Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Nice game

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
He_Mu_e_gobre
Зарибен
He_Mu_e_gobre


Брой мнения : 297
Age : 32
Registration date : 13.12.2008

Nice game Empty
ПисанеЗаглавие: Nice game   Nice game Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 4:16 pm

http://replay.garena.com/view.php?id=4c5d5c1a4501f
Една игра която изиграх преди малко с Jakiro.Според мен беше интересна и затова реших да я споделя моля дайте коментари не само за мен(He_Mu_e_gobre),а за играта като цяло.
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Nice game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nice game   Nice game Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:33 pm

Само на мен ли ми прави проблем при отварянето ?
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Nice game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nice game   Nice game Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 6:21 pm

Kamukag3e написа:
Само на мен ли ми прави проблем при отварянето ?
явно да, какъв точно е проблема?
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Nice game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nice game   Nice game Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 6:42 pm

Свалям го, не ми го разпознава като формат.
Не ми го отваря с Warcraft като му го задам.

WC version ?
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Nice game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nice game   Nice game Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 6:48 pm

няма да е от това, пробвай с .w3g накрая ако не го разпознава
иначе аз в момента гледам, ХЛ руум ли е това?

п.с. ками ако можеше да видиш Сила мечо много щеше да се зарадваш
Върнете се в началото Go down
IVANotLUKOVIT
Зарибен
IVANotLUKOVIT


Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

Nice game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nice game   Nice game Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 8:06 pm

Cannibal написа:

иначе аз в момента гледам, ХЛ руум ли е това?
Да БГХЛР2
Върнете се в началото Go down
He_Mu_e_gobre
Зарибен
He_Mu_e_gobre


Брой мнения : 297
Age : 32
Registration date : 13.12.2008

Nice game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nice game   Nice game Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 9:44 pm

Версия на WC-->1.24e map-6.68c сега ще намеря другаде да го кача,ако пак имаш проблеми кажи.И да играта е хлр2(БГ)
Едит:Нещо не се справям с качването на друг сайт за това ако знаеш къде да го кача дай предложение,а иначе който го е гледал моля да даде някаво мнение,за да знам какво има да се подобри.Аз си знам някой грешки,но чуждо мнение ще ми дойде добре.


Последната промяна е направена от He_Mu_e_gobre на Съб Авг 07, 2010 11:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак
Cannibal


Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

Nice game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nice game   Nice game Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 10:59 pm

Основната ти грешка е че беше 0-5 по едно време, а няколкократното неуцелване с файър на смешна дистанция отдавам на по-рядка игра с героя. Както ти, така и отборът ти имахте доста добра отборна игра и в общи линии правилна постройка на предметите(за уменията не съм следил). Bristle не знаеше къде се на мира, а Bloodseeker, по мое мнение, си пропиля огромния потенциал в тази част на играта с тези малки предмети. Sylla също не започна по-най-добрия начин.
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак
Kamukag3e


Брой мнения : 903
Age : 37
Registration date : 03.08.2008

Nice game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nice game   Nice game Icon_minitimeНед Авг 08, 2010 11:08 am

С промяна името на файла стана. Незнам защо не се сетих сам ...


И така, за играта.

Nice game IconNice game Icon
При започване - само Bristleback и Lone Druid изпъкват с по-грешно тръгване, другите са напълно нормални. А точно те двамата, явно бяха полу-идиоти, с признаци за развитие.
Линийте имат някой лоши страни. Но това е нормално за pub.

Nice game Icon
DnP|A.C.A.B. (няма да казвам че го познавам), се мъчи да прави неща, които е гледал - roaming. Но изобщо не е добър и се проваля жестоко.

Nice game Icon
Ви беше доста зле, дори аз го играя по-добре, което е лошо, защото играта ми с него изобщо не е добра. Линията я губеше срещу Lina - непростимо, не извади бърз BoT - още повече. А преценката му в повечето ситуаций беше грешна.

Nice game Icon
Тръгна за dps развитие и въпреки всичко не го направи достатъчно добре. Ако ще си gang-ър - Kelen's, ако си dps - много бързи MoM + BKB. Той извади тоя MoM и се надява че няма да го stun-ват.

Nice game Icon
Бърза за Orchid (което според мен е слабо, но не е и чак ужасно), но не намери 30 минути време за да си купи дори Boots.
Да не говоря, че си е направил Null, при положение че е тръгнал за Orchid, където мана и реген идват постепенно и много. Напълно напразно похарчени пари.

Last hit в цялата игра, никой не правеше добре. Също така избутвахте линийте до тяхната кула, при полужение, че вие ги контролирахте - това не е добре.
При толкова силно доминиране във вашата линия, не трябваше да оставяте на Bloodseeker да се доближи до крийпа.


Nice game Icon + Nice game Icon > Nice game Icon
Колкото до теб, направи ми впечатление, че не разчиташ добре местата в inventory-то. След като тръгна с началните си предмети, след използването на tango-тата, да закупиш на тяхно място Boots of Speed, след това да направиш Ring of Basilius и чак след това да сглобиш Branch/Stick в Wand. Така или иначе не си събирал 10 charga, не ти трябват толкова бързо местата и +5 charge капацитет.

Nice game Skill-1Nice game Skill-2
Развитието ти е нормално, но понякога не е лоша идея да вдигаш Liquid Fire, dps-ът му е доста висок и може много да тормози. А ниските нива на Ice Path не си заслужават маната. По-добре е дори да го вдигаш, да не го ползваш преди 2-3 ниво.

2xNice game Icon = 114 hp
Правеше Urn, щеше да е добре, след Magic Wand рецептата, да си донесеш два Gauntlet-а, за да качиш кръвта си, а при закупуването на рецептата да разглобиш RoB. Този ранен RoB, щеше да ти даде начално предимство (3 армор и повече реген на мана, както и на Wind Runner).

Nice game Icon
Слагането на ward е трудна задача, въпреки това което си мислят хората. Затова изчитането на гайда за това е добре, но след него трябва да мислиш :)
Полагането на първият ти чифт беше ужасно. В дадената ситуация, трябваше да оставиш един под Neutral Creep Spawn-а, както е показано на [6]. Ще виждате идващите в гората за gang от гората и от руната. Ако идват директно към кулата, ще бъдат засечени от нея. А другият можеше да го запазиш за по-късно. Но е добре че се сети за тях.
Слагане на руната, на това място е глупаво, ако беше чел гайда, щеше да го знаеш.

Вторият чифт, също е на грешно място. Ти ползва позиция [33], а трябваше да ползваш [32], защото рядко ще ви се наложи да влизате толкова навътре в тяхната гора, докато по-предната точка, ви дава видимост над няколко пътя, по често влизащи в употреба.
Точката на долна руна, също е по-малкото зло. Можеше да избереш [30], за да следиш и средната линия.




Като цяло беше сравнително добре, имахте късмет че те бяха с BB, който нищо не направи и само им пречеше :)
Ако бяха с добър играч на негово място, щаха да ви забавят поне още 15-20 минути.
Върнете се в началото Go down
He_Mu_e_gobre
Зарибен
He_Mu_e_gobre


Брой мнения : 297
Age : 32
Registration date : 13.12.2008

Nice game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nice game   Nice game Icon_minitimeНед Авг 08, 2010 11:36 am

Факт е че не съм играл много с героя и за това не бях много сигурен в предметите и правех грешки при позиционирането на ултимата и няколко пъти на ice path.Относно уардовете определено има какво да се желае и общо взето знам къде да ги поставям просто не мисля че опонентите ни бяха толкова добри,за да се старая максимално за точното място.И на мен ми направи впечатление че се опитаха да се правят на голям отбор с roamer-и ама не им се получи.Мерси за мненията,ако някой има да добави нещо)добро или лошо)нека заповяда.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Nice game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nice game   Nice game Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Nice game
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» BG IHL game
» Game Modes
» GOSU GAME
» Worst Game EVER!!
» normal game with Axe in GG

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският Дота Форум :: Общи Дискусии :: Replays-
Идете на: