магия всеки левел.Въздушен елементъл.
Увеличава рейнджа на улта на въздушния елементъл със по 100 на левел.Увеличава времетраенето на блайнда със 2 сек всеки левел.Увеличава слоуа със по 10% всеки левел.Увеличава % на блайнда със по 10% всеки левел.
Увеличава със по 0.5 сек времето което юнитите стоят във корени при природния елементъл.
Намаля времето за което ставате невидим от 2ра магия със по 1 секунда всеки левел.
Увеличава времето на улта на природния елементъл със 1 сек всеки левел и увеличава % мс които дава и намаля всеки левел със по 5%
Увеличава рейнджа на първа магия на водния елементъл със по 100 на всеки левел. И дмг-а със по 100 на всеки левел.
Увеличава времето което стои върху вас щита от 2ра магия на водния елементъл със по 3 сек на левел.
Увеличава муувспиида на улта на водния елементъл. Със 20 всеки левел.Увеличава сайлънса който правите със по 1 сек всеки левел.Увеличава със 40 бонус дмг-а който правите като излезете от реката
Увеличава дмг-а на 1ва магия на електрическия елементъл със 80 всеки левел и със по 1 юнитите на които отскача.
Увеличава със 5% губенето на аттак спиид и със 10 губенето на -мс
от 2ра магия на електрическия елементал.И увеличава със по 2 секунди времетраенето на магията всеки левел.
Увеличава със 50 дмг-а който удря на всички по мапа всеки левел и слоуа със 8% всеки левел.
Глобални промени:Със всеки левел на тази магия който и да е от елементите получава 100 бонус хелт и 100 бонус мана.

Necro Book:
[HERO] Necro Slayer BTNNecromancerMaster
Могъща некромансърска книга която ви позволява да призовете един от боговете елементъли на ваша страна.Можете да призовете само един и оттам нататък да играете само на този елементъл.Елементъла неможе да се смени.Избора на елементъл идва на 6ти левел когато за първи път се вдига улта.
6 левел - Можете да призовете един от 3те бога на ваша страна
10 левел - Елементъла който сте избрали получава активна магия (зависи от елементъла който сте избрали магиите са различни)
15 левел - Елементъла получава 2ра активна магия !
20 левел - Елементъла получава нещо като ултимат !

Елементъли и магиите им:
[HERO] Necro Slayer Spell_Fire_Elemental_Totem
Файър елементъл:
1ва магия:Fire Bolt - нанася 100 дмг - 20 сек куулдаун - 100 мана.
2ра магия:Burning Blade - когато елементъла активира тази магия получава оръжие със файър ефект - всеки удар който направи се активира този ефект - 10 секунди нанася по 10 дмг на секунда - магията трае 30 секунди.Куулдаун 50 секунди.Мана - 100.
3та магия (ултимат) - Елементъла призовава експлозия на 500 рейндж около него.Магията е нещо като улта на веномансър но при веномансър той точи хелт а тук просто директно нанася дмг и оставя файър ефект по всички (същия като този от 2ра магия) - Нанася 300 дмг и изисква 200 мана.Куулдаун - 60 сек
Има 500 ХП
Има 200 Мана
Има 50 дмг
Армор - 1
Рейндж - 500
Муув спиид - 300
Атак анимация - 1 удар във секунда.

Въздушен елементъл:
[HERO] Necro Slayer Spell_Fire_ElementalDevastation
1ва магия:Торнадо - седи 2 сек - куулдаун 10 сек.Изисква 80 мана.
2ра магия:Wind Bash - Получава магия като тази на спирит брейкър (бутането) и нанася 20 бонус дмг с нея.Шанс-а е 20%.
3та магия(ултимат) - Активира Мощна експлозия около себе си която избутва всички единици на определен радиус от него (500 рейндж) и ги слоува 20% за 5 сек.Единиците получават и магия като тази на тролла блайнд за 10 сек.Магията прави блайнд 20% мисс. - куулдауна е 60 секунди. Изисква 150 мана.
Има 400 ХП
Има 150 мана
Има 3 армор
Има 65 дмг
Меле юнит
Муувспиид: 330
Атак Анимация: 1 удар в секунда

Природен елементъл:
[HERO] Necro Slayer BTNTreant
1ва магия:Корени .Активна магия избирате цел и той седи във корени 1.7 секунди без да може да мърда. - Куулдаун 10 сек.Мана - 70
2ра магия: Прави ви невидим когато сте близо до дървета.Невидимоста се възстановява 5 сек след като ударите някой и т.н.
3та магия (ултимат) - Подобен на този на трент протектор само че държи всички във корени около вас за 2 секунди ,не им нанася дмг но,след като бъдат освободени от корените върху тях остава нещо като кърс който ги слоува със 20% и дава на елементъла 20% мс. - Куулдаун 70 секунди.Мана 180.Кърса трае последните 10 сек.
Има 700 Хелт
Има 170 мана
Има 5 армор
Меле юнит
Има 57 дмг
Муувспиид - 290
Атак анимация - 1 удар на всеки 1.6 секунди

Воден елементъл:
[HERO] Necro Slayer Spell_Shaman_AncestralAwakening
1ва магия:Водна струя която е същата като тази на морфлинг само че рейнджа е 700 и нанася 100 дмг. - Мана - 140. Куулдаун 20 сек.
2ра магия:Водна преграда която като си пуснете немогат да ви кастват магии. - Мана - 70.Куулдаун - 40 сек.Магията трае последните 10 сек.
3та магия:(ултимат) Ако елементъла се намира във реката може да се селее със нея и да се движи и появява навсякъде където има вода без да разберат че е там.КАто се слеете със водата муув спиида ви се увеличава със 20.Първия когото ударите със излизането си го сайлънсвате за 2 сек и правите + 50 бонус дмг - Магията има 40 сек куулдаун и не изисква мана.
Има 470 хелт
Има 300 мана
Има 2 армор
Има 310 муувспиид
Има 71 дмг
Рейндж юнит - 600 рейндж
Атак Анимация - 1 удар на 1.3 секунди

Електрически Елементъл:
[HERO] Necro Slayer Spell_Shaman_StaticShock
1ва магия:Чейн лайтнинг.Нанася 100 дмг и отскачайки дмг-а не се променя.Отскача на 5 юнита.Куулдаун 20 сек - Мана 110.
2ра магия: Наелектризиране - Избирате противников юнит и го наелектрезирвате.Той губи 20% атак спиид и 20 муувспиид за 10 сек.Куулдаун - 30 сек не изисква мана.
3та магия (ултимат) Шоква всички противници по картата и им нанася 100 дмг и ги слоува със 10% за 10 сек.Куулдаун 80 секунди. Мана - 170.

Има 450 хелт
Има 240 мана
Има 66 дмг
Има 2,4 Армор
Има 285 муувспиид
Има 800 рейндж
Атак анимация - 1 удар на всеки 1.5 секунди.

Можете да имате само 1 елементъл.Елементъла който ще развивате се избира още на 1вия левел на улта.След като призовете елементъл неможете да го заменяте със нов преди стария да умре.Пускането на нов елементъл изисква 300 мана.Ако героя умре елементъла не умира но ако елементъла умре героя губи 200 хелт.На последните левели можете само да седите във базата със героя и да играете само със елементъла.Куулдауна е 200 секунди.Всеки елементъл може да НОСИ 1 предмет.Този предмет може да е който и да е.Предмета трябва да се сглоби от героя (щото за 1 слот неможе да се сглоби) и да се даде на елементъла.2та юнита могат да обменят предмети.Ако елементъла има рапира като умре тя не пада.
IDEA FROM BEYOND!


Последната промяна е направена от beyOnd на Пон Авг 18, 2008 11:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост




[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeПон Авг 18, 2008 10:31 pm

Ехааа ... Колко време го прави ?? Много е хубав, но не се знае дали ще го видим в ДОТА ;(
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeПон Авг 18, 2008 11:03 pm

Дано да го видим. Не бях виждал подобен герой, постарал си се... ;)
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
StarScream
Зарибен
StarScream


Брой мнения : 272
Age : 30
Location : Gabrovo
Registration date : 04.06.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 12:23 am

дам кефи ме само дето ми се струва малко имбав с тия аури
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 12:32 am

StarScream написа:
дам кефи ме само дето ми се струва малко имбав с тия аури
Това не са аури.Те дават бонуси само на твоите юнити.Тоест някой от елементълите и некрономик евентуално...
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
StarScream
Зарибен
StarScream


Брой мнения : 272
Age : 30
Location : Gabrovo
Registration date : 04.06.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 1:05 am

аа омфг аз си мисля че дават на сички герой около тебе :D
Върнете се в началото Go down
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак
^NiGhT_eLf^


Брой мнения : 417
Age : 30
Location : Русе
Registration date : 27.07.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 1:06 am

даваиго на жабата(icefrog) :)
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 1:15 am

Нз.... нека си дадат повечко хора мнението :)
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
frezist
Форумен маниак
frezist


Брой мнения : 742
Location : В София
Registration date : 02.01.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 8:34 am

StarScream написа:
аа омфг аз си мисля че дават на сички герой около тебе :D

hhaa i az taka si pomislih kakto i da e mn e qk geroq brat4eto na invoker :D nqkolko gre64ici ima de tam za casting speeda 0.0 hha koeto 6te e imbarsko taka izvednyj da prai6 elemntite ina4e qko me kefi toq geroi stranno kak si go izmislil malko oplete ne6tata pri aurata ama aide :D kefi me malko go preraboti i icefrog
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 8:57 am

Герой, който играе само на summon, sux. Освен това първите 2 са доста имбави. 2 некрота +1000 НР, 60 dmg, 5 армор и 50% IAS. А елементалите са доста слаби. Dominator > Elemental, Diffusal > elemental, Medusa > Elemental, Chen > Elemental, Enchantres > elemental, DEstroyer > Elemental.
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 9:45 am

Morti написа:
Герой, който играе само на summon, sux. Освен това първите 2 са доста имбави. 2 некрота +1000 НР, 60 dmg, 5 армор и 50% IAS. А елементалите са доста слаби. Dominator > Elemental, Diffusal > elemental, Medusa > Elemental, Chen > Elemental, Enchantres > elemental, DEstroyer > Elemental.
Е как елементълите ше са слаби при положение че 1ва и 2ра дават на тях бонуси ?!??? Напраил съм ги силни за средна и нетолкова ранна игра... мислех за късна игра ама незнам не ми се занимаваше повече ....
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост




[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 10:21 am

Много е добър !! ама мн , има само 1 проблем ... нз как ще избера кой бог да призова :Д:Д те сички са некви такиа яки :Д:Д ...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 10:21 am

Слаби са, защото често взимани предмети и герои ги контрят.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 10:25 am

Morti написа:
Слаби са, защото често взимани предмети и герои ги контрят.
Зависи как играеш са слаби :Д мене ме кефят :Д и да питам нали можеше да има пускаш 1-2 на тях? или само на крийпс и такиа ?!
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 10:58 am

LifeBreaker написа:
Morti написа:
Слаби са, защото често взимани предмети и герои ги контрят.
Зависи как играеш са слаби :Д мене ме кефят :Д и да питам нали можеше да има пускаш 1-2 на тях? или само на крийпс и такиа ?!
1ва и 2ра магия не се пускат.Те са пасивни магии действащи на елеметъла който имате.Но не и на вас.А бтв единия елементъл има спелл шиелд и би трябвало пърдж да не го бие ?
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост




[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 11:26 am

Purge минава през spell immunity. gg

LifeBreaker написа:
Morti написа:
Слаби са, защото често взимани предмети и герои ги контрят.
Зависи как играеш са слаби :Д мене ме кефят :Д и да питам нали можеше да има пускаш 1-2 на тях? или само на крийпс и такиа ?!

Това, че ти харесват, не значи, че не са слаби.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 11:29 am

beyOnd написа:
LifeBreaker написа:
Morti написа:
Слаби са, защото често взимани предмети и герои ги контрят.
Зависи как играеш са слаби :Д мене ме кефят :Д и да питам нали можеше да има пускаш 1-2 на тях? или само на крийпс и такиа ?!
1ва и 2ра магия не се пускат.Те са пасивни магии действащи на елеметъла който имате.Но не и на вас.А бтв единия елементъл има спелл шиелд и би трябвало пърдж да не го бие ?
Да де...: Д мерси
Върнете се в началото Go down
HeyKiwey
Форумен маниак
HeyKiwey


Брой мнения : 699
Location : Варна
Registration date : 02.07.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 12:13 pm

Хубав герой, но имам малко предложения:
1. Ако елемтъла е хийлнат 1 път с меканз, да може да се хийлне и втори път веднага с друг меканзъм.
2. Нарастването на ултимата на героя да дава по 1 слот на елементалите.
3. Вмесо улта на героя да има 210 сек CD, да има 60 или 90, но да започне да се зарежда след като елементъла умре (не знам дали ви харесва, но ми звучи по-балансирано :roll: )
4.(imba :lol: ) бонусите от 1ва и 2ра да се дават и на кокошката(само на неговата). Така ще бъде задължителен герой за team-courier :D
5. Понеже ще стане доста Imba на 6 левел за гора и рошан, нека неутралните да праят повече демидж на елементъла. Например 125%...
Върнете се в началото Go down
Epicfail
Форумен маниак
Epicfail


Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 7:14 pm

да ти кажа чесно не ми харесва. Просто става друг тип герои нещо като инвокера. В смисъл не е точно като него ама пак сичко разчита на улта и е леко имба ако земеш некрономиком и маск of dominating щото прекалено много се наяждат твоите изродчета :Д

едно голямо евала че си се постарал да го направиш;-)
Върнете се в началото Go down
https://dota-bg.bulgarianforum.net
McMarto
Spam Master
McMarto


Брой мнения : 3736
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 24.06.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeПет Авг 22, 2008 5:06 pm

Според мен пък е време за по-разнообразни герои като Инвокъра, а не да блъскаме герои с първа магия - 300 дмг, 2-ра - 500 и т.н. Между другото защо не го прекръстиш на Elemental summoner и улта му да се казва Elemental symphony. И ще е най-добре 1-ва и 2-ра да дават бонуси само на елементите, защото с Некрономикон героя няма да има смисъл да си вдига улта и гадинките ще са по-силни от елемента.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Zero
Форумен маниак
Zero


Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeСъб Авг 30, 2008 11:06 pm

мене ме радва само че имам въпрос пасивките по цялата карта ли деистват иначе е добро ма доста хард ще се играе тоя герои
Върнете се в началото Go down
Pr0gress!ve
Новак



Брой мнения : 18
Location : Burgas
Registration date : 24.08.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeСъб Авг 30, 2008 11:38 pm

Доста е добър героят мен ме кефи дано ледената жаба го одобри и да го видим скоро.Евала че си се постарал :D :D
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак
beyOnd


Брой мнения : 1927
Age : 31
Location : Варна
Registration date : 03.04.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeСъб Авг 30, 2008 11:43 pm

Alex_95 написа:
мене ме радва само че имам въпрос пасивките по цялата карта ли деистват иначе е добро ма доста хард ще се играе тоя герои
Да... пасивките са по целия мап.... може на късни левели да си седиш със героя на фонтана и да играеш със съмъна... тоест да неможеш да умреш xD
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
innoyed
Новак
innoyed


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 16.08.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeНед Авг 31, 2008 12:33 am

Мен мн ме кефи :sunny:
Върнете се в началото Go down
http://B.TapHoBo
Zero
Форумен маниак
Zero


Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitimeНед Авг 31, 2008 9:23 pm

да тва е яко мене водния ме кефи кашираш се на реката и си дебнеш :D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[HERO] Necro Slayer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [HERO] Necro Slayer   [HERO] Necro Slayer Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
[HERO] Necro Slayer
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Visage-Necro'lic Guide
» [guide] Lina Inverse, the Slayer
» New Hero
» New hero
» [HERO]Sporker

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: Предложения-
Идете на: